Proprietăți unice: 16
Proprietari: 2
Agenție

1 săptămână în urmă
28

800 €
/ lună

Casa Sacele, Brasov

Bunloc, Săcele

3 camere
120 mp
2.544 mp teren
1955
Agenție

2 săptămâni în urmă
25

1.100 €
/ lună

Casa noua tip duplex, 2 dormitoare cu 2 bai, cu ...

Bunloc, Săcele

3 camere
150 mp
150 mp teren
2023
Agenție

5 zile în urmă
2

160.000 €
/ lună 200 € / mp / lună

De vanzare teren intravilan - zona Bunloc, Sace ...

Bunloc, Săcele

800 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

5 zile în urmă
8

1.199 €
/ lună

Vila Inchiriere Oaza De Liniste I Bunloc

Bunloc, Săcele

4 camere
140 mp
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

1.200 €
/ lună

Inchiriez casa in cartier Bunloc, Sacele

Bunloc, Săcele

4 camere
Agenție

1 lună în urmă
7

1.780 €
/ lună

Vila 4 camere zona Bunloc Sacele

Bunloc, Săcele

2 camere
200 mp
400 mp teren
1E
Agenție

6 luni în urmă
25

2.000 €
/ lună

Vila de 6 camere Bunloc pretabil After School I ...

Bunloc, Săcele

6 camere
560 mp
404 mp teren
Etaj 1 / 1
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

2.240 €
/ lună 4 € / mp / lună

Închiriez clădire birouri

Bunloc, Săcele

560 mp utili
Agenție

8 luni în urmă
18

2.000 €
/ lună

Pretabil After School | Cartier Rezidential Bun ...

Bunloc, Săcele

7 camere
560 mp
404 mp teren
2008
Agenție

9 luni în urmă
13

2.000 €
/ lună

Cladire ideala pentru afterschool sau activitat ...

Bunloc, Săcele

7 camere
500 mp
405 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

1 lună în urmă
2

88.900 €
/ lună 189.96 € / mp / lună

S.C. VIMAK Imobiliare vinde 3 loturi de casa zo ...

Bunloc, Săcele

468 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
11

9.500.000 €
/ lună 211.11 € / mp / lună

Locatie unica pentu pentru dezvoltari imobiliar ...

Bunloc, Săcele

45.000 mp teren
2E
Agenție

1 lună în urmă
7

93.000 €
/ lună 153.97 € / mp / lună

Teren intravilan intre case in Bunloc, langa pa ...

Bunloc, Săcele

604 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

341.160 €
/ lună 40 € / mp / lună

Teren de 8529 mp-Bunloc/Intravilan/ COMISION 0%

Bunloc, Săcele

8.529 mp teren
2E
Agenție

8 luni în urmă
18

2.000 €
/ lună

Casa indviduala, cu curte proprie, Bunloc ,Sace ...

Bunloc, Săcele

4 camere
224 mp
1.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
7

135.000 €
/ lună 131.71 € / mp / lună

Teren intravilan, cu certificat de urbanism - B ...

Bunloc, Săcele

1.025 mp teren
1E

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

3 luni în urmă
7

110 €
/ lună 0.15 € / mp / lună

Teren intravilan Sacele

Baciu, Săcele

La ~5km distanță

732 mp teren
1E
Agenție

1 lună în urmă
7

449.900 €
/ lună 104.63 € / mp / lună

Teren intravilan cu 2 deschideri la drum 35 m, ...

Baciu, Săcele

La ~5km distanță

4.300 mp teren
1E
Agenție

Mai mult de un an
30

3.000 €
/ lună

Casa Saseasca, superba, renovata LUX, Sacele!

Baciu, Săcele

La ~5km distanță

6 camere
365 mp
630 mp teren

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

480 €
/ lună 8.73 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Turcheș, Săcele

La ~5km distanță

55 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

44.880 €
/ lună 80 € / mp / lună

Teren intravilan 561 mp Sacele, zona Turches (s ...

Turcheș, Săcele

La ~5km distanță

561 mp teren
Agenție

Ieri
13

650 €
/ lună

Casa mobilata si utilata Sacele

Turcheș, Săcele

La ~5km distanță

3 camere
100 mp
400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
10

174.000 €
/ lună 60.23 € / mp / lună

Teren Sacele Zona Turches

Turcheș, Săcele

La ~5km distanță

2.889 mp teren
1E
Agenție

1 lună în urmă
3

4.000 €
/ lună 8 € / mp / lună

Spatiu comercial - 500 mp

Dârste, Brașov

La ~5km distanță

500 mp utili
1985
Agenție

1 lună în urmă
12

600 €
/ lună

Apartament de inchirit in zona Noua, Brasov

Dârste, Brașov

La ~5km distanță

2 camere
52 mp
2023
Agenție

3 săptămâni în urmă
10

600 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu atelier/birouri cartier Noua

Dârste, Brașov

La ~5km distanță

60 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
7

280 €
/ lună

| Garsoniera de inchiriat zona Noua | Penny

Dârste, Brașov

La ~5km distanță

1 camere
28 mp
Parter / 4
1978
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

160.000 €
/ lună 200 € / mp / lună

Vand teren constructii Bunloc

Dârste, Brașov

La ~5km distanță

800 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
9

340 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat + o camera de 18 mp, ut ...

Dârste, Brașov

La ~5km distanță

1 camere
33 mp
1979
9E
Agenție

4 săptămâni în urmă
14

520 €
/ lună

Apartament nou 2 camere - Noua Residence 2 - Co ...

Dârste, Brașov

La ~5km distanță

2 camere
60 mp
2024
8E