Spaţii comerciale
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

10 luni în urmă
7

319.990 €
/ lună 2.50 € / mp / lună

Teren 128.000 mp-Sacele-zona Garcini/ Intravila ...

Gârcini, Săcele

128.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

3 luni în urmă
11

550 €
/ lună

Apartament Central la Casa

Central, Săcele

La ~5km distanță

3 camere
60 mp
Parter / 1
1980
Agenție

3 luni în urmă
12

800 €
/ lună

Apartament 3 camere

Sud, Săcele

La ~5km distanță

3 camere
85 mp
Etaj 10 / 12
2010
Agenție

3 luni în urmă
19

135.000 €
/ lună 43.27 € / mp / lună

Teren 3.120 mp cu potential de dezvoltare Sacel ...

Central, Săcele

La ~5km distanță

3.120 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
6

700 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial Sacele

Central, Săcele

La ~5km distanță

70 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

200 €
/ lună

Inchiriere garsoniera

Central, Săcele

La ~5km distanță

1 camere
45 mp
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

40.000 €
/ lună 45.40 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Harman | 881 mp | I ...

Central, Săcele

La ~5km distanță

881 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

45.000 €
/ lună 63.20 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 712 mp, Sacele

Central, Săcele

La ~5km distanță

712 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
15

6.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Pensiune, 2 corpuri, ciubar, restaurant si micr ...

Central, Săcele

La ~5km distanță

600 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

490 €
/ lună

Apartament Kasper Coresi de inchiriat

Central, Săcele

La ~5km distanță

2 camere
45 mp
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

269 €
/ lună

Inchiriez casa Sacele

Ultracentral, Săcele

La ~5km distanță

4 camere
230 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

400.000 €
/ lună 80 € / mp / lună

Teren intravilan cu PUZ

Central, Săcele

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

32.500 €
/ lună 50 € / mp / lună

0% Comision | Teren 650 mp | Sacele, Str. Venus ...

Central, Săcele

La ~5km distanță

650 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
6

56.250 €
/ lună 15 € / mp / lună

COMISION 0% Cumparator | Teren intravilan 3.750 ...

Cheia, Săcele

La ~5km distanță

3.750 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

1.400 €
/ lună

Inchiriez casa deosebita

Central, Săcele

La ~5km distanță

4 camere
230 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

500 €
/ lună

Dau spre inchiriat apartament 3 camere

Central, Săcele

La ~5km distanță

3 camere
55 mp
Etaj 4 / 4
4E
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
16

490 €
/ lună

Apartament Kasper Coresi de inchiriat

Central, Săcele

La ~5km distanță

2 camere
45 mp
Etaj 5 / 8
8E
Proprietar
Comision 0%

Ieri
8

1.100 €
/ lună

Comision O!!! Casa de inchiriat

Central, Săcele

La ~5km distanță

3 camere
170 mp
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
7

139.500 €
/ lună 30 € / mp / lună

Teren intravilan construibil utilitati asfalt c ...

Central, Săcele

La ~5km distanță

4.650 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
3

1.800 €
/ lună 10 € / mp / lună

spatiu comercial ultracentral Sacele

Ultracentral, Săcele

La ~5km distanță

180 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

700 €
/ lună

Inchiriez apartament la casa

Ultracentral, Săcele

La ~5km distanță

3 camere
90 mp
Agenție

5 luni în urmă
6

49.900 €
/ lună 14.26 € / mp / lună

Teren extravilan in Sacele-3500mp, Comision cum ...

Central, Săcele

La ~5km distanță

3.500 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

85.000 €
/ lună 85 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare. Locatie de vis in ...

Central, Săcele

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

350.000 €
/ lună 31.82 € / mp / lună

Teren pretabil investitie turism DJ 102 I Sacel ...

Central, Săcele

La ~5km distanță

11.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

84.000 €
/ lună 8.46 € / mp / lună

Teren de vanzare 9.934 mp, Centura Brasovului

Central, Săcele

La ~5km distanță

9.934 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

102.000 €
/ lună 120 € / mp / lună

Teren intravilan, 850 mp, Sacele

Central, Săcele

La ~5km distanță

850 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

88.000 €
/ lună 110 € / mp / lună

Oportunitate rara de investitie in Sacele Teren ...

Central, Săcele

La ~5km distanță

800 mp teren
3E
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

23 €
/ lună

Ofer spre inchiriere ATV

Central, Săcele

La ~5km distanță

Agenție

9 luni în urmă
5

9.485 €
/ lună
7.839 €
3.06 € / mp / lună

HALA PRODUCTIE/DEPOZITARE/LOGISTICA AUTORIZATA ...

Exterior Sud, Săcele

La ~5km distanță

1E
Agenție

3 luni în urmă
20

850 €
/ lună

Casa individuala 5 camere | 1750 TEREN | Livada ...

Central, Săcele

La ~5km distanță

5 camere
120 mp
1.750 mp teren