Proprietăți unice: 232
Proprietari: 40
Agenție

3 luni în urmă
15

400 €
/ lună

Inchiriere | apart. 4 cam. | Ultracentral | str ...

Ultracentral, Oradea

4 camere
117 mp
Etaj 3 / 3
3E
Agenție

3 luni în urmă
10

280 €
/ lună

Antony Estate | Chirie 2 camere, Decomandat, Ul ...

Ultracentral, Oradea

2 camere
49 mp
Etaj 3 / 4
1940
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 280 € și 300 €
Agenție

3 luni în urmă
9

400 €
/ lună

Inchiriere | spatiu de birou | ultracentra | st ...

Ultracentral, Oradea

2 camere
63 mp
Etaj 2 / 3
3E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

4 luni în urmă
4

340 €
/ lună

Chirie apartament 2 camere, ultracentral, Maghe ...

Ultracentral, Oradea

2 camere
42 mp
Etaj 1
1977
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 340 € și 350 €
Agenție

5 luni în urmă
13

1.700 €
/ lună 7.66 € / mp / lună

Antony Estate | Spatiu Ultracentral - Zona Teat ...

Ultracentral, Oradea

222 mp utili
Agenție

6 luni în urmă
12

750 €
/ lună 11.36 € / mp / lună

Spa?iu de birouri, De Inchiriat, Ultracentral

Ultracentral, Oradea

66 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
9

198.000 €
/ lună 4,125.00 € / mp / lună

Vand spa?iu comercial

Ultracentral, Oradea

48 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
10

6 €
/ lună 0.10 € / mp / lună

Spatiu ultracentral de birouri Str. Jean Calvin

Ultracentral, Oradea

58 mp utili
Agenție

6 luni în urmă
5

8.760 €
/ lună
8.030 €
12 € / mp / lună

Spa?iu comercial ultracentral, 730 mp utili, Pa ...

Ultracentral, Oradea

730 mp utili
4E
Agenție

6 luni în urmă
11

450 €
/ lună

Apartament 3 camere de inchiriat ultracentral O ...

Ultracentral, Oradea

3 camere
58 mp
Parter / 2
2024
Agenție

6 luni în urmă
20

650 €
/ lună

Apartament 3 camere ultracentral - 60 mp supraf ...

Ultracentral, Oradea

3 camere
60 mp
Etaj 1 / 3
2023
Agenție

7 luni în urmă
18

550 €
/ lună

Inchiriere | 2 camere | Premium | Pietonala Rep ...

Ultracentral, Oradea

2 camere
65 mp
Etaj 1 / 2
1920
Agenție

7 luni în urmă
10

500 €
/ lună

Antony Estate | Chirie, 2 cam, Ultracentral - O ...

Ultracentral, Oradea

2 camere
65 mp
Etaj 1 / 2
1905
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
10

550 €
/ lună

apartament de inchiriat

Ultracentral, Oradea

2 camere
65 mp
Etaj 1
1970
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
7

280 €
/ lună

Inchiriez apartament ultracentral

Ultracentral, Oradea

2 camere
50 mp
Etaj 3
2000
Agenție

7 luni în urmă
20

2.000 €
/ lună 11.24 € / mp / lună

SPATIU BIROURI | PALATUL STERN | ORADEA |

Ultracentral, Oradea

178 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
5

400 €
/ lună

3 Camere - Magheru - Ultracentral

Ultracentral, Oradea

3 camere
70 mp
Etaj 2
1980
Agenție

7 luni în urmă
16

550 €
/ lună

Apartament in bloc nou ultracentral de inchiria ...

Ultracentral, Oradea

2 camere
63 mp
Etaj 1 / 3
2015
Agenție

8 luni în urmă
1

480 €
/ lună 5.33 € / mp / lună

2 Birouri de inchiriat, 60 mp util, ultracentra ...

Ultracentral, Oradea

90 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
9

2.576 €
/ lună 16 € / mp / lună

Spatiu comercial ultracentral de inchiriat, Cal ...

Ultracentral, Oradea

161 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
7

530 €
/ lună 10.39 € / mp / lună

Antony Estate | Chirie Sp Comercial 51 mp, Ultr ...

Ultracentral, Oradea

51 mp utili
1E
Agenție

Mai mult de un an
4

2.500 €
/ lună
2.400 €
12.50 € / mp / lună

Spatiu comercial ultracentral, Palatul Ullmann, ...

Ultracentral, Oradea

200 mp utili
4E