Proprietăți unice: 241
Proprietari: 32
Agenție

1 lună în urmă
8

2.400 €
/ lună 4 € / mp / lună

Hala de inchiriat, Cartier Iosia, Oradea, Bihor

Iosia, Oradea

Agenție

1 lună în urmă
11

450 €
/ lună

Studio de inchiriat in bloc nou, zona Onestilor ...

Iosia, Oradea

2 camere
48 mp
Parter
Agenție

1 lună în urmă
2

1.200 €
/ lună 0.46 € / mp / lună

Teren de inchiriat , zona cu vizibilitate, acce ...

Iosia, Oradea

2.632 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
3

4.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spațiu comercial nou de închiriat, 400 mp, cart ...

Iosia, Oradea

400 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
19

700 €
/ lună

Apartament 3 camere, PARCARE inclusă – Prima O ...

Iosia, Oradea

3 camere
75 mp
Etaj 8
Agenție

1 lună în urmă
5

1.560 €
/ lună
1.290 €
10.83 € / mp / lună

Spatiu comercial stradal cu vitrina, Iosia, Ora ...

Iosia, Oradea

144 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
13

650 €
/ lună

Apartament de inchiriat in Oradea, cu 3 camere ...

Iosia, Oradea

3 camere
64 mp
Etaj 6
10E
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
11

500 €
/ lună

RECO Apartament cu 4 camere decomandat 2 parcar ...

Iosia, Oradea

4 camere
75 mp
Etaj 1 / 1
2017
Agenție

2 luni în urmă
8

500 €
/ lună

Apartament de inchiriat cu 3 camere si parcare ...

Iosia, Oradea

3 camere
66,6 mp
Etaj 5 / 10
2023
Agenție

2 luni în urmă
5

538 €
/ lună 8.28 € / mp / lună

Spațiu birouri cu terasă panoramică – Ioșia, Or ...

Iosia, Oradea

65 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
13

460 €
/ lună

Apartament de inchiriat cu 3 camere si loc de p ...

Iosia, Oradea

3 camere
68 mp
Etaj 2
4E
Agenție

3 luni în urmă
1

2.400 €
/ lună 15 € / mp / lună

Spatiu comercial 160mp de inchiriat, zona Iosia ...

Iosia, Oradea

160 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
4

2.359 €
/ lună
1.950 €
7.86 € / mp / lună

Doua spatii comerciale de inchiriat -Iosia, Ora ...

Iosia, Oradea

300 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
7

849 €
/ lună

Apartament Impecabil de Închiriat, Prima Onești ...

Iosia, Oradea

3 camere
93 mp
Etaj 9 / 9
9E
Agenție

4 luni în urmă
7

749 €
/ lună

Apartament Exceptional de Închiriat, Prima Oneș ...

Iosia, Oradea

3 camere
70 mp
Etaj 7 / 9
9E
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 749 € și 750 €
Agenție

4 luni în urmă
10

560 €
/ lună

Apartament cu 2 camere de închiriat în zona Ios ...

Iosia, Oradea

2 camere
53 mp
Etaj 3
2019
Agenție

5 luni în urmă
7

600 €
/ lună

Apartament Luxos cu 2 Camere, Iosia Residence, ...

Iosia, Oradea

2 camere
60 mp
Etaj 2
2020
Agenție

7 luni în urmă
8

250 €
/ lună
301 €
0.83 € / mp / lună

Spatii de Birouri Ultramoderne

Iosia, Oradea

300 mp utili
2017
Agenție

7 luni în urmă
14

500 €
/ lună

Apartament de inchiriat 2 camere, Iosia, zona P ...

Iosia, Oradea

2 camere
55,7 mp
Etaj 2 / 10
10E
Agenție

8 luni în urmă
15

630 €
/ lună

Apartament cu 3 camere de inchiriat,Prima Arena ...

Iosia, Oradea

3 camere
Etaj 4
10E
Agenție

10 luni în urmă
8

550 €
/ lună

Apartament cu 3 camere de inchiriat in Prima Ar ...

Iosia, Oradea

3 camere
60 mp
Etaj 5
10E
Agenție

10 luni în urmă
7

1.000 €
/ lună 10.87 € / mp / lună

RECO , Spatiu comercial de inchiriat, Iosia, Or ...

Iosia, Oradea

92 mp utili
Agenție

11 luni în urmă
13

1.800 €
/ lună

Clădire multifuncțională de închiriat,curte pro ...

Iosia, Oradea

6 camere
210 mp
517 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 1,800 € și 2.000 €
Agenție

11 luni în urmă
13

3.400 €
/ lună

Clădire multifuncțională de închiriat,curte pro ...

Iosia, Oradea

13 camere
427 mp
517 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
9

1.197 €
/ lună
990 €
11.97 € / mp / lună

SPATIU BIROURI CENTRAL | 100 MP UTILI | LOCURI ...

Iosia, Oradea

6 camere
100 mp
2013
Agenție

Mai mult de un an
4

250 €
/ lună

Apartament cu 2 camere, de închiriat, la casă, ...

Iosia, Oradea

2 camere
63 mp
1980
Agenție

Mai mult de un an
22

2.002 €
/ lună 3.64 € / mp / lună

Spațiu comercial și brutărie/patiserie de Închi ...

Iosia, Oradea

550 mp utili
1999
Agenție

Mai mult de un an
15

1.568 €
/ lună
1.296 €
10.89 € / mp / lună

De închiriat spațiu comercial 144 m.p. - Ioșia ...

Iosia, Oradea

144 mp utili
4E
1980
Agenție

Mai mult de un an
3

3.327 €
/ lună
2.750 €
13.31 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat pentru gradinita, bloc nou, ...

Iosia, Oradea

250 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
5

605 €
/ lună
500 €
6.05 € / mp / lună

Spatiu de birouri de inchiriat, Cartier Iosia, ...

Iosia, Oradea

100 mp utili