Proprietăți unice: 85
Proprietari: 10
Agenție

Azi
7

270.000 €
/ lună 90 € / mp / lună

Teren de 3000 mp, Utr: Aapp- zona de agrement- ...

Făget, Cluj-Napoca

3.000 mp teren
Agenție

Azi
6

199.710 €
/ lună 90 € / mp / lună

Teren 2.219 mp, Utr: Aapp- zona de agrement- Fa ...

Făget, Cluj-Napoca

2.219 mp teren
Agenție

Azi
12

300 €
/ lună

De inchiriat Apartament 2 camere Parcare exteri ...

Făget, Cluj-Napoca

2 camere
40 mp
2015

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Ieri
5

100.000 €
/ lună 34.29 € / mp / lună

Vanzare teren pentru casa de vacanta, cabana, z ...

Făget, Cluj-Napoca

2.916 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
19

1.650 €
/ lună

Casă individuala de închiriat în Făget –liniște ...

Făget, Cluj-Napoca

4 camere
140 mp
465 mp teren
2018
Agenție

1 săptămână în urmă
11

400 €
/ lună

Apartament cu 2 camere de inchiriat, 35 mp, zon ...

Făget, Cluj-Napoca

2 camere
35 mp
Agenție

1 lună în urmă
20

1.500 €
/ lună
1.700 €

Casa cu 3 camere si 1500mp teren de inchiriat i ...

Făget, Cluj-Napoca

3 camere
90 mp
1.500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

1.750 €
/ lună

Totul NOU | Casa Individuala | Curte | Terasa | ...

Făget, Cluj-Napoca

3 camere
90 mp
500 mp teren
2023
Agenție

1 lună în urmă
17

1.799 €
/ lună

Vila individuală | 5 camere | 250mp utili | 1.0 ...

Făget, Cluj-Napoca

5 camere
250 mp
1.000 mp teren
1E
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
34

2.488 €
/ lună
2.057 €

Casa de inchiriat in Faget

Făget, Cluj-Napoca

4 camere
250 mp
400 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
20

1.650 €
/ lună

Casa cu curte in Faget

Făget, Cluj-Napoca

4 camere
150 mp
400 mp teren
2020
Agenție

3 luni în urmă
10

1.650 €
/ lună

Casă modernă de lux – Wonderlan ...

Făget, Cluj-Napoca

4 camere
135 mp
1 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
16

1.650 €
/ lună

Casa individuala, 150mp, 400mp teren, 2 parcari ...

Făget, Cluj-Napoca

4 camere
150 mp
400 mp teren
2020
Agenție

3 luni în urmă
14

2.488 €
/ lună
2.057 €

Casa individuala moderna de inchiriat in Faget!

Făget, Cluj-Napoca

6 camere
200 mp
280 mp teren
2017
Agenție

3 luni în urmă
16

2.057 €
/ lună

Vila panoramica in Faget

Făget, Cluj-Napoca

4 camere
250 mp
350 mp teren
1E
Agenție

7 luni în urmă
8

2.000 €
/ lună

Vila de Lux, in Faget

Făget, Cluj-Napoca

3 camere
100 mp
Parter
2000
Agenție

7 luni în urmă
8

1.800 €
/ lună

Vila in Faget,250mp,teren 1000mp

Făget, Cluj-Napoca

4 camere
250 mp
1.000 mp teren
2E
Agenție

7 luni în urmă
20

1.750 €
/ lună

Închiriere casă nouă cu etaj, 5 camere, 180 mp. ...

Făget, Cluj-Napoca

5 camere
180 mp
500 mp teren
1E
Anunț publicat de 5 agenții cu prețuri cuprinse între 1,750 € și 1.950 €
Agenție

8 luni în urmă
12

2.000 €
/ lună

Casă individuală 3 camere, 100 mp, curte și par ...

Făget, Cluj-Napoca

3 camere
100 mp
440 mp teren
2010
Agenție

8 luni în urmă
20

1.200 €
/ lună

Casa tip duplex, 4 camere, 120 mp, garaj, zona ...

Făget, Cluj-Napoca

4 camere
120 mp
90 mp teren
Parter / 1
Agenție

8 luni în urmă
17

2.800 €
/ lună

Inchiriere casa individuala zona linistita, ult ...

Făget, Cluj-Napoca

6 camere
310 mp
900 mp teren
f.s. 30 m
Agenție

9 luni în urmă
9

1.800 €
/ lună

Vila Faget, 3 dormitoare, Petfriendly, 2 bai, 2 ...

Făget, Cluj-Napoca

3 camere
250 mp
1.000 mp teren
1E
Agenție

9 luni în urmă
7

1.799 €
/ lună

Casa cu 4 camere, 2 terase, 250 mp utili si ter ...

Făget, Cluj-Napoca

4 camere
250 mp
1.000 mp teren
1E
Agenție

Mai mult de un an
16

2.000 €
/ lună

Casa individuala superba, situta la liziera pad ...

Făget, Cluj-Napoca

3 camere
91 mp
440 mp teren
2010
Agenție

Mai mult de un an
20

2.000 €
/ lună

Casa deosebita in Faget

Făget, Cluj-Napoca

3 camere
100 mp
440 mp teren
2010
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

129.000 €
/ lună 44.48 € / mp / lună

Vand teren FAGET langa Wonderland

Făget, Cluj-Napoca

2.900 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

1.200 €
/ lună

Duplex 4 camere | 120 mp | Garaj subteran | Gra ...

Făget, Cluj-Napoca

4 camere
120 mp
120 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă

1.200 €
/ lună

Casa tip duplex, 4 camere, 120 mp, garaj, Faget ...

Făget, Cluj-Napoca

4 camere
120 mp
90 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

550.000 €
/ lună 641.03 € / mp / lună

Teren intravilan cu PUZ aprobat, 858 mp, in Fag ...

Făget, Cluj-Napoca

858 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

320.000 €
/ lună 400 € / mp / lună

Teren de vanzare in Faget 800 mp ( cu urbanism ...

Făget, Cluj-Napoca

800 mp teren