Proprietăți unice: 19
Proprietari: 3
Agenție

Ieri
4

350 €
/ lună

Centru Civic - Harmanului apartament 2 camere m ...

Hărmanului, Brașov

2 camere
50 mp
4E
Agenție

Ieri
20

850 €
/ lună

Inchiriere Casa Individuala Izvor Brasov

Hărmanului, Brașov

4 camere
112 mp
Agenție

1 săptămână în urmă
8

300 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat str. Toamnei, zona int. ...

Hărmanului, Brașov

1 camere
27 mp
1980
6E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
13

250 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat, Brasov

Hărmanului, Brașov

1 camere
24 mp
Etaj 4 / 4
1980
Agenție

2 luni în urmă
6

1.900 €
/ lună
2.001 €
22.35 € / mp / lună

Spatiu comercial -85mp-Harmanului

Hărmanului, Brașov

85 mp utili
4E
1980
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
16

500 €
/ lună

Apartament cu 2 camere de închiriat pe strada H ...

Hărmanului, Brașov

2 camere
50 mp
Etaj 8 / 10
1980
Agenție

3 luni în urmă
15

550 €
/ lună
600 €

Apartament 3 camere de inchiriat, lux, zona Cec ...

Hărmanului, Brașov

3 camere
57 mp
Etaj 2 / 4
1983
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
5

1.290 €
/ lună

Harman, hala 430 mp, 3 e/mp

Hărmanului, Brașov

Agenție

9 luni în urmă
3

1.100 €
/ lună 10 € / mp / lună

Închiriere spațiu ideal pentru cabinet medical ...

Hărmanului, Brașov

110 mp utili
1980
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

245 €
/ lună

Inchiriez garsoniera in Bra?ov

Hărmanului, Brașov

1 camere
22 mp
Etaj 2
1974
Agenție

4 săptămâni în urmă
8

350 €
/ lună

Garsoniera deosebita spre inchiriere

Hărmanului, Brașov

1 camere
50 mp
1990
Agenție

1 lună în urmă
8

270 €
/ lună

Garsoniera 30 mp - Centrul Civic - Str. Harmanu ...

Hărmanului, Brașov

1 camere
30 mp
1980
7E
Agenție

2 luni în urmă
12

144.000 €
/ lună 9 € / mp / lună

Teren exceptional pentru investitii industriale ...

Hărmanului, Brașov

16.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

500 €
/ lună

Apartament decomandat de inchiriat

Hărmanului, Brașov

3 camere
75 mp
10E
Agenție

3 luni în urmă

68 €
/ lună 0.09 € / mp / lună

Teren 790 mp izvor

Hărmanului, Brașov

790 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
9

600 €
/ lună

Inchiriere spatiu comercial cu vitrina la strad ...

Hărmanului, Brașov

3 camere
70 mp
Parter / 10
10E
Agenție

6 luni în urmă
7

3.800 €
/ lună 11.88 € / mp / lună

Spatiu - showroom - Restaurant Harmanului- # Ro ...

Hărmanului, Brașov

320 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
10

350 €
/ lună

Inchiriere garsoniera

Hărmanului, Brașov

1 camere
40 mp
Parter
1990
Agenție

Mai mult de un an
4

280 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat in zona Garii

Hărmanului, Brașov

1 camere
29 mp
Etaj 7
1977

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
5

350 €
/ lună

Apartament 2 camere de inchiriat

Triaj, Brașov

La ~5km distanță

2 camere
4E
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

1.200 €
/ lună 12.12 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL 100 MP I TRIAJ

Triaj, Brașov

La ~5km distanță

99 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
2

300 €
/ lună

Inchiriez garsoniera

Triaj, Brașov

La ~5km distanță

1 camere
36 mp
1997

Agenție

4 luni în urmă
19

511.000 €
/ lună 25 € / mp / lună

Teren Intravilan I 25 Euro/ mp I Brasov - Triaj

Triaj, Brașov

La ~5km distanță

20.440 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

45.000 €
/ lună 5.87 € / mp / lună

De vanzare, teren intravilan 7667mp, Triaj

Triaj, Brașov

La ~5km distanță

7.667 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
20

775 €
/ lună

Duplex 3 camere | Prima inchiriere | Pet-Friend ...

Triaj, Brașov

La ~5km distanță

3 camere
75 mp
300 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
11

600 €
/ lună

Inchiriere artament 2 camere Soho Residence Tri ...

Triaj, Brașov

La ~5km distanță

2 camere
56 mp
Etaj 4
Agenție

3 luni în urmă
17

775 €
/ lună
825 €

Casa tip Duplex | Liziera Brasov | Premium |

Triaj, Brașov

La ~5km distanță

3 camere
73 mp
150 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 775 € și 825 €
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

15.200 €
/ lună
15.600 €
33.78 € / mp / lună

Teren intravilan Gradini Brasov-Triaj

Triaj, Brașov

La ~5km distanță

450 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
8

350 €
/ lună

Ofer spre inchiriere apartament cu 2 camere in ...

Triaj, Brașov

La ~5km distanță

2 camere
60 mp
Etaj 2
1997
Agenție

7 luni în urmă
13

559.200 €
/ lună 100 € / mp / lună

Teren industrial Brasov zona Triaj

Triaj, Brașov

La ~5km distanță

5.592 mp teren