Proprietăți unice: 368
Proprietari: 123
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
9

370 €
/ lună

Inchiriere apartament 2 camere Pite?ti, ultra-c ...

Central, Pitești

2 camere
42 mp
Etaj 2
1977
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

98 €
/ lună

Inchiriez 1 sau 2 camere

Central, Pitești

2 camere
1.300 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

73.900 €
/ lună 78.45 € / mp / lună

Teren zona Slava, zona rezidentiala, sup = 942 ...

Central, Pitești

942 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 săptămâni în urmă
5

900 €
/ lună 16.07 € / mp / lună

spatiu salon infrumuse?are

Central, Pitești

56 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

645 €
/ lună

Apartament 3 Camere Zona Centrala de inchiriat

Central, Pitești

3 camere
80 mp
Etaj 10
1980
Agenție

3 săptămâni în urmă
11

1.000 €
/ lună 1.82 € / mp / lună

Teren 550 mp. de inchiriat zona Podul Viilor |v ...

Central, Pitești

550 mp
550 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

400 €
/ lună

Aparrament cu doua camere nemobilat in bloc nou ...

Central, Pitești

2 camere
55 mp
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 400 € și 500 €
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

239 €
/ lună 5.98 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu birou

Central, Pitești

40 mp utili
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 239 € și 240 €
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

1.000 €
/ lună

Casa de Inchiriat Maracineni

Central, Pitești

3 camere
160 mp
600 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
9

400 €
/ lună

Ofer Spre Inchiriere Apartament 3 Camere ULTRAC ...

Central, Pitești

3 camere
70 mp
9E
Agenție

3 săptămâni în urmă
12

500 €
/ lună

Ofer Spre Inchiriere Apartament 3 Camere ULTRAC ...

Central, Pitești

3 camere
75 mp
8E
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

255 €
/ lună

Garsoniera, Stefanesti, Loc de Parcare

Central, Pitești

1 camere
35 mp
Etaj 1
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

300 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat in Pitesti, Craiovei, f ...

Central, Pitești

1 camere
32 mp
1997
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

245 €
/ lună

Garsoniera Calea craiovei 5 minute de ANAF Cent ...

Central, Pitești

1 camere
38 mp
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

300 €
/ lună

Ofer Spre Inchiriere Ap 2 cam Craiovei

Central, Pitești

2 camere
48 mp
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

353 €
/ lună

Inchiriez apartament 3 camere PITESTI

Central, Pitești

3 camere
75 mp
1997
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

399 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere Pitesti/central

Central, Pitești

2 camere
55 mp
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 399 € și 430 €
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
10

298 €
/ lună

Inchiriez apartament cu doua camere pe Calea Bu ...

Central, Pitești

2 camere
50 mp
Etaj 2
1980
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

196 €
/ lună 4.56 € / mp / lună

inchiriez frizerie ultra central afacere la che ...

Central, Pitești

43 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

451 €
/ lună

Inchiriez apartament 3 camere

Central, Pitești

3 camere
76 mp
1990
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

451 €
/ lună

Inchiriez apartament 3 camere

Central, Pitești

3 camere
76 mp
Etaj 3
Agenție

4 săptămâni în urmă
8

300 €
/ lună

Apaerament cu doua camere modern langa LIDL Gav ...

Central, Pitești

2 camere
52 mp
1997
Agenție

4 săptămâni în urmă
8

255 €
/ lună

Proprietar inchiriez garsoniera Popa Sapca

Central, Pitești

1 camere
35 mp
1997
Agenție

4 săptămâni în urmă
8

280 €
/ lună

Inchiriez Apartament 2 camere

Central, Pitești

2 camere
50 mp
1997
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
8

280 €
/ lună

Inchiriez Apartament 2 camere

Central, Pitești

2 camere
50 mp
Etaj 3
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
10

350 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere

Central, Pitești

2 camere
48 mp
Etaj 6
1977
Agenție

1 lună în urmă
8

13.000 €
/ lună 21.67 € / mp / lună

Teren oferta buna 600 mp

Central, Pitești

600 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

29.000 €
/ lună 58 € / mp / lună

Teren Intravilan 500 Mp Maracineni, Arges

Central, Pitești

500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

245 €
/ lună

Inchiriez garsoniera in Pitesti, zona Craiovei

Central, Pitești

1 camere
32 mp
1997
Agenție

1 lună în urmă
8

550 €
/ lună

Apartament 3 Camere Centru In Bloc Exclusivit D ...

Central, Pitești

3 camere
100 mp
2010
6E