Proprietăți unice: 96
Proprietari: 27
Agenție

23 ore în urmă
9

1.574 €
/ lună 8.07 € / mp / lună

Spatiu birouri de inchiriat, 195 mp, zona de ce ...

Periferie, Săcele

195 mp utili
2010
Agenție

Ieri
13

650 €
/ lună

Casa mobilata si utilata Sacele

Turcheș, Săcele

3 camere
100 mp
400 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
28

800 €
/ lună

Casa Sacele, Brasov

Bunloc, Săcele

3 camere
120 mp
2.544 mp teren
1955

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 săptămâni în urmă
25

1.100 €
/ lună

Casa noua tip duplex, 2 dormitoare cu 2 bai, cu ...

Bunloc, Săcele

3 camere
150 mp
150 mp teren
2023
Proprietar
Comision 0%

Ieri
8

1.100 €
/ lună

Comision O!!! Casa de inchiriat

Central, Săcele

3 camere
170 mp
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
7

139.500 €
/ lună 30 € / mp / lună

Teren intravilan construibil utilitati asfalt c ...

Central, Săcele

4.650 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
2

160.000 €
/ lună 200 € / mp / lună

De vanzare teren intravilan - zona Bunloc, Sace ...

Bunloc, Săcele

800 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
8

1.199 €
/ lună

Vila Inchiriere Oaza De Liniste I Bunloc

Bunloc, Săcele

4 camere
140 mp
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
3

1.800 €
/ lună 10 € / mp / lună

spatiu comercial ultracentral Sacele

Ultracentral, Săcele

180 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

1.200 €
/ lună

Inchiriez casa in cartier Bunloc, Sacele

Bunloc, Săcele

4 camere
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

500 €
/ lună

Dau spre inchiriat apartament 3 camere

Central, Săcele

3 camere
55 mp
Etaj 4 / 4
4E
Agenție

1 lună în urmă
9

1.355 €
/ lună
1.120 €
8.47 € / mp / lună

Spațiu industrial, 160mp, de închiriat!

Central, Săcele

Agenție

1 lună în urmă
7

1.780 €
/ lună

Vila 4 camere zona Bunloc Sacele

Bunloc, Săcele

2 camere
200 mp
400 mp teren
1E
Agenție

2 luni în urmă
5

2.040 €
/ lună 6 € / mp / lună

Spatiu Comercial de Inchiriat in Sacele-Stefan ...

Ștefan cel Mare, Săcele

340 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
3

240 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu Comercial de Inchiriat in Sacele-Electro ...

Electroprecizia, Săcele

24 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
7

700 €
/ lună 9.33 € / mp / lună

Spatiu Comercial 75 mp Sacele zona Penny

Satulung, Săcele

75 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
6

3.273 €
/ lună 5.50 € / mp / lună

Oferta noua, hala industriala nou construita, 5 ...

Periferie, Săcele

Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
7

52.000 €
/ lună

Hala de inchiriat Electroprecizia Sacele

Săcele

Agenție

6 luni în urmă
25

2.000 €
/ lună

Vila de 6 camere Bunloc pretabil After School I ...

Bunloc, Săcele

6 camere
560 mp
404 mp teren
Etaj 1 / 1
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

2.240 €
/ lună 4 € / mp / lună

Închiriez clădire birouri

Bunloc, Săcele

560 mp utili
Agenție

8 luni în urmă
18

2.000 €
/ lună

Pretabil After School | Cartier Rezidential Bun ...

Bunloc, Săcele

7 camere
560 mp
404 mp teren
2008
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
8

15.750 €
/ lună 4.50 € / mp / lună

Spatiu Industrial - 3500 mp - Logistica - Produ ...

Electroprecizia, Săcele

1E
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
12

7.200 €
/ lună 4.50 € / mp / lună

Spatiu Industrial - 1600 mp - Productie - Depoz ...

Electroprecizia, Săcele

1E
Agenție

9 luni în urmă
5

9.485 €
/ lună
7.839 €
3.06 € / mp / lună

HALA PRODUCTIE/DEPOZITARE/LOGISTICA AUTORIZATA ...

Exterior Sud, Săcele

1E
Agenție

9 luni în urmă
7

1.633 €
/ lună
1.350 €
5.44 € / mp / lună

inchiriere depozit si birouri

Satulung, Săcele

1E
Agenție

9 luni în urmă
13

2.000 €
/ lună

Cladire ideala pentru afterschool sau activitat ...

Bunloc, Săcele

7 camere
500 mp
405 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

10 luni în urmă
5

2.250 €
/ lună 3 € / mp / lună

HALA DEPOZITARE

Satulung, Săcele

Agenție

Mai mult de un an
22

3.900 €
/ lună

Pretabil atat comercial cat si locuit

Satulung, Săcele

9 camere
550 mp
870 mp teren
f.s. 60 m
Agenție

Mai mult de un an
30

3.000 €
/ lună

Casa Saseasca, superba, renovata LUX, Sacele!

Baciu, Săcele

6 camere
365 mp
630 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

490 €
/ lună

Apartament Kasper Coresi de inchiriat

Central, Săcele

2 camere
45 mp