Proprietăți unice: 369
Proprietari: 123
Agenție

1 lună în urmă
9

2.200 €
/ lună 17.19 € / mp / lună

Spatiu Comercial central situat aproape de Mall ...

Central, Pitești

128 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
6

147.745 €
/ lună 65 € / mp / lună

Teren intravilan Pitesti mp cu deschidere 24 m ...

Central, Pitești

2.273 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
10

2.000 €
/ lună 10.53 € / mp / lună

Spatiu birouri, etaj 4, cladire moderna

Central, Pitești

190 mp utili
2015

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
1

2.500 €
/ lună 31.25 € / mp / lună

Spatiu comercial pentru Pizzerie- Covrigarie Pi ...

Central, Pitești

80 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
1

2.500 €
/ lună 31.25 € / mp / lună

Spatiu comercial pentru Pizzerie- Covrigarie Pi ...

Central, Pitești

80 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
1

4.425.666 €
/ lună 42 € / mp / lună

STEFANESTI | Teren intravilan cu suprafata de 1 ...

Central, Pitești

105.373 mp teren
2E
Agenție

1 lună în urmă
12

899 €
/ lună 7.49 € / mp / lună

spatii comerciale ULTRACENTRAL 120mp/240mp, ser ...

Central, Pitești

120 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

255 €
/ lună

Inchiriez Garsoniera

Central, Pitești

1 camere
55 mp
Etaj 1
2017
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 255 € și 294 €
Agenție

1 lună în urmă
8

125.000 €
/ lună 135.87 € / mp / lună

Teren Stefanesti Lidl, cu autorizatie 2 case

Central, Pitești

920 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

99.500 €
/ lună 91.20 € / mp / lună

Teren de vanzare Str. Izvorului, Pitesti, zona ...

Central, Pitești

1.091 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
10

2.135.000 €
/ lună 70 € / mp / lună

Vand 30500mp teren intravila DN65 B langa Royal ...

Central, Pitești

30.500 mp teren
3E
Agenție

1 lună în urmă
2

590 €
/ lună 19.67 € / mp / lună

Spatiu Comercial, Central-Pitesti,30 mp,grup sa ...

Central, Pitești

30 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
8

500 €
/ lună

Super Apartament cu doua camere de lux in bloc ...

Central, Pitești

2 camere
56 mp
Etaj 3
Agenție

1 lună în urmă
6

410 €
/ lună

Studio de lux in bloc nou Fratii Golesti McDona ...

Central, Pitești

1 camere
40 mp
Anunț publicat de 6 agenții cu prețuri cuprinse între 410 € și 460 €
Agenție

1 lună în urmă
8

590 €
/ lună

Apartament 3 camere Ultracentral

Central, Pitești

3 camere
80 mp
9E
Agenție

1 lună în urmă
8

458 €
/ lună

Inchiriez Garsoniera tip Studio, loc Parcare, B ...

Central, Pitești

1 camere
58 mp
Etaj 3
Agenție

1 lună în urmă
4

44.010 €
/ lună 90 € / mp / lună

Teren 489 mp Bradu, deschidere la DJ - 3 Km de ...

Central, Pitești

489 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
7

3.025 €
/ lună 4.03 € / mp / lună

Hala de inchiriat - Depozitelor Pitesti

Central, Pitești

750 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
4

56.900 €
/ lună 121.58 € / mp / lună

De Vanzare Teren Stefanesti-strada Morii

Central, Pitești

468 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
10

550 €
/ lună

Apartament 3 camere Nordmark, nemobilat

Central, Pitești

3 camere
80 mp
11E
Agenție

2 luni în urmă
1

137.000 €
/ lună 7.03 € / mp / lună

Teren 19.500 mp | Zona industriala Metro | Acce ...

Central, Pitești

19.500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
16

2.900 €
/ lună 12.34 € / mp / lună

Spatiu comercial premium in vila Bd. Republicii ...

Central, Pitești

235 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
6

235 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere Pitesti, Exerciti ...

Central, Pitești

2 camere
50 mp
Agenție

2 luni în urmă
7

248 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere, Trivale, langa S ...

Central, Pitești

2 camere
38 mp
1997
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 248 € și 250 €
Agenție

2 luni în urmă
1

300.000 €
/ lună 120 € / mp / lună

Teren Pitesti-str Depozitelor 2500 mp

Central, Pitești

2.500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

350 €
/ lună

Apartament 4 Camere Centru De Inchiriat

Central, Pitești

4 camere
80 mp
Etaj 4 / 4
1970
Anunț publicat de 6 agenții cu prețuri cuprinse între 350 € și 380 €
Agenție

2 luni în urmă
4

1.800 €
/ lună 3.60 € / mp / lună

Hala de ichiriat 2 km de Pitesti,zona Smeura

Central, Pitești

500 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
11

314 €
/ lună

2 camere,Calea Bucure?ti, etaj 1

Central, Pitești

2 camere
50 mp
Etaj 1 / 4
1968
Agenție

2 luni în urmă
1

225.000 €
/ lună 317.80 € / mp / lună

Teren de vanzare situat intr-o zona centrala

Central, Pitești

708 mp teren
2E
Agenție

2 luni în urmă
7

150.000 €
/ lună 214.29 € / mp / lună

Teren Caporal Patru 700 mp

Central, Pitești

700 mp teren