Proprietăți unice: 4
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
8

3.375 €
/ lună
2.790 €
10.89 € / mp / lună

Spatiu birouri de inchiriat 310mp Zona Est. Com ...

Est, Cluj-Napoca

2 camere
310 mp
Etaj 1
Agenție

2 săptămâni în urmă

599 €
/ lună

2 camere | Balcon | Etaj 3/4 | Orientare Est | ...

Est, Cluj-Napoca

2 camere
55 mp
Etaj 3 / 4
2008
Agenție

2 luni în urmă
11

250 €
/ lună

Apartament o camera in zona Piata Unirii, str. ...

Est, Cluj-Napoca

1 camere
15 mp
Parter

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

5 luni în urmă
7

300 €
/ lună

Apartament 2 camere de inchiriat Zona Tineretul ...

Est, Cluj-Napoca

2 camere
48 mp
Etaj 2 / 2
2E

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
6

3.200 €
/ lună 16 € / mp / lună

Scala Center, Central, 200 - 730 mp 0% comisio ...

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

200 mp
2018
5E
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
14

3.125 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

Liberty Technology Park Cladirile D-E, Nord, 25 ...

Nord, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

250 mp
2015
2E
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
12

2.300 €
/ lună 10 € / mp / lună

Olimpia Business Center, Central, 230 - 1500 mp ...

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

230 mp
2006
8E

Agenție

Mai mult de un an
5

950 €
/ lună 11.18 € / mp / lună

Spatiu comercial ultracentral de inchiriat str ...

Ultracentral, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

85,5 mp utili
1950
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 950 € și 951 €
Agenție

10 luni în urmă
5

700 €
/ lună 23.33 € / mp / lună

Spatiu Comercial, 30 mp utili, situat in zona ...

Ultracentral, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

30 mp utili
1E
1900
Agenție

10 luni în urmă
15

650 €
/ lună
550 €

2 camere, bloc nou, mobilat modern, cu garaj si ...

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

2 camere
57 mp
Etaj 4 / 6
2023
Agenție

10 luni în urmă
8

550 €
/ lună
600 €

Apartament spatios cu 2 camere acces curte Piat ...

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 550 € și 600 €
Agenție

10 luni în urmă
12

1.089 €
/ lună
900 €
6.05 € / mp / lună

Hală industrială producție, depozitare Baciu - ...

Exterior Vest, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
11

2.853 €
/ lună
2.358 €
13.92 € / mp / lună

Spatiu birouri de inchiriat 205 - 240 mp Centra ...

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

3 camere
205 mp
Etaj 4 / 7
2011
Agenție

11 luni în urmă
14

1.650 €
/ lună
1.500 €

Apartament de LUX la prima inchiriere in Zona C ...

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

3 camere
70 mp
Etaj 2 / 4
1950
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
16

9.328 €
/ lună 13.50 € / mp / lună

0% comision! Inchiriere birouri Central, 691 - ...

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

691 mp
8E
Agenție

11 luni în urmă
16

1.799 €
/ lună
1.850 €
11.99 € / mp / lună

Birou 150mp renovat ultrafininsat pe strada Hor ...

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

150 mp
Etaj 1 / 2
2E
Agenție

10 luni în urmă
6

550 €
/ lună

Apartament 2 camere, Central

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Parter / 5
2017
Agenție

Mai mult de un an
4

750 €
/ lună

Apartament de inchiriat I SU 55 mp I Central, s ...

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

2 camere
55 mp
Etaj 1
Agenție

Mai mult de un an
10

899 €
/ lună

3 camere, LUX, parcare, AC, bloc nou,Traian Mos ...

Ultracentral, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

3 camere
54 mp
Parter / 4
4E
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriere birouri , hala , curte

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

6.000 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
8

550 €
/ lună

Apartament 2 camere bloc nou Centru

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 4 / 6
2020
Agenție

10 luni în urmă
12

550 €
/ lună

2 camere, cu parcare, in Marasti, zona semicent ...

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

2 camere
52 mp
Etaj 11 / 11
1989
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

50 €
/ lună

ofer casa

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

11 mp
Agenție

10 luni în urmă
14

500 €
/ lună

2 camere, bloc nou, modern, cu parcare, in comp ...

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

2 camere
40 mp
2023
6E
Agenție

10 luni în urmă
8

600 €
/ lună

2 camere, mobilat modern, in zona centrala, zon ...

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

2 camere
53 mp
Etaj 4 / 6
2021
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

900 €
/ lună 0.90 € / mp / lună

Inchiriez teren publicitate

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Intravilan
Agenție

10 luni în urmă
22

2.200 €
/ lună 23.91 € / mp / lună

Spatiu Comercial/Servicii - Ultracentral - Alim ...

Ultracentral, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

92 mp utili
1900
Agenție

10 luni în urmă
3

700 €
/ lună 23.33 € / mp / lună

Spatiu Comercial- ULTRA CENTRAL

Ultracentral, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

30 mp utili
Agenție

11 luni în urmă
3

650 €
/ lună 16.25 € / mp / lună

Spatiu comercial tip insula de inchiriat in zon ...

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

40 mp utili
2000
Agenție

Mai mult de un an
5

410 €
/ lună 10.25 € / mp / lună

Închiriere spatiu de birou, Centru, Cluj-Napoca

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

40 mp utili
2E