Proprietăți unice: 367
Proprietari: 123
Agenție

6 zile în urmă
10

500 €
/ lună 9.09 € / mp / lună

Spațiu Comercial Teilor , construcție ...

Central, Pitești

55 mp
2025
6E
Agenție

1 săptămână în urmă
2

2.400 €
/ lună 17.14 € / mp / lună

inchiriat spatiu 140 mp ZONA ultracentrala .. ...

Central, Pitești

140 mp utili
2000
Agenție

1 săptămână în urmă
6

4.439 €
/ lună 23 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat pe Bulevardul I. ...

Central, Pitești

193 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
9

300 €
/ lună

Inchiriere apartament 2 camere Central

Central, Pitești

2 camere
50 mp
Etaj 3 / 10
1979
Proprietar
Comision 0%

Azi
6

350 €
/ lună

Inchiriere apartament 3 camere Central

Central, Pitești

3 camere
65 mp
Etaj 4 / 4
1978
Proprietar
Comision 0%

Ieri
3

82.000 €
/ lună 82 € / mp / lună

Teren 1000mp /500mp CC proiect casa Autorizatie ...

Central, Pitești

1.000 mp teren
Agenție

Ieri
1

2.000 €
/ lună 25 € / mp / lună

Spatiu comercial Ultracentral 80 mp

Central, Pitești

80 mp utili
Agenție

Ieri
1

13.000 €
/ lună 28.08 € / mp / lună

SPATIU ULTRACENTRAL 463 MP, STRADA VICTORIEI

Central, Pitești

463 mp utili
1976
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

1.201 €
/ lună 20.36 € / mp / lună

Spatiu comercial 60 mp Ultracentral, trafic pie ...

Central, Pitești

59 mp utili
1960
Agenție

2 zile în urmă
8

384 €
/ lună

Inchiriez apartament

Central, Pitești

2 camere
57 mp
1990
Agenție

2 zile în urmă
4

400 €
/ lună

Apartament 3 camere, balcon, central Pitesti

Central, Pitești

3 camere
60 mp
1980
4E
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
8

270 €
/ lună

Apartament de inchiriat

Central, Pitești

2 camere
55 mp
Etaj 5
Agenție

3 zile în urmă
8

300 €
/ lună

inchiriez garsoniera spatioasa, zona Teilor

Central, Pitești

1 camere
40 mp
1990
Agenție

4 zile în urmă
14

600 €
/ lună 8.57 € / mp / lună

Salon de infrumuse?are 70 mp,zona Popa ?apca

Central, Pitești

70 mp utili
Agenție

5 zile în urmă
11

300 €
/ lună

Garsoniera mobilata si utilata Calea Bucuresti

Central, Pitești

1 camere
30 mp
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
2

27.500 €
/ lună 45.83 € / mp / lună

Teren 600 mp2 Pitesti-Albota

Central, Pitești

600 mp teren
Agenție

Azi

1.500 €
/ lună

Vila Targul Saptamanal

Central, Pitești

345 mp
585 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
16

2.000 €
/ lună

Casa spatioasa cu 8 camere - Pitesti - 0% Comis ...

Central, Pitești

8 camere
550 mp
1.000 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
10

499 €
/ lună

Apartament 3 camere Ultracentral ,etaj 3/9.

Central, Pitești

3 camere
67 mp
1977
9E
Agenție

6 zile în urmă
9

4.500.000 €
/ lună 250 € / mp / lună

Teren de vanzare central, 18000 mp, acces asfal ...

Central, Pitești

18.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

4.499 €
/ lună 23.19 € / mp / lună

SPA?IU COMERCIAL ULTRACENTRAL PITE?TI VITRINA P ...

Central, Pitești

194 mp utili
1985
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

178 €
/ lună 22.25 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat!

Central, Pitești

8 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

3.500 €
/ lună 19.44 € / mp / lună

Inchiriez spatiu cu vad 170 mp utili

Central, Pitești

180 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
1

1.200 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spatiu comercial, 100 mp, Central, parter, fini ...

Central, Pitești

100 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
1

1.000 €
/ lună 1 € / mp / lună

Inchiriem 1000 mp teren pentru parc auto , la D ...

Central, Pitești

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

27 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

SPA?IU COMERCIAL PREMIUM,600 MP, VITRINA STRADA ...

Central, Pitești

600 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
8

300 €
/ lună

Aparrament cu doua camere modern in Craiovei - ...

Central, Pitești

2 camere
50 mp
1997
Agenție

1 lună în urmă
30

1.000 €
/ lună

Inchiriem penthouse in zona centrala

Central, Pitești

4 camere
97 mp
Etaj 6 / 6
2018
Agenție

2 luni în urmă
8

490 €
/ lună

Apartament trei camere Ultracentral, mobilat si ...

Central, Pitești

3 camere
65 mp
Etaj 2
1970
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
6

1.800 €
/ lună 9 € / mp / lună

DE INCHIRIAT - renovat - parter si etajul 1 - s ...

Central, Pitești

200 mp utili
1E
2003