Proprietăți unice: 85
Proprietari: 10
Agenție

1 lună în urmă
3

2.760.000 €
/ lună 600 € / mp / lună

Teren intravilan, 4600 mp,cu front la 2 strazi ...

Făget, Cluj-Napoca

4.600 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

180.000 €
/ lună 150 € / mp / lună

Teren intravilan, 1200 mp,cu front la strada de ...

Făget, Cluj-Napoca

1.200 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

292.320 €
/ lună 280 € / mp / lună

Teren intravilan, 1044 mp,cu front de 25 m in F ...

Făget, Cluj-Napoca

1.044 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
3

360.000 €
/ lună 242.26 € / mp / lună

Teren intravilan, 1486 mp, Faget

Făget, Cluj-Napoca

1.486 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

430.000 €
/ lună 501.17 € / mp / lună

Oportunitate!!! Teren cu PUZ aprobat in zona Fa ...

Făget, Cluj-Napoca

858 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

1.750 €
/ lună

Casa de inchiriat

Făget, Cluj-Napoca

3 camere
90 mp
500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

674 €
/ lună

2 camere, lux, parcare,Ac, cartierul Europa com ...

Făget, Cluj-Napoca

2 camere
58 mp
Parter / 7
2016
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 674 € și 730 €
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

550.000 €
/ lună 388.14 € / mp / lună

Teren de construit, 1417mp, Faget, Cluj-Napoca

Făget, Cluj-Napoca

1.417 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
15

1.500 €
/ lună

Casa individuala 145 utili, 678 teren, gradina, ...

Făget, Cluj-Napoca

3 camere
190 mp
678 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

145.000 €
/ lună 51.04 € / mp / lună

Teren Faget/ investitie

Făget, Cluj-Napoca

2.841 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

499 €
/ lună

3 camere, modern, parcare, Observatorului, Cale ...

Făget, Cluj-Napoca

3 camere
58 mp
Etaj 3 / 4
2012
Agenție

2 luni în urmă
4

295.000 €
/ lună 282.57 € / mp / lună

Teren autorizat Faget / Zona Vila Tusa / PUZ Ap ...

Făget, Cluj-Napoca

1.044 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

400.000 €
/ lună 470.59 € / mp / lună

Proiect Exclusiv - 5 Parcele de Teren I PUZ Apr ...

Făget, Cluj-Napoca

850 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
11

1.700 €
/ lună

Casa spatioasa de inchiriat- zona Faget

Făget, Cluj-Napoca

3 camere
120 mp
1.500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

840.000 €
/ lună
900.000 €
488.09 € / mp / lună

Teren pentru dezvoltare proiect imobiliar FAGET ...

Făget, Cluj-Napoca

1.721 mp teren
2E
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 840,000 € și 900.000 €
Agenție

3 luni în urmă
4

350.000 €
/ lună 93.28 € / mp / lună

De vanzare doua parcele de 3752 mp impreuna- zo ...

Făget, Cluj-Napoca

3.752 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
10

649 €
/ lună

2 camere, PRIMA INCHIRIERE, bloc nou, terasa, p ...

Făget, Cluj-Napoca

2 camere
50 mp
Parter / 3
3E
Agenție

3 luni în urmă
11

649 €
/ lună

2 camere, modern, bloc nou, garaj,Europa zona C ...

Făget, Cluj-Napoca

2 camere
70 mp
Etaj 1 / 4
2018
Agenție

3 luni în urmă
19

1.800 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

0%Comision Spatiu in Duplex pentru birou: 6 Cam ...

Făget, Cluj-Napoca

144 mp utili
2024
Agenție

3 luni în urmă
11

1.499 €
/ lună

Casa individuala I 3 camere I 1500 mp curte I F ...

Făget, Cluj-Napoca

3 camere
100 mp
1.500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
19

2.500 €
/ lună

Casa individuala I 4 camere I Lux I Faget

Făget, Cluj-Napoca

4 camere
156 mp
500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
8

680 €
/ lună

Casa individuala, 60 mp utili, situata in carti ...

Făget, Cluj-Napoca

2 camere
60 mp
1.200 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

369.000 €
/ lună 434.12 € / mp / lună

Teren construibil imediat, de vanzare in Faget ...

Făget, Cluj-Napoca

850 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
7

950 €
/ lună

Casa spatioasa, 5 dormitoare, 280 mp, zona Fage ...

Făget, Cluj-Napoca

6 camere
280 mp
350 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
20

1.800 €
/ lună

Casa, 3 dormitoare, 3 bai, ultrafinisata, mobil ...

Făget, Cluj-Napoca

4 camere
120 mp
400 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
12

2.500 €
/ lună

Casa individuala Smart Home cu 5 camere Faget, ...

Făget, Cluj-Napoca

5 camere
156 mp
500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
20

1.500 €
/ lună

Proprietate deosebita Faget

Făget, Cluj-Napoca

4 camere
150 mp
500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
13

730 €
/ lună

Apartament cu 3 camere la cheie, zona Europa

Făget, Cluj-Napoca

3 camere
71 mp
Etaj 1 / 3
2013
Agenție

3 luni în urmă
13

1.200 €
/ lună

Casa individuala 201 mp, Faget ideala pentru fa ...

Făget, Cluj-Napoca

6 camere
201,98 mp
475 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

1.650 €
/ lună

Casa de inchiriat in zona Wonderland

Făget, Cluj-Napoca

4 camere
140 mp
500 mp teren