Proprietăți unice: 2
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
23

3.027 €
/ lună
2.502 €
3.81 € / mp / lună

0 Comision | Spatiu industrial | Hala | Brasov

Periferie, Brașov

Agenție

6 luni în urmă
12

600 €
/ lună

Apartament 3 camere Brasov,periferie!

Periferie, Brașov

3 camere
85 mp
Parter / 1
2025

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

3 luni în urmă
9

690 €
/ lună

Apartament 3 camere in B-dul Victoriei, balcon, ...

Ultracentral, Brașov

La ~5km distanță

3 camere
64 mp
Parter / 8
1970
Agenție

1 lună în urmă
8

550 €
/ lună

Apartament 2 camere

Central, Brașov

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 2
Agenție

3 luni în urmă
3

3.300.000 €
/ lună 30 € / mp / lună

Teren intravilan str Cucului Brasov

Central, Brașov

La ~5km distanță

110.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
17

800 €
/ lună

Casa single, 100mp, Curte 350mp, Pet Friendly, ...

Central, Brașov

La ~5km distanță

4 camere
120 mp
350 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

373 €
/ lună

inchiriez garsoniera Coresi

Central, Brașov

La ~5km distanță

1 camere
32 mp
Etaj 7
Agenție

1 lună în urmă
8

320 €
/ lună

particular - inchiriez garsoniera modificata in ...

Central, Brașov

La ~5km distanță

1 camere
30 mp
Etaj 3
1997
Agenție

3 luni în urmă
7

87.000 €
/ lună 108.75 € / mp / lună

COMISION 0% - Teren 800 mp Sacele / Strada Agri ...

Central, Brașov

La ~5km distanță

800 mp teren
3E
Agenție

1 lună în urmă
12

400 €
/ lună

Apartament pozitie excelenta 2 Camere zona Cent ...

Central, Brașov

La ~5km distanță

2 camere
41 mp
Parter / 4
2000
Agenție

1 lună în urmă
7

349 €
/ lună
399 €

Inchiriez studio in vila

Central, Brașov

La ~5km distanță

Agenție

1 lună în urmă
14

495 €
/ lună
550 €

OFERTA Studio central cu parcare subterana in C ...

Central, Brașov

La ~5km distanță

1 camere
39 mp
2022
6E
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 495 € și 550 €
Agenție

1 lună în urmă
16

400 €
/ lună

Garsoniera moderna de inchiriat in Bra?ov, zona ...

Central, Brașov

La ~5km distanță

1 camere
38 mp
Etaj 4 / 8
8E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

190 €
/ lună

Inchiriez garsoniera

Central, Brașov

La ~5km distanță

1 camere
13 mp
Etaj 4
1970
Agenție

1 lună în urmă
10

135.000 €
/ lună 100 € / mp / lună

Teren 1350 mp-Strada Lanii/ COMISION 0%

Central, Brașov

La ~5km distanță

1.350 mp teren
1E
Agenție

1 lună în urmă

550 €
/ lună

PET friendly, curte proprie, zona centrala, Bra ...

Central, Brașov

La ~5km distanță

2 camere
55 mp
120 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
2

1.800 €
/ lună 6 € / mp / lună

MODULIS, Hala 300 mp de inchiriat in etapa a do ...

Nord, Brașov

La ~5km distanță

300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

370 €
/ lună

Inchiriere Apartament 2 camere.

Central, Brașov

La ~5km distanță

2 camere
32 mp
Etaj 3
1972
Agenție

3 luni în urmă
2

3.300 €
/ lună 5.50 € / mp / lună

MODULIS, Hala 600 mp de inchiriat in etapa a do ...

Nord, Brașov

La ~5km distanță

600 mp utili
Agenție

1 lună în urmă

650 €
/ lună

Apartament doua camere, decomandat, Uno Residen ...

Central, Brașov

La ~5km distanță

2 camere
56 mp
Parter / 2
2022
Agenție

1 lună în urmă

580 €
/ lună

Decomandat, mobilat, elegant accesorizat, parca ...

Central, Brașov

La ~5km distanță

2 camere
57 mp
Etaj 3 / 9
2022
Agenție

2 luni în urmă
12

1.490 €
/ lună 4.66 € / mp / lună

Exclusivitate - Hala de inchiriat Cristian

Central, Brașov

La ~5km distanță

320 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
8

172.736 €
/ lună 26.99 € / mp / lună

Teren Cu Potential -Localizat La Intersectia Dr ...

Central, Brașov

La ~5km distanță

6.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

50 €
/ lună

garsoniera

Central, Brașov

La ~5km distanță

1 camere
20 mp
Etaj 2
2020
Agenție

1 lună în urmă
20

400 €
/ lună

Apartament doua camere Poiana Brasov

Central, Brașov

La ~5km distanță

2 camere
52 mp
Etaj 2 / 4
1977
Agenție

1 lună în urmă
4

510 €
/ lună

Inchiriez studio Coresi Kasper

Central, Brașov

La ~5km distanță

2 camere
45 mp
Etaj 2
Agenție

1 lună în urmă
12

550 €
/ lună

Casa tip duplex de inchiriat Izvor, Brasov

Central, Brașov

La ~5km distanță

4 camere
95 mp
198 mp teren
Agenție

1 lună în urmă

620 €
/ lună

Cosmopolit Central, Studio LUX in fin aliniamen ...

Central, Brașov

La ~5km distanță

2 camere
49 mp
Etaj 5 / 6
2023
Agenție

3 luni în urmă
1

32 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand/schimb teren intravilan industrial drumul ...

Nord, Brașov

La ~5km distanță

14.450 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
3

157 €
/ lună

Particular inchiriez 1 camera in ap. cu 3 camer ...

Central, Brașov

La ~5km distanță

1 camere
12 mp