Proprietăți unice: 20
Proprietari: 13
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
12

350 €
/ lună

Închiriere Apartament

Războieni, Pitești

3 camere
74 mp
Etaj 8
1993
Agenție

Ieri
6

500 €
/ lună

500 apartament 2 camere

Războieni, Pitești

2 camere
50 mp
2025
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

287 €
/ lună

Apartament de inchiriat

Războieni, Pitești

2 camere
Etaj 1

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
6

192 €
/ lună

De inchiriat

Războieni, Pitești

1 camere
40 mp
Etaj 1
1978
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
11

1.815 €
/ lună
1.500 €
16.50 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat – Craiovei - amen ...

Războieni, Pitești

110 mp utili
2010
Agenție

Mai mult de un an
12

400 €
/ lună

Inchiriez apartament cu 2 camere, bloc nou, mob ...

Războieni, Pitești

2 camere
57 mp
Etaj 4 / 9
2020
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
6

154 €
/ lună

Inchirie garsoniera in Razboieni

Războieni, Pitești

1 camere
20 mp
Etaj 3
1980
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

29 €
/ lună

Regim hotelier Pite?ti 150 pe noapte

Războieni, Pitești

1 camere
23 mp
Etaj 3
1977
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

235 €
/ lună

Ofer spre inchiriere apartament 2 camere.

Războieni, Pitești

2 camere
40 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

75.000 €
/ lună 158.56 € / mp / lună

Vand teren zona stadionului intravilan

Războieni, Pitești

473 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

265 €
/ lună

Inchiriere apartament 2 camere

Războieni, Pitești

2 camere
51 mp
Etaj 5 / 10
1978
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

230 €
/ lună

Inchiriere apartament 2 camere

Războieni, Pitești

2 camere
51 mp
Etaj 5 / 10
1978
Agenție

1 lună în urmă
8

295 €
/ lună

Garsoniera Pitesti, mobilata si utilata, 50 mp, ...

Războieni, Pitești

1 camere
50 mp
Parter
1992
Agenție

1 lună în urmă
2

353 €
/ lună

Apartament 2 camere decomandat Aer conditionat ...

Războieni, Pitești

2 camere
34 mp
1997
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
4

177 €
/ lună

Inchiriez garsoniera

Războieni, Pitești

1 camere
Agenție

Mai mult de un an
6

197 €
/ lună

Garsoniera Razboieni, renovata NOU, mobilata

Războieni, Pitești

1 camere
21 mp
Parter / 3
1980
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 197 € și 275 €
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

35 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vind teren in Turcesti ,Pitesti

Războieni, Pitești

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

196 €
/ lună

inchiriere

Războieni, Pitești

2 camere
350 mp
Etaj 1
1970 (Finalizată)
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
10

500 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

spatiu comercial

Războieni, Pitești

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

294 €
/ lună 7.95 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Războieni, Pitești

37 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

3 săptămâni în urmă
12

350 €
/ lună

Închiriere apartament de lux in Pitești Exercit ...

Exercițiu, Pitești

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 4 / 4
1985
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

900 €
/ lună
1.000 €
4.46 € / mp / lună

Direct proprietar - spatiu comercial de inchiri ...

Exercițiu, Pitești

La ~5km distanță

202 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă

2.008 €
/ lună 16.60 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL îCARTIER EXERCITIU, STRAD ...

Exercițiu, Pitești

La ~5km distanță

121 mp utili

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

350 €
/ lună

Inchiriere apartament 2 camere Exercitiu

Exercițiu, Pitești

La ~5km distanță

2 camere
51 mp
Agenție

1 lună în urmă
7

250 €
/ lună

Garsoniera micuta dar morerna in zona excelenta ...

Exercițiu, Pitești

La ~5km distanță

1 camere
25 mp
Etaj 3
1997
Agenție

5 luni în urmă
8

599 €
/ lună

Apartament 3 Camere Decomandat Exercitiu Centra ...

Exercițiu, Pitești

La ~5km distanță

3 camere
70 mp
Etaj 2
1990
Agenție

1 săptămână în urmă
7

285 €
/ lună

Garsoniera Exercitiu, renovata, moderna

Exercițiu, Pitești

La ~5km distanță

1 camere
34 mp
1986
4E
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 285 € și 288 €
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
9

300 €
/ lună

Apartament 4 camere pentru inchiriere

Exercițiu, Pitești

La ~5km distanță

4 camere
77 mp
Etaj 1
1975
Agenție

4 luni în urmă
13

350 €
/ lună

3 camere, Exercitiu, mobilat -se accepta perioa ...

Exercițiu, Pitești

La ~5km distanță

3 camere
75 mp
Etaj 4 / 4
1985
Agenție

2 săptămâni în urmă
13

450 €
/ lună

De inchiriat ap cu 3 cam cf 1 dec Exercitiu eta ...

Exercițiu, Pitești

La ~5km distanță

3 camere
70 mp
2008
4E