Proprietăți unice: 790
Proprietari: 101
Agenție

1 lună în urmă
7

550 €
/ lună

Apartament cu 3 camere || Gradini Manastur

Mănăștur, Cluj-Napoca

3 camere
70 mp
Parter / 4
4E
Agenție

1 lună în urmă
10

1.050 €
/ lună

Apartament 4 camere de inchiriat Manastur zona ...

Mănăștur, Cluj-Napoca

4 camere
130 mp
Etaj 2
2012
Agenție

1 lună în urmă
13

890 €
/ lună

Închiriere penthouse deosebit cu 4 camere, zona ...

Mănăștur, Cluj-Napoca

4 camere
110 mp
Etaj 2
3E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
18

600 €
/ lună

Apartament 3 camere, 2 balcoane, 1 parcare, Man ...

Mănăștur, Cluj-Napoca

3 camere
70 mp
Etaj 10
10E
Agenție

1 lună în urmă
7

500 €
/ lună

Apartament 2 camere, Manastur-Floresti, zona VI ...

Mănăștur, Cluj-Napoca

2 camere
54 mp
Etaj 6 / 8
2022
Agenție

1 lună în urmă
3

11.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial alimentatie publica 1104mp | T ...

Mănăștur, Cluj-Napoca

1.100 mp utili
1E
2000
Agenție

1 lună în urmă
21

780 €
/ lună

Apartament cu 4 camere, de inchiriat, situat in ...

Mănăștur, Cluj-Napoca

4 camere
95 mp
Etaj 3
2010
Agenție

1 lună în urmă
5

250 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat

Mănăștur, Cluj-Napoca

1 camere
11 mp
Etaj 2
1980
Agenție

1 lună în urmă
16

720 €
/ lună

Apartament 3 camere renovat, Mănăștur, parcare ...

Mănăștur, Cluj-Napoca

3 camere
85 mp
Etaj 4
1977
Agenție

1 lună în urmă
10

450 €
/ lună

Locuinta spatioasa pet friendly, zona Tasnad Ma ...

Mănăștur, Cluj-Napoca

2 camere
53 mp
Etaj 3 / 4
1980
Agenție

1 lună în urmă
7

499 €
/ lună

2 camere openspace,modern, curte, Manastur, Cam ...

Mănăștur, Cluj-Napoca

2 camere
45 mp
Parter / 4
4E
Agenție

1 lună în urmă
7

499 €
/ lună

3 camere open-space, Parcare, Cartier Manastur, ...

Mănăștur, Cluj-Napoca

3 camere
67,2 mp
Parter / 2
2E
Agenție

1 lună în urmă
4

1.331 €
/ lună
1.100 €
19.01 € / mp / lună

Birou 70 mp cu panorama, terasa si parcare, Fru ...

Mănăștur, Cluj-Napoca

70 mp utili
3E
Agenție

1 lună în urmă
9

420 €
/ lună

Apartament de închiriat, 2 camere, 56 mp, ...

Mănăștur, Cluj-Napoca

2 camere
56 mp
Parter
7E
Agenție

1 lună în urmă
37

700 €
/ lună

Ap 3 camere | Balcon | PARCARE | Kaufland/USAMV ...

Mănăștur, Cluj-Napoca

3 camere
58,45 mp
Etaj 4
2024
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
11

630 €
/ lună

0% Comision | Apartament cu 3 camere 66 mp | Ma ...

Mănăștur, Cluj-Napoca

3 camere
66 mp
Etaj 2 / 4
4E
Agenție

1 lună în urmă
20

550 €
/ lună

Apartament modern in apropiere de piata Flora

Mănăștur, Cluj-Napoca

2 camere
55 mp
Etaj 8 / 10
1980
Agenție

1 lună în urmă
14

395 €
/ lună

Apartament 2 camere în zona GRIGORE ALEXANDRESC ...

Mănăștur, Cluj-Napoca

2 camere
50 mp
Etaj 3
4E
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
7

600 €
/ lună

Apartament de 3 camere modern, 2 dormitoare – M ...

Mănăștur, Cluj-Napoca

3 camere
60 mp
Etaj 2
1980
Agenție

1 lună în urmă
8

350 €
/ lună

Garsonieră | Mănăștur/Almașului | 28mp | Centra ...

Mănăștur, Cluj-Napoca

1 camere
28 mp
Parter
4E
Agenție

1 lună în urmă
20

740 €
/ lună

Apartament de închiriat, 3 camere, 82 mp, ...

Mănăștur, Cluj-Napoca

3 camere
82 mp
Etaj 4 / 4
4E
Agenție

1 lună în urmă
8

740 €
/ lună

COMISION% Apartament 3 Camere | Zona Kaufland M ...

Mănăștur, Cluj-Napoca

3 camere
82 mp
Etaj 4 / 4
4E
Agenție

1 lună în urmă
6

6.999 €
/ lună 23.33 € / mp / lună

Spatiu comercial, 300 mp utili, situat in zona ...

Mănăștur, Cluj-Napoca

300 mp utili
1E
2026
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
20

999 €
/ lună

0% Comision! Închiriere apartament 4 camere 2 b ...

Mănăștur, Cluj-Napoca

4 camere
100 mp
Parter
2E
Agenție

1 lună în urmă
11

460 €
/ lună

De inchiriat 3 camere la demisol Grădini Manast ...

Mănăștur, Cluj-Napoca

3 camere
65 mp
Demisol / 4
2012
Agenție

1 lună în urmă
14

699 €
/ lună

3 camere, decomandate, 2 bai, parcare ,Calea Ma ...

Mănăștur, Cluj-Napoca

3 camere
82 mp
Etaj 4 / 4
4E
Agenție

1 lună în urmă
10

500 €
/ lună

Apartament decomandat langa Parcul Primaverii M ...

Mănăștur, Cluj-Napoca

3 camere
54 mp
Etaj 1 / 4
1980
Agenție

1 lună în urmă
11

450 €
/ lună

Apartament 2 camere, decomandat, renovat nou în ...

Mănăștur, Cluj-Napoca

2 camere
63 mp
Etaj 4 / 4
4E
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
8

420 €
/ lună

Apartament cu 2 camere, decomandat , Calea Flor ...

Mănăștur, Cluj-Napoca

2 camere
55 mp
Etaj 5
5E
Agenție

1 lună în urmă
7

399 €
/ lună

2 camere, decomandat, PET FRIENDLY, spatios, ba ...

Mănăștur, Cluj-Napoca

2 camere
55 mp
Etaj 3
4E
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 399 € și 450 €