Spaţii comerciale
Proprietăți unice: 4
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

68.000 €
/ lună 790.70 € / mp / lună

Magazin Alimentar ALMA?, JUD. ARAD

Almaș

86 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
5

23.900 €
/ lună 7.90 € / mp / lună

Teren intravilan 3024 mp, in comuna Almas, Arad

Almaș

3.024 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

4.200 €
/ lună 0.84 € / mp / lună

Teren agricol, Barsa, Eligibil pentru fonduri E ...

Almaș

5.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

27.999 €
/ lună 9.33 € / mp / lună

Se vinde teren 3000 mp

Almaș

3.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

7.000 €
/ lună 0.14 € / mp / lună

Vind teren arabil 5ha loc. Cil jud. Arad

Cil

La ~5km distanță

50.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
2

29.000 €
/ lună 55.24 € / mp / lună

Teren 525mp de vanzare, utilitati disponibile

Livada

La ~10km distanță

525 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

350.000 €
/ lună 28 € / mp / lună

Teren UNIC Intravilan Livada 12500mp fs.50 ml

Livada

La ~10km distanță

12.500 mp teren

Agenție

1 lună în urmă
20

850 €
/ lună

Vilă cu 4 camere in Livada

Livada

La ~10km distanță

4 camere
130 mp
300 mp teren
2005
Agenție

3 luni în urmă
1

45.000 €
/ lună 62.33 € / mp / lună

Vand teren intravilan in Livada 722 mp ID:RH-43 ...

Livada

La ~10km distanță

722 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Hala de inchiriat in Sanleani

Livada

La ~10km distanță

300 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
3

42.000 €
/ lună
45.000 €
58.17 € / mp / lună

Teren in Sanleani, langa drumul principal

Livada

La ~10km distanță

722 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

11.700 €
/ lună 8.20 € / mp / lună

Teren de vanzare/ loc de casa in Zerind 1426 mp

Livada

La ~10km distanță

1.426 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
3

9.900 €
/ lună 9.90 € / mp / lună

Loc de casa / Teren intravilan de vanzare cu li ...

Buteni

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
10

25.000 €
/ lună 2.50 € / mp / lună

Teren extravilan, 1 ha, in orasul Sebis, Arad

Gura Văii

La ~10km distanță

10.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

42.000 €
/ lună 8.40 € / mp / lună

Teren intravilan in Sebis 5000 mp / Strada Ciut ...

Central, Sebiș

La ~15km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

98 €
/ lună

Ofer spre inchiriere garsoniera in Sebi?,jud.Ar ...

Central, Sebiș

La ~15km distanță

1 camere
Etaj 4
1970
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

800 €
/ lună

Hala de inchiriat

Central, Sebiș

La ~15km distanță

1 camere
500 mp
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
16

100 €
/ lună 0.51 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat sau partial!

Central, Sebiș

La ~15km distanță

195 mp utili
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
4

10.000 €
/ lună

Spatii industriale de inchiriat in Industra Par ...

Aciuța

La ~15km distanță

Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă

100 €
/ lună 5.56 € / mp / lună

Inchiriez Garaj Slatina Olt

Slatina de Criș

La ~15km distanță

18 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
5

10.000 €
/ lună 0.66 € / mp / lună

TEREN AGRICOL 1,524 HA, LA DOAR 10.000 Comision ...

Bârsa

La ~15km distanță

15.224 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
5

64.900 €
/ lună 5.37 € / mp / lună

Teren intravilan Tacasele, 12.095 mp, front str ...

Poiana

La ~15km distanță

12.095 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

5.000 €
/ lună 1.48 € / mp / lună

teren intravilan 3368 mp in Hodis, jud Arad

Hodiș

La ~20km distanță

3.368 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
12

60.120 €
/ lună 14.07 € / mp / lună

Teren intravilan + locuinta+atelier-3 soproane ...

Hodiș

La ~20km distanță

4.272 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

20.000 €
/ lună 66.67 € / mp / lună

Teren de vanzare in Statiunea Moneasa!

Moneasa

La ~20km distanță

300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

38.000 €
/ lună 76 € / mp / lună

Loc de Casa 500mp Varfurile judetul Arad

Vârfurile

La ~20km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

39 €
/ lună

Cabane de inchiriat

Vârfurile

La ~20km distanță

4 camere
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

250 €
/ lună

Inchiriez ap la casa separat

Bârzești

La ~25km distanță

47 mp
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

300 €
/ lună

Apartament 2 camere

Bârzești

La ~25km distanță

2 camere
60 mp
Etaj 2 / 3
2010
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

320 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere Calea Romanilor

Bârzești

La ~25km distanță

2 camere
50 mp