Proprietăți unice: 2257
Proprietari: 416
Agenție

Ieri
11

420 €
/ lună

Apartament 3 camere Bloc Nou, Podgoria langa la ...

Podgoria, Arad

3 camere
75 mp
4E
Agenție

Ieri
7

390 €
/ lună

Apartament 2 camere Bloc Nou, Podgoria langa la ...

Podgoria, Arad

2 camere
65 mp
4E
Agenție

Ieri
8

400 €
/ lună

Zona Ultracentrala / Direct Proprietar

Central, Arad

2 camere
98 mp

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Ieri
8

400 €
/ lună

Zona Ultracentrala / Direct Proprietar

Ultracentral, Arad

2 camere
98 mp
Etaj 2
Proprietar
Comision 0%

Ieri
8

192 €
/ lună

Inchiriez garsoniera confort 1 in micalaca

Micălaca, Arad

1 camere
47 mp
Etaj 1
Agenție

Ieri
8

400 €
/ lună

Alfa Direct Proprietar

Alfa, Arad

3 camere
72 mp
1997
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

310 €
/ lună

Apartament ultracentral de inchiriat

Ultracentral, Arad

2 camere
60 mp
Etaj 1
1950
Agenție

2 săptămâni în urmă
9

280 €
/ lună

Apartament 2 camere zona Piata Mica

Central, Arad

2 camere
58 mp
Etaj 1
1990
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

370 €
/ lună

Apartament 2 camere

Boul Roșu, Arad

2 camere
40 mp
Etaj 4 / 9
1980
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

300 €
/ lună

Apartament 2 camere, zona Intim

Intim, Arad

2 camere
40 mp
Parter
1977
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

900 €
/ lună 30 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat, 40mp - zona Cent ...

Central, Arad

30 mp utili
2000
Agenție

3 săptămâni în urmă
19

1.211 €
/ lună
1.001 €
5.05 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat DESTINAȚII MULTIP ...

Aradul Nou, Arad

240 mp utili
2E
2000
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

550 €
/ lună
455 €
2.20 € / mp / lună

Spațiu industrial de închiriat 770 m² – zona Ar ...

Aradul Nou, Arad

Agenție

3 săptămâni în urmă
5

501 €
/ lună 16.16 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat 31 mp, posibil te ...

UTA, Arad

31 mp utili
1E
1980
Agenție

Ieri
8

290 €
/ lună

Inchiriere apartament 2 camere,Micalaca decoman ...

Micălaca, Arad

2 camere
62 mp
Etaj 2
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
8

330 €
/ lună

Inchiriez apartament

Confecții, Arad

2 camere
55 mp
Etaj 1 / 4
4E
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
7

350 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere - Gradiste

Grădiște, Arad

2 camere
60 mp
Etaj 1
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
8

400 €
/ lună

De inchiriat apartament cu doua camere la Ared ...

Central, Arad

2 camere
Etaj 1
Agenție

2 zile în urmă
1

230 €
/ lună

Apartament 2 camere

UTA, Arad

2 camere
57 mp
1990
Agenție

2 zile în urmă
9

260 €
/ lună

Apartament 2 camere, zona Malul Muresului, Poli ...

Polivalentă, Arad

2 camere
55 mp
1985
Agenție

3 săptămâni în urmă
11

907 €
/ lună
750 €
3.63 € / mp / lună

Spațiu de birouri pe Calea Aurel Vlaicu

Fortuna, Arad

250 mp utili
1E
1995
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

320 €
/ lună

Apartament cu o camera de inchiriat,zona teatru

Central, Arad

1 camere
48 mp
Etaj 1
1970
Agenție

3 săptămâni în urmă
9

358 €
/ lună
296 €
2.42 € / mp / lună

Spațiu industrial de 148mp pe Calea Aurel Vlaic ...

Fortuna, Arad

Agenție

3 săptămâni în urmă
7

192 €
/ lună 1.45 € / mp / lună

Spațiu industrial de depozitare la Indagrara

Fortuna, Arad

Agenție

3 săptămâni în urmă
4

360 €
/ lună

Apartament 2 camere ,zona Micalaca ,70mp

Micălaca, Arad

2 camere
70 mp
Etaj 8
1987
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
3

138.800 €
/ lună 100 € / mp / lună

Vand teren zona Gai

Gai, Arad

1.388 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
8

400 €
/ lună

Apartament 2 camere Ared Imar

Central, Arad

2 camere
40 mp
Etaj 4
Agenție

3 zile în urmă
8

400 €
/ lună

Apartament 2 camere Ared Imar

Central, Arad

2 camere
40 mp
Agenție

3 zile în urmă
8

420 €
/ lună

Apartament 3 camere de inchiriat Arad, zona Ori ...

Micălaca, Arad

3 camere
86 mp
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

380 €
/ lună

Apartament 2 camere, zona ARED KAUFLAND

Intim, Arad

2 camere
55 mp
Etaj 6
2007