Proprietăți unice: 2256
Proprietari: 416
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

230 €
/ lună

Apartament 1 camera, zona Alfa

Alfa, Arad

1 camere
40 mp
Parter
1977
Agenție

2 săptămâni în urmă
14

600 €
/ lună

Casa de inchiriat zona centrala strada Dorel Si ...

Central, Arad

6 camere
200 mp
307 mp teren
f.s. 14 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
10

600 €
/ lună

Apartament de inchiriat 4 camere Palatul Neuman

Ultracentral, Arad

4 camere
140 mp
Etaj 2 / 2
1840

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 săptămâni în urmă
8

250 €
/ lună 4.03 € / mp / lună

Spatiu birouri de inchiriat zona Ultracentrala ...

Ultracentral, Arad

62 mp utili
1950
Agenție

2 săptămâni în urmă
12

1.300 €
/ lună 6.50 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat 250 mp - zona Gră ...

Grădiște, Arad

200 mp utili
2E
2005
Agenție

2 săptămâni în urmă
15

1.500 €
/ lună 3.75 € / mp / lună

Spațiu comercial de 400mp de închiriat OPEN SPA ...

Aradul Nou, Arad

400 mp utili
2E
2000
Agenție

2 săptămâni în urmă
9

365 €
/ lună
302 €

Apartament de închiriat la casă, cu 3 camere – ...

Nord-Est, Arad

3 camere
85 mp
Etaj 1
2005
Agenție

2 săptămâni în urmă
10

365 €
/ lună
302 €

Apartament de închiriat la casă, cu 3 camere – ...

Nord-Est, Arad

3 camere
85 mp
Parter
2005
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

160 €
/ lună

Apartament 1 camere, zona Micalaca

Micălaca, Arad

1 camere
30 mp
Parter
1977
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

290 €
/ lună

Apartament 1 camera de inchiriat zona Fortuna

Fortuna, Arad

2 camere
45 mp
Etaj 4 / 8
1989
Agenție

2 săptămâni în urmă
14

420 €
/ lună

Apartament 3 camere, Ared UTA, etaj 5, parcare

UTA, Arad

3 camere
89 mp
Etaj 5
1980
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

270 €
/ lună

Apartament 2 camere, zona Centrala

Central, Arad

2 camere
56 mp
Etaj 1
1977
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

990 €
/ lună 0.33 € / mp / lună

Parcare camioane de închiriat – Arad

Exterior Nord, Arad

3.000 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

2 săptămâni în urmă
12

440 €
/ lună

De inchiriat Apartament 2 cam. mobilat finisat ...

Micălaca, Arad

2 camere
60 mp
Parter
1970
Agenție

2 săptămâni în urmă
10

2.450 €
/ lună
2.025 €
3.63 € / mp / lună

Hală cu suprafața de 675 mp în Arad

UTA, Arad

Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
29

901 €
/ lună
745 €
8.19 € / mp / lună

Spatiu Comercial De Inchiriat Zona Micalca

Micălaca, Arad

110 mp utili
70 mp teren
1E
2000
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

430 €
/ lună

Apartament in cladire reabilitata, 2 camere, la ...

Ultracentral, Arad

2 camere
55 mp
Etaj 1
1920
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 430 € și 431 €
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
9

370 €
/ lună

Apartament cu 2 camere de inchiriat, etajul 2 - ...

Micălaca, Arad

2 camere
60 mp
Etaj 2 / 4
2000
Agenție

2 săptămâni în urmă
20

350 €
/ lună

Apartament boem și spațios 90mp - Blv. Revoluți ...

Ultracentral, Arad

3 camere
90 mp
Etaj 7
1980
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

150 €
/ lună 18.75 € / mp / lună

Spațiu Manichiură în salon

Alfa, Arad

8 mp utili
4E
1999
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

150 €
/ lună 37.50 € / mp / lună

Spațiu Make-Up în salon

Alfa, Arad

4 mp utili
4E
1999
Agenție

Azi
3

57.000 €
/ lună 58.76 € / mp / lună

Teren intravilan, 970 mp, Sannicolaul Mic

Central, Arad

970 mp teren
Agenție

Azi
8

96 €
/ lună

Inchiriez apartament Adora Park

Central, Arad

2 camere
49 mp
Proprietar
Comision 0%

Ieri
8

330 €
/ lună

Inchiriez apartament in Arad

Central, Arad

2 camere
70 mp
Proprietar
Comision 0%

Ieri
8

320 €
/ lună

Apartament de inchiriat

Alfa, Arad

2 camere
65 mp
Etaj 1
Proprietar
Comision 0%

Ieri
5

200 €
/ lună

Garsoniera 36 mp, mobilata si utilata complet, ...

UTA, Arad

1 camere
36 mp
Etaj 3
Proprietar
Comision 0%

Ieri
8

280 €
/ lună

Inchiriez apartament o camera Aradul Nou Ana Ip ...

Aradul Nou, Arad

1 camere
45 mp
Etaj 1
Proprietar
Comision 0%

Ieri
5

500 €
/ lună

Inchiriez casa cu trei dormitoare, living, buca ...

Gai, Arad

4 camere
180 mp
500 mp teren
Agenție

Ieri
8

320 €
/ lună

Apartament 2 camere si loc de parcare in zona I ...

Intim, Arad

2 camere
59 mp
2006
2E
Agenție

Ieri
7

230 €
/ lună

Garsoniera renovata, etaj 1, Central, strada Iu ...

Central, Arad

1 camere
26 mp
4E