Proprietăți unice: 249
Proprietari: 57
Agenție

1 lună în urmă
1

2.380 €
/ lună 0.70 € / mp / lună

Teren de inchiriat, zona Centura-Nufarul, Orad ...

Nufărul, Oradea

3.400 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

3.500 €
/ lună 1 € / mp / lună

Teren de inchiriat, cu vizibilitate maxima, dir ...

Nufărul, Oradea

3.500 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
14

500 €
/ lună

Apartament 3 camere, închiriere – Prima Green N ...

Nufărul, Oradea

3 camere
66 mp
Etaj 8
2025

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
7

330 €
/ lună

APARTAMENT CU 3 CAMERE | DE INCHIRIAT | ETAJ 3 ...

Nufărul, Oradea

3 camere
64 mp
Etaj 3
1980
Agenție

1 lună în urmă
4

1.210 €
/ lună
1.000 €
3.03 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat intr-un complex industrial ...

Nufărul, Oradea

1E
Agenție

1 lună în urmă
1

1.620 €
/ lună 4.50 € / mp / lună

Hala de inchiriat, acces facil la centura, zona ...

Nufărul, Oradea

Agenție

1 lună în urmă
15

400 €
/ lună
460 €

Apartament cu 2 camere de inchiriat, Prima Gree ...

Nufărul, Oradea

2 camere
39,2 mp
Etaj 8
8E
Agenție

2 luni în urmă
10

400 €
/ lună

Apartament cu 2 camere de închiriat în zona Nuf ...

Nufărul, Oradea

2 camere
59 mp
Etaj 3
2008
Agenție

2 luni în urmă
14

310 €
/ lună

APARTAMENT DE INCHIRIAT | 1 CAMERA | TIP D | NU ...

Nufărul, Oradea

1 camere
32 mp
Etaj 7 / 8
1980
Agenție

2 luni în urmă
17

450 €
/ lună

Apartament nou 2 camere de inchiriat, Victoria ...

Nufărul, Oradea

2 camere
41 mp
Etaj 2
2024
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

300 €
/ lună

Inchiriez apartament cu o camera Zona Nufarul, ...

Nufărul, Oradea

1 camere
25 mp
Etaj 1
1990
Agenție

3 luni în urmă
6

400 €
/ lună

Apartament 2 camere, Nufarul ,Anastasia Residen ...

Nufărul, Oradea

2 camere
45 mp
Etaj 2
2000
Agenție

3 luni în urmă
15

500 €
/ lună

Apartament cu 3 camere de inchiriat pentru Munc ...

Nufărul, Oradea

3 camere
80 mp
Etaj 3
8E
Agenție

3 luni în urmă
14

2.420 €
/ lună
2.000 €
13.30 € / mp / lună

Spatiu comercial premium cu garaj de inchiriat ...

Nufărul, Oradea

182 mp utili
2E
Agenție

3 luni în urmă
12

0 €
/ lună

Casa de inchiriat, cazare personal, 32 locuri, ...

Nufărul, Oradea

11 camere
400 mp
Agenție

3 luni în urmă
10

2.422 €
/ lună
2.002 €
13.31 € / mp / lună

Spațiu comercial reprezentativ de înc ...

Nufărul, Oradea

182 mp utili
2E
Agenție

3 luni în urmă
17

7.320 €
/ lună
6.050 €

VILA DE INCHIRIAT | 11 CAMERE | 650 MP | ORADEA ...

Nufărul, Oradea

11 camere
650 mp
900 mp teren
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
13

550 €
/ lună

Apartament cu 3 camere de închiriat în zona Nuf ...

Nufărul, Oradea

3 camere
48,24 mp
Etaj 6 / 10
2011
Agenție

3 luni în urmă
11

450 €
/ lună
500 €

Apartament de inchiriat cu 3 camere, zona Nufar ...

Nufărul, Oradea

3 camere
76,65 mp
Etaj 8
8E
Agenție

4 luni în urmă
15

450 €
/ lună

Apartament spatios cu 2 camere de inchiriat in ...

Nufărul, Oradea

2 camere
64 mp
Etaj 9
2021
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
14

390 €
/ lună

Apartament cu 3 camere de închiriat în zona Nuf ...

Nufărul, Oradea

3 camere
51,33 mp
Etaj 7
2011
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
9

1.100 €
/ lună 12.36 € / mp / lună

Spațiu comercial cu o suprafață de 89 mp

Nufărul, Oradea

89 mp utili
1E
2008
Agenție

6 luni în urmă
8

1.500 €
/ lună

Cladire pentru birouri si locuri de parcare ,de ...

Nufărul, Oradea

6 camere
202 mp
420 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
10

380 €
/ lună

Apartament cu 2 camere de inchiriat, Prima Nufa ...

Nufărul, Oradea

2 camere
Etaj 2
8E
Agenție

7 luni în urmă
16

470 €
/ lună

Apart 3 camere, decomandate, mobilat, utilat, l ...

Nufărul, Oradea

3 camere
53 mp
Etaj 9
9E
Agenție

7 luni în urmă
5

1.815 €
/ lună

Casă de închiriat pentru echipe de muncitori, N ...

Nufărul, Oradea

3 camere
100 mp
150 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
7

590 €
/ lună

Apartament cu 3 camere Nufarul

Nufărul, Oradea

3 camere
90 mp
Etaj 11 / 11
1980
Agenție

8 luni în urmă
5

590 €
/ lună

Apartament cu 3 camere de inchiriat in Oradea, ...

Nufărul, Oradea

3 camere
62 mp
Etaj 4 / 10
10E
Agenție

9 luni în urmă
4

250 €
/ lună 11.36 € / mp / lună

SPATIU DESTINAT BIROURILOR

Nufărul, Oradea

1 camere
22 mp
2020
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
5

2.000 €
/ lună 2.11 € / mp / lună

Centrul de Afaceri Oradea, Sud - comision 0%, r ...

Nufărul, Oradea

950 mp
5E