Proprietăți unice: 101
Proprietari: 27
Agenție

2 săptămâni în urmă
13

380 €
/ lună

Apartament 3 cam Floresti - Zona Terra - 380 Eu ...

Florești, Cluj-Napoca

3 camere
74 mp
Etaj 1
2010
Agenție

Ieri

499 €
/ lună

Apartament luminos cu 2 camere, decomandat, zon ...

Florești, Cluj-Napoca

2 camere
53 mp
Etaj 8 / 10
10E
Proprietar
Comision 0%

Ieri
8

306 €
/ lună

De inchiriat apartament 1 camera Terra, Florest ...

Florești, Cluj-Napoca

1 camere
40 mp
Etaj 2 / 3
3E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 săptămâni în urmă
7

550 €
/ lună

Apartament premium 2 camere, prima inchiriere, ...

Florești, Cluj-Napoca

2 camere
49 mp
Etaj 4 / 4
2025
Agenție

4 zile în urmă
7

350 €
/ lună

Inchiriez garsoniare pe Cetatea fetei in Flores ...

Florești, Cluj-Napoca

1 camere
37 mp
Etaj 2 / 3
3E
Agenție

Azi
7

470 €
/ lună

Apartament cochet cu 2 camere ?i terasa generoa ...

Florești, Cluj-Napoca

2 camere
52 mp
Etaj 3
2017
Agenție

2 zile în urmă
9

310 €
/ lună

Inchiriez ap.1 camera ,str.Teilor , Floresti

Florești, Cluj-Napoca

1 camere
37 mp
Parter
2025
Agenție

1 săptămână în urmă
12

450 €
/ lună

Apartament mobilat si utilat cu garaj subteran ...

Florești, Cluj-Napoca

2 camere
44 mp
Parter / 7
2024
Agenție

1 săptămână în urmă
7

330 €
/ lună

Apartament cu o camera, mobilat si utilat compl ...

Florești, Cluj-Napoca

2 camere
44 mp
Parter
2019
Agenție

1 lună în urmă
12

399 €
/ lună

Inchiriere apartament 2 camere 2 bai bloc nou i ...

Florești, Cluj-Napoca

2 camere
60 mp
Etaj 1 / 4
2024
Agenție

2 luni în urmă
6

1.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Floresti – Spatiu comercial 65 mp + 35 mp, groa ...

Florești, Cluj-Napoca

100 mp utili
2010
Agenție

2 luni în urmă
9

470 €
/ lună

Apartament Lux cu 3 camere Floresti

Florești, Cluj-Napoca

3 camere
60 mp
Etaj 3
2023
Agenție

5 luni în urmă
11

549 €
/ lună

2 Camere open space, Parcare, Zona Vivo, Bloc n ...

Florești, Cluj-Napoca

2 camere
47 mp
Etaj 8 / 12
2020
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 549 € și 550 €
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

350 €
/ lună

Dau in chirie apartament 1 camera Floresti Cluj

Florești, Cluj-Napoca

2 camere
40 mp
Etaj 2
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

250.000 €
/ lună 181.16 € / mp / lună

Teren intravilan Floresti str.Narciselor 1380 m ...

Florești, Cluj-Napoca

1.380 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
12

330 €
/ lună

Inchiriez apartament Floresti

Florești, Cluj-Napoca

2 camere
Etaj 2
Agenție

2 săptămâni în urmă
13

450 €
/ lună

Apartament 2 camere, 55 mp, Valea Garboului, lo ...

Florești, Cluj-Napoca

2 camere
55 mp
Etaj 1 / 4
2015 (Finalizată)
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

280 €
/ lună

Inchiriez Garsoniera + Parcare Floresti

Florești, Cluj-Napoca

1 camere
35 mp
Etaj 3
Agenție

2 săptămâni în urmă
11

470 €
/ lună

Apartament de 3 camere, semidecomandat, zona Ra ...

Florești, Cluj-Napoca

3 camere
60 mp
Etaj 2
2017
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

360 €
/ lună

Apartament 2 camere in Floresti, cu 2 parcari d ...

Florești, Cluj-Napoca

2 camere
52 mp
Etaj 1
4E
Agenție

3 săptămâni în urmă
9

5.000 €
/ lună 8.13 € / mp / lună

Hala noua 600mp, 10 parcari, iesire Floresti zo ...

Florești, Cluj-Napoca

615 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
9

320 €
/ lună

Apartament 2 camere decomandat zona Florilor

Florești, Cluj-Napoca

2 camere
56 mp
Etaj 2
2014
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

450 €
/ lună

Apartament 2 camere Floresti Eroilor ( blocuril ...

Florești, Cluj-Napoca

2 camere
45 mp
Etaj 4 / 6
6E
Agenție

4 săptămâni în urmă
11

450 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat pe Avram Iancu!

Florești, Cluj-Napoca

60 mp utili
1980
Agenție

1 lună în urmă
9

375 €
/ lună

Apartament finisat, mobilat, utilat, cu parcare ...

Florești, Cluj-Napoca

2 camere
40 mp
Etaj 3
3E
Agenție

1 lună în urmă
1

300 €
/ lună

Inchiriez apt 2 camere - floresti, cluj

Florești, Cluj-Napoca

2 camere
Parter
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

400 €
/ lună

Apartament 1 camera Floresti

Florești, Cluj-Napoca

1 camere
53 mp
Etaj 4
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

285 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere decomandat, lumin ...

Florești, Cluj-Napoca

2 camere
45 mp
Etaj 2
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

22.500 €
/ lună 15 € / mp / lună

Teren Floresti Cluj

Florești, Cluj-Napoca

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

440 €
/ lună

Inchiriez apartament modern cu 3 camere in Flor ...

Florești, Cluj-Napoca

3 camere
69 mp
Etaj 1 / 1
1E