Proprietăți unice: 368
Proprietari: 122
Agenție

2 luni în urmă
1

1.800 €
/ lună 9 € / mp / lună

DE INCHIRIAT - renovat - parter si etajul 1 - s ...

Central, Pitești

200 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
1

1.800 €
/ lună 9 € / mp / lună

DE INCHIRIAT - renovat - parter si etajul 1 - s ...

Central, Pitești

200 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
1

490 €
/ lună

De inchiriat apartament 3 cam, Pite?ti

Central, Pitești

3 camere
80 mp
Etaj 1
4E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
8

400 €
/ lună

Apartament 2 camere bloc nou Pitesti zona Arges ...

Central, Pitești

2 camere
75 mp
Etaj 1 / 6
2008
Agenție

2 luni în urmă
3

3.200 €
/ lună 5.47 € / mp / lună

Hala de inchiriat, contructie noua zona industr ...

Central, Pitești

585 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
9

1.200 €
/ lună 6.67 € / mp / lună

Spatiu Birouri - Bascov

Central, Pitești

180 mp utili
1E
Agenție

2 luni în urmă
11

350 €
/ lună

Apartament cu 2 camere in bloc nou,zona central ...

Central, Pitești

2 camere
75 mp
Etaj 1
2008
Agenție

2 luni în urmă
6

3.000 €
/ lună 9.09 € / mp / lună

De inchiriat! Cladire P+etaj1,2 ,zona centrala

Central, Pitești

330 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
11

400 €
/ lună

Inchiriere apartament 3 camere

Central, Pitești

3 camere
85 mp
Etaj 2 / 4
1989
Agenție

2 luni în urmă
12

800 €
/ lună

Penthouse Zona Centrala, Bloc Nou, Prima Inchir ...

Central, Pitești

3 camere
85 mp
2020
6E
Agenție

2 luni în urmă
7

400 €
/ lună

Apartament cu doua camere de luc in casa la 1 k ...

Central, Pitești

2 camere
52 mp
Parter / 1
2020
Agenție

3 luni în urmă
5

1.000 €
/ lună 0.58 € / mp / lună

cota de 3/32 teren extravilan-Loc Cateasca, jud ...

Central, Pitești

1.735 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
2

330.000 €
/ lună 475.50 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Pitesti

Central, Pitești

694 mp teren
2E
Agenție

3 luni în urmă
1

2.200 €
/ lună 15.71 € / mp / lună

Spatiu Comercial Ultracentral - b-dul Republici ...

Central, Pitești

140 mp utili
1988
Agenție

3 luni în urmă
1

2.000 €
/ lună 9.09 € / mp / lună

Spatii de inchiriat central, stradal

Central, Pitești

220 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
1

2.000 €
/ lună 9.09 € / mp / lună

Spatii de inchiriat central, stradal

Central, Pitești

220 mp utili
3E
Agenție

3 luni în urmă
12

55 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren 6000 mp. intravilan Smeura, str. Olteni

Central, Pitești

6.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
8

400 €
/ lună

Studio de lux in bloc nou privat cu curte propr ...

Central, Pitești

1 camere
40 mp
Etaj 3
2022
Agenție

3 luni în urmă
8

380 €
/ lună

Apartament doua camere gavana 3 ( JAM ) renovat ...

Central, Pitești

2 camere
62 mp
1997
Anunț publicat de 5 agenții cu prețuri cuprinse între 380 € și 393 €
Agenție

3 luni în urmă
8

247 €
/ lună

Apartament cu doua camere decomandat si spatios ...

Central, Pitești

2 camere
62 mp
1990
Anunț publicat de 7 agenții cu prețuri cuprinse între 247 € și 294 €
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

495.000 €
/ lună 280.93 € / mp / lună

Oportunitate investitie zona centrala; potentia ...

Central, Pitești

1.762 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
8

230 €
/ lună

2 camere | 65 mp | Spatios | Centrala | Parcare ...

Central, Pitești

2 camere
65 mp
Etaj 7
8E
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

370 €
/ lună

Inchiriere apartament 2 camere Pitesti, ultra-c ...

Central, Pitești

2 camere
42 mp
Etaj 2
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

420 €
/ lună

Apartament 3 camere premium in casa, intrare se ...

Central, Pitești

3 camere
90 mp
Etaj 2
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

850 €
/ lună 11.04 € / mp / lună

Spatiu comercial birouri centru 100 mp si 45 mp ...

Central, Pitești

77 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
14

550 €
/ lună

Apartament 3 camere de inchiriat Centru Pitesti ...

Central, Pitești

3 camere
75,39 mp
Etaj 2 / 7
7E
Agenție

3 luni în urmă
4

500.000 €
/ lună 200 € / mp / lună

Teren Auchan Bradu

Central, Pitești

2.500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
8

275 €
/ lună

PROPRIETAR , inchiriez ap 2 camere 54 m, calea ...

Central, Pitești

2 camere
54 mp
Etaj 9
9E
Agenție

3 luni în urmă
6

900 €
/ lună 6.21 € / mp / lună

NOU i ichiriere spatiu la cheie 145mp si 2 gara ...

Central, Pitești

145 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
5

54.999 €
/ lună 91.67 € / mp / lună

Teren 600mp intravilan - Balotesti

Central, Pitești

600 mp teren