Proprietăți unice: 96
Proprietari: 27
Agenție

2 luni în urmă
7

500 €
/ lună

Apartament cu 2 camere, suprafata generoasa de ...

Central, Săcele

2 camere
62 mp
Etaj 1 / 1
1E
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

70 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Teren intravilan 1534 mp Centura Brasov iesire ...

Central, Săcele

1.534 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
10

343 €
/ lună

Apartament 2 camere si parcare in Precizia

Electroprecizia, Săcele

2 camere
50 mp
Etaj 1 / 2
2E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
2

90.000 €
/ lună 9 € / mp / lună

10.000mp, Brasov, Sacele, Electroprecizia

Electroprecizia, Săcele

10.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
15

102.000 €
/ lună 120 € / mp / lună

Teren pregatit pentru constructia casei tale!

Central, Săcele

850 mp teren
1E
Agenție

3 luni în urmă
20

850 €
/ lună

Casa individuala 5 camere | 1750 TEREN | Livada ...

Central, Săcele

5 camere
120 mp
1.750 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
12

800 €
/ lună

Apartament 3 camere

Sud, Săcele

3 camere
85 mp
Etaj 10 / 12
2010
Agenție

3 luni în urmă
17

95.900 €
/ lună 95.90 € / mp / lună

Teren pentru constructii in Sacele, cu potentia ...

Poiana Angelescu, Săcele

1.000 mp teren
1E
Agenție

3 luni în urmă
11

550 €
/ lună

Apartament Central la Casa

Central, Săcele

3 camere
60 mp
Parter / 1
1980
Agenție

3 luni în urmă
7

110 €
/ lună 0.15 € / mp / lună

Teren intravilan Sacele

Baciu, Săcele

732 mp teren
1E
Agenție

3 luni în urmă
3

2.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat, 40 mp, zona Cent ...

Central, Săcele

40 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
19

135.000 €
/ lună 43.27 € / mp / lună

Teren 3.120 mp cu potential de dezvoltare Sacel ...

Central, Săcele

3.120 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
10

100.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Comision 0% | Teren 10,000mp Sacele / Strada Ba ...

Brădet, Săcele

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

700 €
/ lună 9.33 € / mp / lună

Spatiu comercial in zona Penny

Central, Săcele

75 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
8

108.000 €
/ lună 27 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Sacele, zona Babaru ...

Babarunca, Săcele

4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

1.400 €
/ lună

Inchiriez casa deosebita

Central, Săcele

4 camere
230 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
10

174.000 €
/ lună 60.23 € / mp / lună

Teren Sacele Zona Turches

Turcheș, Săcele

2.889 mp teren
1E
Agenție

4 luni în urmă
20

1.500 €
/ lună

CASA INCONJURATA DE NATURA | DIN BUSTENI | 8 CA ...

Central, Săcele

8 camere
350 mp
1.000 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
6

49.900 €
/ lună 14.26 € / mp / lună

Teren extravilan in Sacele-3500mp, Comision cum ...

Central, Săcele

3.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
6

24.000 €
/ lună
14.000 €
30 € / mp / lună

Teren Intravilan 800mp

Brădet, Săcele

800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
7

18 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Electroprecizia, Săcele

9.000 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
13

50.820 €
/ lună 70 € / mp / lună

Proiect autorizat (AC) pentru constructia a 2 v ...

Poiana Angelescu, Săcele

726 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
13

222.250 €
/ lună 70 € / mp / lună

Proiect autorizat (AC) pentru constructia a 6 v ...

Poiana Angelescu, Săcele

3.175 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
18

2.000 €
/ lună

Casa indviduala, cu curte proprie, Bunloc ,Sace ...

Bunloc, Săcele

4 camere
224 mp
1.000 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
7

319.990 €
/ lună 2.50 € / mp / lună

Teren 128.000 mp-Sacele-zona Garcini/ Intravila ...

Gârcini, Săcele

128.000 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
6

56.250 €
/ lună 15 € / mp / lună

COMISION 0% Cumparator | Teren intravilan 3.750 ...

Cheia, Săcele

3.750 mp teren
2E
Agenție

Mai mult de un an
6

99.900 €
/ lună 16.38 € / mp / lună

Teren 6,100 mp Brasov / Sacele/ COMISION 0%

Electroprecizia, Săcele

6.100 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
9

2.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

400 mp de inchiriat , afacere,birouri, depozite

Ștefan cel Mare, Săcele

400 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
7

135.000 €
/ lună 131.71 € / mp / lună

Teren intravilan, cu certificat de urbanism - B ...

Bunloc, Săcele

1.025 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

3.900 €
/ lună

Casa, pensiune de inchiriat

Săcele

4 camere
550 mp
880 mp teren