Spaţii comerciale
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

5 zile în urmă
6

124.190 €
/ lună 1.80 € / mp / lună

Teren cu potential 6,9 ha in Munar

Munar

68.900 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

294 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere langa spitalul de ...

Satu Mare

La ~5km distanță

2 camere
40 mp
Etaj 4
1998
Agenție

1 săptămână în urmă
5

35.500 €
/ lună 12.33 € / mp / lună

De vanzare Teren intravilan Semlac Arad 2.888mp

Semlac

La ~5km distanță

2.880 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
5

37.000 €
/ lună 21.33 € / mp / lună

Teren Industrial, Pecica, Arad, acces la drum s ...

Central, Pecica

La ~10km distanță

1.735 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Ieri
1

62.000 €
/ lună 6.20 € / mp / lună

Oportunitate unica! Teren extravilan, 9999 mp, ...

Central, Pecica

La ~10km distanță

9.999 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
3

40.000 €
/ lună 1.03 € / mp / lună

Vand teren agricol 3,9 ha Pecica (zona Turnu) l ...

Central, Pecica

La ~10km distanță

39.000 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
14

2.400 €
/ lună 4 € / mp / lună

Pecica, 12000 mp platforma, inchiriere lunga du ...

Vest, Pecica

La ~10km distanță

Agenție

2 luni în urmă
1

39.000 €
/ lună 0.98 € / mp / lună

Teren extravilan, 2 hectare, oras Pecica

Central, Pecica

La ~10km distanță

40.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

150 €
/ lună

imobiliare chirie

Central, Pecica

La ~10km distanță

1 camere
15 mp
Etaj 1
1990
Agenție

6 luni în urmă
12

2.000 €
/ lună 0.09 € / mp / lună

Teren 22.500 mp – Pecica, jud. Arad

Est, Pecica

La ~10km distanță

22.500 mp teren
Agricol
Agenție

4 luni în urmă
7

29.999 €
/ lună 35 € / mp / lună

Teren curti constructii 857 mp de vanzare in Pe ...

Central, Pecica

La ~10km distanță

857 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
3

290 €
/ lună

Ofer pt inchiriat ap 2 cam zona 300

Exterior Vest, Pecica

La ~10km distanță

2 camere
50 mp
Agenție

3 luni în urmă
8

4.477 €
/ lună
3.700 €
2.02 € / mp / lună

HALA INDUSTRIALA DE INCHIRIAT | PECICA – ARAD

Sud-Est, Pecica

La ~10km distanță

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

300 €
/ lună 6 € / mp / lună

inchiriez spatiu comercial

Variaș

La ~10km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

35.000 €
/ lună 28 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare 1250 metri patrati ...

Periam

La ~15km distanță

1.250 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
5

3.000 €
/ lună 8.82 € / mp / lună

Hala de inchiriat zona industriala Zadareni

Periam

La ~15km distanță

340 mp utili
Agenție

7 luni în urmă
6

550 €
/ lună 1.80 € / mp / lună

Spațiu versatil de 300 mp în Periam

Periam

La ~15km distanță

Agenție

7 luni în urmă
5

950 €
/ lună 4.75 € / mp / lună

Hală de depozitare 200 mp în Periam

Periam

La ~15km distanță

Agenție

Mai mult de un an
15

1.700 €
/ lună 0.20 € / mp / lună

Teren și hale pe Calea Aradului din Periam

Periam

La ~15km distanță

8.600 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
5

400 €
/ lună 3.33 € / mp / lună

Hala 120 mp pentru depozitare în Periam

Periam

La ~15km distanță

Agenție

7 luni în urmă
11

1.000 €
/ lună 3.70 € / mp / lună

Spațiu de 270 mp pentru investiții în Periam

Periam

La ~15km distanță

Agenție

7 luni în urmă
3

280 €
/ lună 5.60 € / mp / lună

Spațiu stradal pentru investiții în Periam

Periam

La ~15km distanță

Agenție

7 luni în urmă
6

400 €
/ lună 3.03 € / mp / lună

Spațiu de producție cu 4 camere în Periam

Periam

La ~15km distanță

Agenție

7 luni în urmă
3

380 €
/ lună 6.55 € / mp / lună

Spațiu stradal de investiții în Periam

Periam

La ~15km distanță

58 mp utili
1970
Agenție

7 luni în urmă
4

380 €
/ lună 4.63 € / mp / lună

Spațiu versatil de 80 mp în Periam

Periam

La ~15km distanță

Agenție

7 luni în urmă
5

830 €
/ lună 3.24 € / mp / lună

Spațiu versatil 250 mp de investiții în Periam

Periam

La ~15km distanță

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

491 €
/ lună 10.91 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat Periam central

Periam

La ~15km distanță

45 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
9

1.800 €
/ lună

Spațiu comercial pe Cal.Aradului, Periam

Periam

La ~15km distanță

3 camere
800 mp
1.363 mp teren
f.s. 50 m
Agenție

2 luni în urmă
2

60.000 €
/ lună 1.50 € / mp / lună

Teren extravilan in Seitin, 4 hectare de vanzar ...

Șeitin

La ~15km distanță

40.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

35.000 €
/ lună 12.96 € / mp / lună

Vanzare teren intravilan

Bodrogu Nou

La ~15km distanță

2.700 mp teren