Proprietăți unice: 55
Proprietari: 2
Agenție

Ieri
14

600 €
/ lună

Apartament cu 2 camere de închiriat în zona Dar ...

Dârste, Brașov

2 camere
56 mp
Etaj 4 / 5
2023
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

910 €
/ lună
780 €
7 € / mp / lună

Spațiu industrial de 130mp de închiriat în zona ...

Dârste, Brașov

Agenție

21 ore în urmă
9

3.621 €
/ lună 17 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL I 213 MP I SUPRAFATA VITRATA 1 ...

Dârste, Brașov

213 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Ieri
14

400 €
/ lună

Apartament 2 camere Noua, Brasov

Dârste, Brașov

2 camere
50 mp
4E
Agenție

1 săptămână în urmă
7

550 €
/ lună

Apartament cu balcon, garaj ?i lift in Bra?ov

Dârste, Brașov

2 camere
55 mp
2024
8E
Agenție

10 luni în urmă
13

1.800 €
/ lună 12.86 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat in complexul rezidential N ...

Dârste, Brașov

140 mp utili
2023
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 1,800 € și 1.806 €
Agenție

1 săptămână în urmă
9

500 €
/ lună

Casa de inchiriat in cartier Noua

Dârste, Brașov

3 camere
60 mp
300 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
17

500 €
/ lună

Casa de inchiriat in NOUA

Dârste, Brașov

4 camere
89 mp
300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

160.000 €
/ lună 200 € / mp / lună

Vand teren constructii Bunloc

Dârste, Brașov

800 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
9

340 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat + o camera de 18 mp, ut ...

Dârste, Brașov

1 camere
33 mp
1979
9E
Agenție

2 săptămâni în urmă
20

1.100 €
/ lună

Casa noua tip duplex, 2 dormitoare cu 2 bai, cu ...

Dârste, Brașov

3 camere
150 mp
150 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

98 €
/ lună

Casa de inchiriat

Dârste, Brașov

3 camere
150 mp
150 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
10

600 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu atelier/birouri cartier Noua

Dârste, Brașov

60 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

300 €
/ lună 10 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL 30MP I SUPRAFATA VITRATA 6 ML ...

Dârste, Brașov

30 mp utili
Agenție

4 săptămâni în urmă
14

520 €
/ lună

Apartament nou 2 camere - Noua Residence 2 - Co ...

Dârste, Brașov

2 camere
60 mp
2024
8E
Agenție

1 lună în urmă
5

250.000 €
/ lună 45.45 € / mp / lună

Oportunitate! Teren Industrial - Zona Darste

Dârste, Brașov

5.500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
12

600 €
/ lună

Apartament de inchirit in zona Noua, Brasov

Dârste, Brașov

2 camere
52 mp
2023
Agenție

1 lună în urmă
20

500 €
/ lună

0% COMISION CHIRIAS | 2 CAMERE | NOUA | NUCULUI

Dârste, Brașov

2 camere
57 mp
Etaj 10
2020
Agenție

1 lună în urmă
20

700 €
/ lună

Apartament 4 camere Astra, 78 mp - Brasov

Dârste, Brașov

4 camere
78 mp
Etaj 2 / 4
1980
Agenție

1 lună în urmă
19

450 €
/ lună

Apartament 2 camere cu parcare zona Noua

Dârste, Brașov

2 camere
57 mp
Etaj 3 / 4
2023
Agenție

1 lună în urmă
12

450 €
/ lună

Apartament 2 camere - Noua Residence 2 - Cod in ...

Dârste, Brașov

2 camere
56 mp
Etaj 4 / 10
2024
Agenție

1 lună în urmă
9

2.800 €
/ lună 18.67 € / mp / lună

Service auto complet echipat, la cheie 4 postur ...

Dârste, Brașov

150 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
3

4.000 €
/ lună 8 € / mp / lună

Spatiu comercial - 500 mp

Dârste, Brașov

500 mp utili
1985
Agenție

1 lună în urmă
6

1.500 €
/ lună 5 € / mp / lună

Hala de inchiriat Brasov - 300 mp

Dârste, Brașov

300 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
11

560 €
/ lună

Apartament nou cu 2 camere si terasa, Noua Resi ...

Dârste, Brașov

2 camere
55 mp
Etaj 3 / 10
2023
Agenție

1 lună în urmă
11

550 €
/ lună

Apartament 2 Camere | Curte | Parcare Petfriend ...

Dârste, Brașov

2 camere
65 mp
Parter / 1
2012
Agenție

2 luni în urmă
9

400 €
/ lună

Apartament 2 camere de inchiriat | 52 mp utili ...

Dârste, Brașov

2 camere
52 mp
Etaj 2 / 10
1980
Agenție

2 luni în urmă
8

393 €
/ lună

Garsoniera moderna de inchiriat - SUB CETATE - ...

Dârste, Brașov

1 camere
46 mp
Etaj 3 / 4
2024
Agenție

2 luni în urmă
20

900 €
/ lună
1.317 €

Apartament spatios de inchiriat in zona Green V ...

Dârste, Brașov

6 camere
180 mp
Parter
2010
Agenție

2 luni în urmă
14

600 €
/ lună

Apartament modern in Transilvania Residence - N ...

Dârste, Brașov

2 camere
62 mp
Etaj 5 / 10
2022