Proprietăți unice: 249
Proprietari: 57
Agenție

10 luni în urmă
6

400 €
/ lună

RECO CHIRIE APARTAMENT

Nufărul, Oradea

2 camere
50 mp
Etaj 2
2022
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
12

52.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatii Frigorifice - 5200 mp - Congelate - Refr ...

Nufărul, Oradea

1E
Agenție

10 luni în urmă
16

1.200 €
/ lună

CASA PLAN PARTER | NUFARUL | ORADEA

Nufărul, Oradea

5 camere
151 mp
920 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
12

5.400 €
/ lună 4.50 € / mp / lună

Spatiu Industrial - 1200 mp - Depozitare - Dist ...

Nufărul, Oradea

1E
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
12

15.750 €
/ lună 4.50 € / mp / lună

Spatiu Industrial, 3500 mp, Oradea

Nufărul, Oradea

1E
Agenție

Mai mult de un an
17

500 €
/ lună

Anthony Estate I Chirie, 3 camere, Open Space, ...

Nufărul, Oradea

3 camere
67 mp
Etaj 9 / 9
2018
Agenție

Mai mult de un an
4

350 €
/ lună 12.96 € / mp / lună

SPATIU DESTINAT BIROURILOR | ZONA NUFARUL | ORA ...

Nufărul, Oradea

27 mp
2010
Agenție

Mai mult de un an
8

1.000 €
/ lună 9.52 € / mp / lună

Spatiu Comercial Premium | Vad Exceptional | Bu ...

Nufărul, Oradea

105 mp utili
1980
Agenție

Mai mult de un an
8

360 €
/ lună

Chirie 2 camere zona Nufarul - Oradea

Nufărul, Oradea

2 camere
52 mp
Parter
1980
Agenție

Mai mult de un an
12

302 €
/ lună
250 €
12.08 € / mp / lună

Spații Birouri Noi 2025, Nufărul, Parcare

Nufărul, Oradea

4 camere
25 mp
Etaj 1
2023
Agenție

Mai mult de un an
9

350 €
/ lună

RECO Apartament 2 camere de inchiriat str. Nufa ...

Nufărul, Oradea

2 camere
62 mp
Etaj 3
1970
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

360 €
/ lună

Inchiriez ap smart Oradea cart Nufarul, complex ...

Nufărul, Oradea

2 camere
40 mp
Etaj 4 / 4
2021
Agenție

6 zile în urmă
1

500 €
/ lună 0.67 € / mp / lună

TEREN INTRAVILAN | DE INCHIRIAT | 750 MP | OGOR ...

Nufărul, Oradea

750 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
17

460 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spa?iu de birou de inchiriat in zona BBSO, cu d ...

Nufărul, Oradea

46 mp utili
1E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

248 €
/ lună

Dau in chirie garsoniera modificata cu 2 camere ...

Nufărul, Oradea

2 camere
35 mp
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

450 €
/ lună

Chirie-apartament 2 camere

Nufărul, Oradea

2 camere
68 mp
Etaj 4
Agenție

1 săptămână în urmă

1.600 €
/ lună 38.10 € / mp / lună

Salon Barber & Beauty Premium de inchiriat in O ...

Nufărul, Oradea

42 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
13

500 €
/ lună

Apartament 3 camere de inchiriat Nufarul, Orade ...

Nufărul, Oradea

3 camere
89,9 mp
1990
8E
Agenție

1 săptămână în urmă
6

750 €
/ lună 25 € / mp / lună

Spatiu comercial Nufarul, 30 mp, la cheie, alim ...

Nufărul, Oradea

30 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

350 €
/ lună

Chirie apartament

Nufărul, Oradea

3 camere
86 mp
Agenție

1 săptămână în urmă
11

570 €
/ lună

Apartament cu 3 camere de inchiriat in cartieru ...

Nufărul, Oradea

3 camere
70 mp
2024
2E
Agenție

2 săptămâni în urmă
9

450 €
/ lună

Apartament de inchiriat cu 2 camere in Grand Hi ...

Nufărul, Oradea

2 camere
50 mp
2021
8E
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

290 €
/ lună

Inchiriez apartament

Nufărul, Oradea

2 camere
43 mp
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

350 €
/ lună

Chirie apartament 2 camere, Nufarul

Nufărul, Oradea

2 camere
Etaj 3 / 4
4E
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

430 €
/ lună

Dau in chirie apartament 2 camere la prima inch ...

Nufărul, Oradea

2 camere
45 mp
Etaj 3
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 430 € și 450 €
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

190 €
/ lună

Caut colega apartament

Nufărul, Oradea

3 camere
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

380 €
/ lună

NECTORA IMOB-Apartament 2 camere, Str. Piata Nu ...

Nufărul, Oradea

2 camere
46 mp
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

280 €
/ lună

Inchiriez Apartament 2 camere Nufarul Statia Lo ...