Proprietăți unice: 96
Proprietari: 27
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
16

490 €
/ lună

Apartament Kasper Coresi de inchiriat

Central, Săcele

2 camere
45 mp
Etaj 5 / 8
8E
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

269 €
/ lună

Inchiriez casa Sacele

Ultracentral, Săcele

4 camere
230 mp
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

350.000 €
/ lună 31.82 € / mp / lună

Teren pretabil investitie turism DJ 102 I Sacel ...

Central, Săcele

11.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

23 €
/ lună

Ofer spre inchiriere ATV

Central, Săcele

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

480 €
/ lună 8.73 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Turcheș, Săcele

55 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

44.880 €
/ lună 80 € / mp / lună

Teren intravilan 561 mp Sacele, zona Turches (s ...

Turcheș, Săcele

561 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

90.000 €
/ lună 60 € / mp / lună

Incantator parc privat, 1.500mp: casa pensiune ...

Poiana Angelescu, Săcele

1.500 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

200 €
/ lună

Inchiriere garsoniera

Central, Săcele

1 camere
45 mp
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

102.000 €
/ lună 120 € / mp / lună

Teren intravilan, 850 mp, Sacele

Central, Săcele

850 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

88.000 €
/ lună 110 € / mp / lună

Oportunitate rara de investitie in Sacele Teren ...

Central, Săcele

800 mp teren
3E
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

40.000 €
/ lună 45.40 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Harman | 881 mp | I ...

Central, Săcele

881 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

45.000 €
/ lună 63.20 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 712 mp, Sacele

Central, Săcele

712 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

145.000 €
/ lună 120.83 € / mp / lună

Teren Dambu Morii - 1200mp

Dâmbul Morii, Săcele

1.200 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

84.000 €
/ lună 8.46 € / mp / lună

Teren de vanzare 9.934 mp, Centura Brasovului

Central, Săcele

9.934 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

85.000 €
/ lună 85 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare. Locatie de vis in ...

Central, Săcele

1.000 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
15

6.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Pensiune, 2 corpuri, ciubar, restaurant si micr ...

Central, Săcele

600 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

400.000 €
/ lună 80 € / mp / lună

Teren intravilan cu PUZ

Central, Săcele

5.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

32.500 €
/ lună 50 € / mp / lună

0% Comision | Teren 650 mp | Sacele, Str. Venus ...

Central, Săcele

650 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

449.900 €
/ lună 104.63 € / mp / lună

Teren intravilan cu 2 deschideri la drum 35 m, ...

Baciu, Săcele

4.300 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

700 €
/ lună

Inchiriez apartament la casa

Ultracentral, Săcele

3 camere
90 mp
Agenție

1 lună în urmă
14

130.000 €
/ lună 151.69 € / mp / lună

Teren 857mp Sacele/ fundatie / proiect casa/ AC ...

Satulung, Săcele

857 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

88.900 €
/ lună 189.96 € / mp / lună

S.C. VIMAK Imobiliare vinde 3 loturi de casa zo ...

Bunloc, Săcele

468 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
11

9.500.000 €
/ lună 211.11 € / mp / lună

Locatie unica pentu pentru dezvoltari imobiliar ...

Bunloc, Săcele

45.000 mp teren
2E
Agenție

1 lună în urmă
7

93.000 €
/ lună 153.97 € / mp / lună

Teren intravilan intre case in Bunloc, langa pa ...

Bunloc, Săcele

604 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

341.160 €
/ lună 40 € / mp / lună

Teren de 8529 mp-Bunloc/Intravilan/ COMISION 0%

Bunloc, Săcele

8.529 mp teren
2E
Agenție

1 lună în urmă
6

119.990 €
/ lună 20.00 € / mp / lună

Teren 6000mp Sacele -zona Bradet/ Intravilan/ C ...

Brădet, Săcele

6.000 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 119,990 € și 146.000 €
Agenție

1 lună în urmă
10

330 €
/ lună

2 cam, decomandat, etaj 1, mobilat si utilat, S ...

Ștefan cel Mare, Săcele

2 camere
55 mp
Etaj 1
1980
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

52.000 €
/ lună 72.02 € / mp / lună

Teren intravilan 772 mp de vanzare in Cartier I ...

Central, Săcele

722 mp teren
2E
Agenție

1 lună în urmă
20

2.500 €
/ lună 3.15 € / mp / lună

0 Comision | Spatiu industrial | Hala | Brasov

Central, Săcele

794 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
20

1.500 €
/ lună
1.400 €

Vila mobilata 5 camere cu garaj

Sud, Săcele

4 camere
270 mp