Proprietăți unice: 76
Proprietari: 12
Agenție

5 luni în urmă
13

650 €
/ lună

Apartament 3 camere Ared Kaufland

Intim, Arad

3 camere
74 mp
Etaj 3 / 10
10E
Agenție

5 luni în urmă
18

399 €
/ lună

Apartament 2 camere Intim De Inchiriat Lux

Intim, Arad

2 camere
54 mp
Etaj 1 / 4
2025
Agenție

6 luni în urmă
14

650 €
/ lună

Apartament 3 camere, zona Intim, bloc Bermo

Intim, Arad

3 camere
80 mp
Etaj 4 / 8
2008

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

7 luni în urmă
13

380 €
/ lună

Apartament 2 camere prima inchiriere zona Intim

Intim, Arad

2 camere
72 mp
Etaj 7
1
Agenție

10 luni în urmă
11

250 €
/ lună

Apartament cu doua camere de inchiriat in zona ...

Intim, Arad

2 camere
40 mp
Etaj 4
1980
Agenție

11 luni în urmă
18

550 €
/ lună

APARTAMENT CU TERASA PRIMA INCHIRIERE - ZONA IN ...

Intim, Arad

3 camere
80 mp
Etaj 1 / 7
1992
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

1.000 €
/ lună

Vila de inchiriat Arad Intim

Intim, Arad

4 camere
240 mp
Agenție

1 lună în urmă

200 €
/ lună

Inchiriez garsoniera Arad

Intim, Arad

1 camere
32 mp
Etaj 2
1970
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

250 €
/ lună

Dau in chirie apartament 2 camere mobilat si ut ...

Intim, Arad

2 camere
50 mp
Etaj 3
1960
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
10

1.000 €
/ lună 7.69 € / mp / lună

Spatiu comercial in zona foarte buna, de inchir ...

Intim, Arad

130 mp utili
Agenție

2 luni în urmă

310 €
/ lună

Apartament 2 camere, renovat - zona Intim-Banu ...

Intim, Arad

2 camere
34 mp
Parter / 4
1978
Agenție

3 luni în urmă
6

300 €
/ lună

Inchiriez apartament 3 camere

Intim, Arad

3 camere
50 mp
Etaj 2
1980
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
4

230 €
/ lună

inchiriez garsoniera zona Intim

Intim, Arad

1 camere
30 mp
Etaj 3
1980
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
10

390 €
/ lună

Inchiriez apartament 1 camera zona Intim.

Intim, Arad

1 camere
40 mp
Etaj 1
2025
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

2.300 €
/ lună 11.44 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial Arad , zona Intim , ...

Intim, Arad

201 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
17

1.200 €
/ lună

Inchiriez casa 8 camere zona Intim - ID : RH-42 ...

Intim, Arad

6 camere
240 mp
200 mp teren