Spaţii comerciale
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

2 luni în urmă
4

5.500 €
/ lună 5,500.00 € / mp / lună

Terenuri agricole de vanzare in Arad Comuna Tau ...

Dud

1 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

2 luni în urmă
4

7.000 €
/ lună 1,750.00 € / mp / lună

Teren agricol de vanzare in Tarnova Arad 3,78 h ...

Târnova

La ~5km distanță

4 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

5 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Spatii de inchiriat .

Târnova

La ~5km distanță

290 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

250 €
/ lună

Inchiriez apartament inArad decomandat in zona ...

Târnova

La ~5km distanță

2 camere
78 mp
1997

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

45.000 €
/ lună 7.32 € / mp / lună

Vand teren intravilan cu casa. 6150mp

Târnova

La ~5km distanță

6.150 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

250 €
/ lună

Inchiriez apartament doua camere ,zona centrala ...

Chier

La ~5km distanță

2 camere
72 mp
Etaj 4
1989
Agenție

Mai mult de un an
13

999 €
/ lună 2.56 € / mp / lună

Spatiu birouri sau comercial in localitatea Pan ...

Ultracentral, Pâncota

La ~10km distanță

390 mp utili
1E
1980
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
16

217.000 €
/ lună 35.24 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare in Pancota 3.175 mp ...

Central, Pâncota

La ~10km distanță

6.158 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
7

19.000 €
/ lună 12.36 € / mp / lună

Teren intravilan, in localitatea Masca, comuna ...

Mâsca

La ~15km distanță

1.537 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

1.700 €
/ lună 3.40 € / mp / lună

Inchiriez Hala / Spatiu Comercial in INEU, Nou, ...

Central, Ineu

La ~15km distanță

500 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
11

800 €
/ lună
968 €
7.27 € / mp / lună

Spa?iu central cu vad comercial

Central, Ineu

La ~15km distanță

110 mp utili
1980
Agenție

1 lună în urmă
1

1.700 €
/ lună 3.40 € / mp / lună

Inchiriez Hala / Spatiu Comercial in INEU, Nou, ...

Central, Ineu

La ~15km distanță

500 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
16

500 €
/ lună

De inchiriat Apartament cu 2 camere etaj 1 - Zo ...

Central, Ineu

La ~15km distanță

2 camere
100 mp
1E
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
9

300 €
/ lună

Inchiriez casa in Ineu Arad

Central, Ineu

La ~15km distanță

100 mp
Agenție

2 luni în urmă
6

380 €
/ lună

Apartament 2 camere, zona Centrala

Central, Ineu

La ~15km distanță

2 camere
52 mp
Etaj 1
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

300 €
/ lună 1.67 € / mp / lună

Spatiu 180 m patra?i pt.inchiriat

Ineu

La ~15km distanță

180 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
1

1 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat central

Central, Ineu

La ~15km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

40.000 €
/ lună 133.33 € / mp / lună

Vand spatiu comercial sau de productie

Ineu

La ~15km distanță

300 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
13

1.200 €
/ lună 3 € / mp / lună

Spatiu comercial 400mp de inchiriat Ineu

Periferie, Ineu

La ~15km distanță

400 mp utili
2016
Agenție

2 luni în urmă
7

260 €
/ lună

Apartament la casa 1 camera

Central, Ineu

La ~15km distanță

1 camere
45 mp
Parter / 1
1970
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

700 €
/ lună 3.80 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial cu posibilita?i mult ...

Central, Ineu

La ~15km distanță

184 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
7

3.000 €
/ lună 0.10 € / mp / lună

Vand 2.9 ha teren chisindia sat vasoaia/pret pe ...

Ineu

La ~15km distanță

29.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

2 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat + teren

Central, Ineu

La ~15km distanță

180 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
4

13.550 €
/ lună 29.01 € / mp / lună

RECO , teren intravilan Ineu,Bihor

Central, Ineu

La ~15km distanță

467 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
11

968 €
/ lună
1.200 €
8.80 € / mp / lună

Spațiu central cu vad comercial

Central, Ineu

La ~15km distanță

110 mp utili
1980
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

13.900 €
/ lună 12.64 € / mp / lună

Teren intravilan ineu arad

Central, Ineu

La ~15km distanță

1.100 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
4

19.600 €
/ lună 28.99 € / mp / lună

RECO , teren intravilan, Ineu,Bihor

Central, Ineu

La ~15km distanță

676 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 19,600 € și 23.600 €
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
5

45.000 €
/ lună
18 €
14.06 € / mp / lună

Teren dealul viilor randul 1

Central, Ineu

La ~15km distanță

3.200 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
9

122 €
/ lună

Închiriere Platformă Industrială ...

Sud, Ineu

La ~15km distanță

Agenție

3 luni în urmă
5

101.169 €
/ lună 4.50 € / mp / lună

Inchiriere Platforma Industriala Majora in Ineu

Nord, Ineu

La ~15km distanță

22.482 mp utili