Proprietăți unice: 76
Proprietari: 12
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

190 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere Intim

Intim, Arad

2 camere
36 mp
Etaj 4
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

250 €
/ lună

Apartement 2 camere de inchiriat zona Intim

Intim, Arad

2 camere
57 mp
4E
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

200 €
/ lună

proprietar inchiriez ap.1 cam zona Intim/Spital ...

Intim, Arad

1 camere
30 mp

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 săptămâni în urmă
9

320 €
/ lună

Apartament 2 camere Intim , modern, mobilat si ...

Intim, Arad

2 camere
50 mp
1985
4E
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

299 €
/ lună

Ap modern 2 cam cu termoteca zona Intim

Intim, Arad

2 camere
65 mp
Etaj 3
1980
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 299 € și 350 €
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
8

240 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere

Intim, Arad

2 camere
40 mp
Agenție

1 lună în urmă
9

350 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere Bermo Kaufland ID ...

Intim, Arad

2 camere
50 mp
Etaj 4
2008
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 350 € și 400 €
Agenție

1 lună în urmă
9

300 €
/ lună

Apartament 1 camera Ared Kaufland

Intim, Arad

1 camere
44 mp
Etaj 8 / 10
10E
Agenție

1 lună în urmă
8

491 €
/ lună

Apartament 4 camere, tip samant, 130mp utili

Intim, Arad

4 camere
130 mp
Etaj 4 / 4
1997
Agenție

1 lună în urmă
8

380 €
/ lună

Apartament 3 camere de inchiriat zona Intim, id ...

Intim, Arad

3 camere
90 mp
Etaj 4 / 9
9E
Agenție

2 luni în urmă
7

370 €
/ lună

Apartament modern cu o camera de inchiriat, zon ...

Intim, Arad

1 camere
37 mp
Parter / 4
2025
Agenție

2 luni în urmă
10

700 €
/ lună

Apartament 3 camere, loc de parcare, Ared Kaufl ...

Intim, Arad

3 camere
93 mp
Etaj 9 / 9
2014
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

280 €
/ lună

De inchiriat apartament 2 camere 88mp la intim

Intim, Arad

2 camere
88 mp
Etaj 1
Agenție

2 luni în urmă
5

200 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat zona Centrala/Intim

Intim, Arad

1 camere
37 mp
Agenție

2 luni în urmă
7

500 €
/ lună
550 €

Apartament 2 camere, 50 mp, zona UTA Adora Park

Intim, Arad

2 camere
50 mp
Etaj 4 / 10
10E
Agenție

2 luni în urmă
6

370 €
/ lună

Ap. cu 1 camera de inchiriat in zona Spital Jud ...

Intim, Arad

1 camere
50 mp
Parter
2025
Agenție

2 luni în urmă
12

440 €
/ lună

Apartament 4 camere, 130 mp, zona Intim

Intim, Arad

4 camere
130 mp
Etaj 4 / 4
4E
Agenție

2 luni în urmă
20

2.000 €
/ lună
2.200 €
13.70 € / mp / lună

Spatiu comercial cu vitrina mare langa Spitalul ...

Intim, Arad

146 mp utili
1987
Agenție

2 luni în urmă
8

300 €
/ lună

Apartament 2 camere, 40 mp, zona Intim

Intim, Arad

2 camere
40 mp
Agenție

2 luni în urmă
6

370 €
/ lună

Apartament 1 camera, 38 mp, zona Intim

Intim, Arad

1 camere
38 mp
Agenție

2 luni în urmă
12

2.500 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Spa?iu comercial spectaculos 300mp Zona Intim, ...

Intim, Arad

300 mp utili
2020
Agenție

2 luni în urmă
3

160 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat zona Intim

Intim, Arad

1 camere
32 mp
Etaj 2
Agenție

2 luni în urmă
7

390 €
/ lună

Apartament de inchiriat cu 2 camere si cenrala ...

Intim, Arad

2 camere
72 mp
Etaj 7 / 7
1980
Agenție

2 luni în urmă
7

290 €
/ lună

Apartament 1 camera la Ared Kaufland, Intim

Intim, Arad

1 camere
27 mp
Etaj 5 / 9
9E
Agenție

2 luni în urmă
9

390 €
/ lună

Apartament 2 camere 72 mp utili zona Intim Cent ...

Intim, Arad

2 camere
72 mp
Etaj 8
1980
Agenție

3 luni în urmă
19

440 €
/ lună

Apartament tip Samantha cu 4 camere in zona Int ...

Intim, Arad

4 camere
130 mp
Etaj 4
1985
Agenție

3 luni în urmă
5

260 €
/ lună

Inchiriez apartament 1 camera Zona Intim - util ...

Intim, Arad

1 camere
Agenție

3 luni în urmă
18

1.850 €
/ lună
2.238 €
12.33 € / mp / lună

Spa?iu premium de inchiriat 150mp, in zona Spit ...

Intim, Arad

150 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
8

300 €
/ lună

Apartament cu 2 camere de inchiriat Zona Centra ...

Intim, Arad

2 camere
52 mp
Parter / 1
1983
Agenție

4 luni în urmă
3

90 €
/ lună 4.50 € / mp / lună

Spa?iu Depozitare / Atelier 20 mp+curte aproape ...

Intim, Arad

20 mp utili