Spaţii comerciale
Proprietăți unice: 2
Proprietari: 1
Agenție

Mai mult de un an
3

12.300 €
/ lună 4.10 € / mp / lună

CTPark Pitesti, hale productie, depozitare, log ...

Exterior Sud, Pitești

Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
2

1.200 €
/ lună
1.500 €
13.33 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial 90 mp Pite?ti zona R ...

Exterior Sud, Pitești

90 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
9

450 €
/ lună

ULTRACENTRAL-ap 3 camere proprietar

Ultracentral, Pitești

La ~5km distanță

3 camere
67 mp
Etaj 4
1980
Agenție

1 lună în urmă
10

2.000 €
/ lună 10.53 € / mp / lună

Spatiu birouri, etaj 4, cladire moderna

Central, Pitești

La ~5km distanță

190 mp utili
2015
Agenție

1 lună în urmă
12

899 €
/ lună 7.49 € / mp / lună

spatii comerciale ULTRACENTRAL 120mp/240mp, ser ...

Central, Pitești

La ~5km distanță

120 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

850 €
/ lună 11.04 € / mp / lună

Spatiu comercial birouri centru 100 mp si 45 mp ...

Central, Pitești

La ~5km distanță

77 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

255 €
/ lună

Inchiriez Garsoniera

Central, Pitești

La ~5km distanță

1 camere
55 mp
Etaj 1
2017
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 255 € și 294 €
Agenție

3 luni în urmă
7

2.500 €
/ lună 0.10 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat ultracentral

Ultracentral, Pitești

La ~5km distanță

24.073 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
1

2.200 €
/ lună 15.71 € / mp / lună

Spatiu Comercial Ultracentral - b-dul Republici ...

Central, Pitești

La ~5km distanță

140 mp utili
1988
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

294 €
/ lună

Inchiriez apartament

Central, Pitești

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 3
1980
Agenție

3 luni în urmă
2

330.000 €
/ lună 475.50 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Pitesti

Central, Pitești

La ~5km distanță

694 mp teren
2E
Agenție

Mai mult de un an
18

300 €
/ lună

Garsoniera de lux, Balcescu Residence, Nord, pa ...

Nord, Pitești

La ~5km distanță

1 camere
40 mp
Parter / 6
2019
Agenție

2 luni în urmă
4

284 €
/ lună

Inchiriere apartament 2 camere Nord

Nord, Pitești

La ~5km distanță

2 camere
48 mp
Parter
1997
Agenție

3 luni în urmă
12

55 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren 6000 mp. intravilan Smeura, str. Olteni

Central, Pitești

La ~5km distanță

6.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

2.200 €
/ lună 15.71 € / mp / lună

Spatiu Comercial Ultracentral - b-dul Republici ...

Ultracentral, Pitești

La ~5km distanță

140 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
16

253 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat Central zona Itm

Central, Pitești

La ~5km distanță

1 camere
20 mp
Etaj 1
Agenție

3 luni în urmă
1

2.000 €
/ lună 9.09 € / mp / lună

Spatii de inchiriat central, stradal

Central, Pitești

La ~5km distanță

220 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

495.000 €
/ lună 280.93 € / mp / lună

Oportunitate investitie zona centrala; potentia ...

Central, Pitești

La ~5km distanță

1.762 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

353 €
/ lună

apartament 2 camere Razboeni Decomandat Aer Con ...

Central, Pitești

La ~5km distanță

2 camere
34 mp
Parter
1977
Agenție

1 lună în urmă
8

294 €
/ lună

SUPER OFERTA - Apartament cu doua camere modern ...

Central, Pitești

La ~5km distanță

2 camere
62 mp
1990
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 294 € și 334 €
Agenție

1 lună în urmă
1

2.500 €
/ lună 31.25 € / mp / lună

Spatiu comercial pentru Pizzerie- Covrigarie Pi ...

Central, Pitești

La ~5km distanță

80 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
1

2.500 €
/ lună 31.25 € / mp / lună

Spatiu comercial pentru Pizzerie- Covrigarie Pi ...

Central, Pitești

La ~5km distanță

80 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
1

4.425.666 €
/ lună 42 € / mp / lună

STEFANESTI | Teren intravilan cu suprafata de 1 ...

Central, Pitești

La ~5km distanță

105.373 mp teren
2E
Agenție

1 lună în urmă
13

490 €
/ lună

2 camere NORD , mobilat / utilat / PARCARE , fi ...

Nord, Pitești

La ~5km distanță

2 camere
60 mp
Etaj 5 / 6
2019
Agenție

3 luni în urmă
1

2.000 €
/ lună 9.09 € / mp / lună

Spatii de inchiriat central, stradal

Central, Pitești

La ~5km distanță

220 mp utili
3E
Agenție

1 lună în urmă
8

333 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere ultracentral

Ultracentral, Pitești

La ~5km distanță

2 camere
65 mp
Etaj 6
1997
Agenție

1 lună în urmă
5

400 €
/ lună

Apartament stadion de inchiriat

Central, Pitești

La ~5km distanță

2 camere
60 mp
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

300 €
/ lună

Ofer Spre Inchiriere Ap 2 cam Craiovei

Central, Pitești

La ~5km distanță

2 camere
48 mp
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

353 €
/ lună

Inchiriez apartament 3 camere PITESTI

Central, Pitești

La ~5km distanță

3 camere
75 mp
1997
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
1

2 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial Pitesti

Central, Pitești

La ~5km distanță

60 mp utili