Proprietăți unice: 368
Proprietari: 122
Agenție

3 luni în urmă
5

54.999 €
/ lună 91.67 € / mp / lună

Teren 600mp intravilan - Balotesti

Central, Pitești

600 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
11

349 €
/ lună

Apartament 2 camere, ultracentral, etajul 1

Central, Pitești

2 camere
60 mp
2014
3E
Agenție

3 luni în urmă
6

393 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere zona centrala

Central, Pitești

2 camere
55 mp
Etaj 6
1997

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 luni în urmă
9

300 €
/ lună

Apartament mobilat si utilar, zona centrala in ...

Central, Pitești

3 camere
68 mp
Etaj 4
1988
Agenție

4 luni în urmă
1

195.000 €
/ lună 356.49 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Capitan Cutui - PIt ...

Central, Pitești

547 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
8

270 €
/ lună

Garsoniera moderna in bloc nou Trivale - Montan ...

Central, Pitești

1 camere
35 mp
Agenție

4 luni în urmă
6

245 €
/ lună

Garsoniera micuta dar cocheta in zona ultracent ...

Central, Pitești

1 camere
25 mp
1997
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 245 € și 265 €
Agenție

4 luni în urmă
11

452 €
/ lună

De inchiriat 3 Camere & Loc de Parcare | Eremia ...

Central, Pitești

3 camere
65 mp
1980
4E
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 452 € și 550 €
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
5

384 €
/ lună 13.24 € / mp / lună

Inchiriez spatiu ultra central Pitesti

Central, Pitești

29 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
8

300 €
/ lună

Oferta locuinta calduroasa

Central, Pitești

2 camere
63 mp
63 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
10

500 €
/ lună
550 €

Apartament 3 camere de inchiriat Pite?ti centru

Central, Pitești

3 camere
80 mp
Etaj 1
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
10

500 €
/ lună
550 €

Apartament 3 camere de inchiriat Pitesti centru

Central, Pitești

3 camere
80 mp
Etaj 1
Agenție

4 luni în urmă
3

230 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere zona Nord

Central, Pitești

2 camere
60 mp
1997
Agenție

4 luni în urmă
8

330 €
/ lună

Apartament modern si spatiuos in bloc nou Ultra ...

Central, Pitești

2 camere
65 mp
Agenție

4 luni în urmă
1

195.000 €
/ lună 356.49 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Capitan Cutui - PIt ...

Central, Pitești

547 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
8

650 €
/ lună

Inchiriez Apartament cu 4 camere si curte

Central, Pitești

3 camere
90 mp
Etaj 1
Agenție

4 luni în urmă
1

1.290.000 €
/ lună 36.13 € / mp / lună

Teren 35700 mp, intravilan industrialdepozitare ...

Central, Pitești

35.700 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
2

79.990 €
/ lună 45.04 € / mp / lună

Teren Albota, Str. Morlovani, Su=1776 mp, D=40 ...

Central, Pitești

1.776 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
8

380 €
/ lună

Inchiriez apartament 3 camere etaj 4/4 fara lif ...

Central, Pitești

3 camere
70 mp
Etaj 4
4E
Agenție

5 luni în urmă
1

3.120.000 €
/ lună 120 € / mp / lună

Teren intravilan, 26.000 mp, Bascov

Central, Pitești

26.000 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
8

306 €
/ lună

Garsoniera modrna si spatioasa in bloc nou Balc ...

Central, Pitești

1 camere
40 mp
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 306 € și 327 €
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
8

2.500 €
/ lună 27.78 € / mp / lună

Spatiu comercial premium ultracentral/parter/st ...

Central, Pitești

90 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
2

550 €
/ lună 16.67 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL, 33 mp - CENTRU PITE?TI

Central, Pitești

33 mp utili
2024
Agenție

5 luni în urmă
14

1.000 €
/ lună 13.89 € / mp / lună

INCHIRIERE SPATIU COMERCIAL 72 mp - CENTRU PITE ...

Central, Pitești

72 mp utili
2024
Agenție

5 luni în urmă
6

2.500 €
/ lună 17.12 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat Pitesti - Centru

Central, Pitești

146 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
6

550 €
/ lună 17.19 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL, 32 mp - CENTRU PITE?TI

Central, Pitești

32 mp utili
2024
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
8

1.053 €
/ lună

Inchiriez casa in Pitesti cu utilitati incluse.

Central, Pitești

2 camere
120 mp
450 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
5

344 €
/ lună

Apartament 3 camere de inchiriat

Central, Pitești

3 camere
67 mp
Etaj 1
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

900 €
/ lună

Casa pentru familie/after school

Central, Pitești

4 camere
750 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
10

400 €
/ lună

Vila 3 camere de inchiriat in Smeura zona linis ...

Central, Pitești

3 camere
110 mp
500 mp teren