Proprietăți unice: 180
Proprietari: 16
Agenție

5 zile în urmă
16

1.200 €
/ lună

Inchiriere apartament 4 camere de LUX in Gruia- ...

Gruia, Cluj-Napoca

4 camere
157 mp
Etaj 1 / 2
2008
Agenție

1 săptămână în urmă
17

950 €
/ lună

Casa / Casa 4 camere în zona CRISAN

Gruia, Cluj-Napoca

4 camere
112 mp
120 mp teren
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
11

4.800 €
/ lună

Casa individuala la inchiriere | Gruia

Gruia, Cluj-Napoca

11 camere
430 mp
500 mp teren
2002

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 săptămâni în urmă
13

950 €
/ lună

Casa lipita 4 camere complet renovata Gruia

Gruia, Cluj-Napoca

4 camere
112 mp
Agenție

2 săptămâni în urmă
11

851 €
/ lună
950 €
7.60 € / mp / lună

Casă 4 camere 112 mp Gruia – ideal locuință sau ...

Gruia, Cluj-Napoca

112 mp utili
1990
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 851 € și 950 €
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

850 €
/ lună

Apartament spațios în casă

Gruia, Cluj-Napoca

4 camere
112 mp
30 mp teren
2001
Agenție

2 săptămâni în urmă
10

950 €
/ lună

Apartament 4 camere la casa | 100mp | Zona 7 St ...

Gruia, Cluj-Napoca

4 camere
100 mp
Parter
1980
Agenție

2 săptămâni în urmă
13

950 €
/ lună

Casă pentru închiriere, 4 camere, zonă Gruia

Gruia, Cluj-Napoca

4 camere
121 mp
200 mp teren
2000
Proprietar
Comision 0%

21 ore în urmă

280 €
/ lună

Dau in chirie gars, 27 mp, mobilata, utilata, l ...

Gruia, Cluj-Napoca

1 camere
27 mp
Agenție

3 săptămâni în urmă
24

950 €
/ lună

Casa lipita 4 cam, mobilata, 2 bai, parcare, be ...

Gruia, Cluj-Napoca

4 camere
112 mp
30 mp teren
1E
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

592 €
/ lună
490 €
6.04 € / mp / lună

Închiriere spațiu de depozitare, 98 mp., Gruia

Gruia, Cluj-Napoca

Agenție

6 zile în urmă
20

3.200 €
/ lună

Vila spatioasa Gruia

Gruia, Cluj-Napoca

8 camere
500 mp
500 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
18

1.800 €
/ lună
2.000 €

Casa individuala, 200 mp, teren 500 mp, Gruia-T ...

Gruia, Cluj-Napoca

5 camere
200 mp
500 mp teren
f.s. 24 m
Agenție

1 săptămână în urmă
18

875 €
/ lună 7 € / mp / lună

Spatiu comercial cu geamuri la str. Horea, part ...

Gruia, Cluj-Napoca

125 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
10

850 €
/ lună
950 €

Apartament cu 4 camere, 112 mp utili, situat in ...

Gruia, Cluj-Napoca

4 camere
112 mp
Parter / 1
2000
Agenție

1 lună în urmă
2

500 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Demisol, Atelier, 60 mp utili, situat in cartie ...

Gruia, Cluj-Napoca

60 mp utili
2000
Agenție

1 lună în urmă
38

4.000 €
/ lună

Casa 7 camere de inchiriat in Gruia, Cluj Napoc ...

Gruia, Cluj-Napoca

7 camere
300 mp
500 mp teren
f.s. 20 m
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
10

350 €
/ lună

0% Comision | Apartament semidecomandat, 2 came ...

Gruia, Cluj-Napoca

2 camere
70 mp
Demisol / 2
2E
Agenție

1 lună în urmă
10

600 €
/ lună

Apartament ultrafinisat la casa + curte, parcar ...

Gruia, Cluj-Napoca

2 camere
40 mp
Parter
1970
Agenție

2 luni în urmă
13

2.200 €
/ lună 9.57 € / mp / lună

Imobil mixt, birouri sau servicii D+P+M 230mp, ...

Gruia, Cluj-Napoca

230 mp utili
1E
Agenție

2 luni în urmă
10

3.000 €
/ lună
4.000 €

Casa 6 dormitoare l 500 MP l 3 Bai l Garaj l Z ...

Gruia, Cluj-Napoca

9 camere
500 mp
600 mp teren
f.s. 12 m
Agenție

2 luni în urmă
8

907 €
/ lună
750 €
15.12 € / mp / lună

Spațiu comercial 60 mp | Clădire nouă | Baza Sp ...

Gruia, Cluj-Napoca

60 mp utili
2E
2023
Agenție

3 luni în urmă
7

600 €
/ lună

Apartament de închiriat, 3 camere, 63 mp, ...

Gruia, Cluj-Napoca

3 camere
63 mp
Etaj 3
4E
Agenție

3 luni în urmă
8

600 €
/ lună

Apartament 2 camere, aer conditionat, strada Pa ...

Gruia, Cluj-Napoca

2 camere
47 mp
Parter
Agenție

3 luni în urmă
16

820 €
/ lună

De inchiriat, apartament cu 3 camere localizat ...

Gruia, Cluj-Napoca

3 camere
100 mp
Etaj 1 / 4
2017
Agenție

5 luni în urmă
13

1.500 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu mobilat utilat 150mp, zona Fabrica de Sp ...

Gruia, Cluj-Napoca

4 camere
150 mp
Parter / 1
1E
Agenție

5 luni în urmă
6

650 €
/ lună

Apartament 2 camere, S- 55 mp, mobilat, utilat, ...

Gruia, Cluj-Napoca

2 camere
55 mp
Etaj 1
2017
Agenție

5 luni în urmă
7

8.784 €
/ lună
7.260 €

Vila interbelică pentru birouri, 504mp, zona Se ...

Gruia, Cluj-Napoca

12 camere
504 mp
2.872 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
7

900 €
/ lună 12.86 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat | Parter | SU 70 ...

Gruia, Cluj-Napoca

70 mp utili
2E
Agenție

6 luni în urmă
6

1.000 €
/ lună
1.200 €
4.55 € / mp / lună

Casa in Gruia diverse activitati comerciale, IM ...

Gruia, Cluj-Napoca

220 mp utili
1E