Proprietăți unice: 369
Proprietari: 123
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
8

280 €
/ lună

Inchiriez Apartament 2 camere

Central, Pitești

2 camere
50 mp
Etaj 3
Agenție

1 lună în urmă
8

13.000 €
/ lună 21.67 € / mp / lună

Teren oferta buna 600 mp

Central, Pitești

600 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

29.000 €
/ lună 58 € / mp / lună

Teren Intravilan 500 Mp Maracineni, Arges

Central, Pitești

500 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
6

245 €
/ lună

Inchiriez garsoniera in Pitesti, zona Craiovei

Central, Pitești

1 camere
32 mp
1997
Agenție

1 lună în urmă
8

550 €
/ lună

Apartament 3 Camere Centru In Bloc Exclusivit D ...

Central, Pitești

3 camere
100 mp
2010
6E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

255 €
/ lună

Inchiriez garsoniera zona Traian

Central, Pitești

1 camere
28 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

70.000 €
/ lună 74.31 € / mp / lună

Teren intravilan 942mp, zona Slava

Central, Pitești

942 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

400 €
/ lună

Apartament cu doua camere de lux in casa la 1 k ...

Central, Pitești

2 camere
52 mp
Etaj 1
Agenție

1 lună în urmă
8

295 €
/ lună

Garsoniera moderna si spatioasa in bloc nou in ...

Central, Pitești

1 camere
43 mp
Etaj 4
Agenție

1 lună în urmă
13

480 €
/ lună

Apartament trei camere centru

Central, Pitești

3 camere
78 mp
Etaj 6
8E
Agenție

1 lună în urmă
8

137 €
/ lună

Inchiriez camera/garsoniera

Central, Pitești

1 camere
15 mp
Parter
1997
Agenție

1 lună în urmă
13

650 €
/ lună

Apartament 2 camere mobilat si utilat nou,ultra ...

Central, Pitești

2 camere
55 mp
2025
6E
Agenție

1 lună în urmă
17

295 €
/ lună

Apartament modern 2 camere Negru Voda, Spitalul ...

Central, Pitești

2 camere
50 mp
1978
9E
Agenție

1 lună în urmă
8

295 €
/ lună

Garsoniera modrna si spatioasa in bloc nou Balc ...

Central, Pitești

1 camere
40 mp
Agenție

1 lună în urmă
9

320 €
/ lună

de inch ap cu 2 camere Teilor - Marasesti la ch ...

Central, Pitești

2 camere
50 mp
1975
4E
Agenție

1 lună în urmă
5

400 €
/ lună

Apartament stadion de inchiriat

Central, Pitești

2 camere
60 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

600 €
/ lună
700 €

Apartament 2 camere de inchiriat 110 mp centru ...

Central, Pitești

2 camere
110 mp
Etaj 1 / 4
4E
Agenție

1 lună în urmă
8

255 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat

Central, Pitești

1 camere
40 mp
Etaj 1
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
16

600 €
/ lună

Inchiriere Apartament 3 camere - centru Pitesti

Central, Pitești

3 camere
56 mp
Etaj 4
Agenție

1 lună în urmă
10

299 €
/ lună

2 camere Popa ?apca , Decomandat / Centrala , m ...

Central, Pitești

2 camere
53 mp
Etaj 3 / 4
4E
Agenție

1 lună în urmă
8

275 €
/ lună

Garsoniera moderns si spatioasa in bloc nou - B ...

Central, Pitești

1 camere
43 mp
Parter
Agenție

1 lună în urmă
8

314 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat Weiner Palada 16

Central, Pitești

1 camere
30 mp
Agenție

1 lună în urmă
16

253 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat Central zona Itm

Central, Pitești

1 camere
20 mp
Etaj 1
Agenție

1 lună în urmă
8

294 €
/ lună

SUPER OFERTA - Apartament cu doua camere modern ...

Central, Pitești

2 camere
62 mp
1990
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 294 € și 334 €
Agenție

1 lună în urmă
8

320 €
/ lună

Apartament cu doua camere Ultracentral Restaura ...

Central, Pitești

2 camere
52 mp
1997
Anunț publicat de 5 agenții cu prețuri cuprinse între 320 € și 390 €
Agenție

1 lună în urmă
7

400 €
/ lună

Apartament 2 camere Zona Centrala

Central, Pitești

2 camere
50 mp
Etaj 3 / 4
4E
Agenție

1 lună în urmă
10

400 €
/ lună

Apartament 3 camere Expoparc

Central, Pitești

3 camere
58 mp
Etaj 3 / 4
4E
Agenție

1 lună în urmă
6

200 €
/ lună 0.39 € / mp / lună

Teren 514 mp. intravilan, Zona Spitalul Militar

Central, Pitești

514 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
9

2.200 €
/ lună 17.19 € / mp / lună

Spatiu Comercial central situat aproape de Mall ...

Central, Pitești

128 mp utili
Agenție

1 lună în urmă

2.490 €
/ lună 19.45 € / mp / lună

Spatiu Comercial central situat aproape de Mall ...

Central, Pitești

128 mp utili