Apartamente
Proprietăți unice: 5
Proprietari: 1
Agenție

21 ore în urmă
7

399 €
/ lună

2 camere l Complexul Campeador l Mobilat si uti ...

Cetății, Bistrița

2 camere
48 mp
Etaj 3 / 6
2015
Agenție

Ieri
7

350 €
/ lună

Apartament de inchiriat

Cetății, Bistrița

2 camere
50 mp
Proprietar
Comision 0%

Ieri
7

350 €
/ lună

Apartament de inchiriat

Cetății, Bistrița

2 camere
50 mp
Etaj 4

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
16

350 €
/ lună

Ap 2 camere, la casa, zona linistita, Pet Frien ...

Cetății, Bistrița

2 camere
60 mp
Etaj 1 / 1
2020
Agenție

5 zile în urmă
9

350 €
/ lună

Apartament 2 camere etaj 1 cu lift Campeador-Ce ...

Cetății, Bistrița

2 camere
50 mp
Etaj 1 / 6
6E

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

3 săptămâni în urmă
5

30.000 €
/ lună 30 € / mp / lună

Teren extravilan de vanzare ideal pentru casa s ...

Central, Bistrița

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
5

170 €
/ lună

Garsobiera, erajul 1, Zona Senul Vechi

Central, Bistrița

La ~5km distanță

1 camere
30 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

240 €
/ lună

Apartament pentru inchiriat cu o camera generoa ...

Central, Bistrița

La ~5km distanță

1 camere
39 mp

Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
7

4.000 €
/ lună 0.67 € / mp / lună

Teren extravilan (inclus in PUG 2026) aproape d ...

Central, Bistrița

La ~5km distanță

6.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
10

350 €
/ lună

Apartament 3 camere decomandat, complet mobilat ...

Central, Bistrița

La ~5km distanță

3 camere
60 mp
Agenție

3 luni în urmă
11

6.500 €
/ lună 2.17 € / mp / lună

Teren Investitie Valea Jelnii

Central, Bistrița

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

450 €
/ lună

apartament nou str Libertatii

Central, Bistrița

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
2026
7E
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

400 €
/ lună

Apartament de inchiriat 2 camere zona ISU

Central, Bistrița

La ~5km distanță

2 camere
64 mp
2025
Agenție

2 luni în urmă
7

450 €
/ lună

Apartament de inchiriat cu 3 Camere Central

Central, Bistrița

La ~5km distanță

3 camere
60 mp
2000
4E
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
10

350 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere zona centrala

Central, Bistrița

La ~5km distanță

2 camere
54 mp
Etaj 2 / 4
1986
Agenție

4 săptămâni în urmă
1

250 €
/ lună

Ap 2 camere de inchiriat, Aleea Basmului

Central, Bistrița

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
1984
4E
Agenție

4 săptămâni în urmă
9

350 €
/ lună

Chirie apartament etaj 1 bloc nou cu Lift

Central, Bistrița

La ~5km distanță

2 camere
45 mp
4E
Agenție

4 săptămâni în urmă
4

450 €
/ lună 9 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Central, Bistrița

La ~5km distanță

50 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

34.500 €
/ lună 38.33 € / mp / lună

Teren extravilan de vanzare, 900 mp, Bistrita

Central, Bistrița

La ~5km distanță

900 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

205.000 €
/ lună 41 € / mp / lună

Parcela 50.000 mp zona Tarpiului

Central, Bistrița

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

70.000 €
/ lună 35 € / mp / lună

Teren intravilan, 20 de ari in Bistrita, Dealul ...

Central, Bistrița

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

228.000 €
/ lună 60 € / mp / lună

Teren intravilan 38 ari, cartierul Raal

Central, Bistrița

La ~5km distanță

3.800 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

111.000 €
/ lună 25.23 € / mp / lună

Teren de 44 ari in zona Subcetate

Central, Bistrița

La ~5km distanță

4.400 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

270.000 €
/ lună 24.96 € / mp / lună

Teren de vanzare extravilan 10819 mp, zona La S ...

Central, Bistrița

La ~5km distanță

10.819 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

120.000 €
/ lună 122.20 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare-zona rezidentiala

Central, Bistrița

La ~5km distanță

982 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

250 €
/ lună

Apartament 2 camere decomandat de inchiriat

Central, Bistrița

La ~5km distanță

2 camere
52 mp
1997
Agenție

3 săptămâni în urmă
13

170 €
/ lună

Apartament NEMOBILAT, et. 2 - Subcetate, Bistri ...

Central, Bistrița

La ~5km distanță

2 camere
40 mp
2025
Agenție

1 lună în urmă
5

300 €
/ lună

Apartament de inchiriat Nasaud

Central, Bistrița

La ~5km distanță

2 camere
80 mp
Etaj 2 / 2
2E
Agenție

1 lună în urmă
7

132.000 €
/ lună 1,200.00 € / mp / lună

Spa?iu comercial de vanzare / birouri de inchir ...

Central, Bistrița

La ~5km distanță

110 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

75.000 €
/ lună 31.25 € / mp / lună

Teren extravilan de vanzare, 2400 mp, zona Vale ...

Central, Bistrița

La ~5km distanță

2.400 mp teren