Proprietăți unice: 50
Proprietari: 10
Agenție

1 lună în urmă
6

700 €
/ lună 8.24 € / mp / lună

Spa?iu Comercial 85 mp - Fosta locatie Banca Tr ...

Grădiște, Arad

85 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
15

2.500 €
/ lună 1.90 € / mp / lună

Hala de inchiriat, acces asfaltat-Gradiste

Grădiște, Arad

1.316 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
6

200 €
/ lună

Apartament 1 camera? de i^nchiriat / Gra?dis?te ...

Grădiște, Arad

1 camere
25 mp
Etaj 1
1980

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
2

8 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand 2,14 HA teren Intravilan Gradiste

Grădiște, Arad

21.400 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
15

530.000 €
/ lună 235.45 € / mp / lună

Teren 2.251 mp Gradiste, Arad

Grădiște, Arad

2.251 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
11

180.480 €
/ lună 120 € / mp / lună

Teren 1504 m2, F.S 25 ml - zona Gradiste

Grădiște, Arad

1.504 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

68.000 €
/ lună 101.49 € / mp / lună

Vand teren in Gradiste,intre case,st.670 mp.

Grădiște, Arad

670 mp teren
Agenție

3 luni în urmă

650 €
/ lună

Apartament 3 camere Samantha, zona Polivalenta

Grădiște, Arad

3 camere
90 mp
Etaj 1
1980
Agenție

4 luni în urmă
5

196 €
/ lună

Inchiriez garsoniera, Gradiste

Grădiște, Arad

1 camere
30 mp
Etaj 3
1990
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
6

430 €
/ lună

Apartament 3 camere de inchiriat Cehov Gradiste

Grădiște, Arad

3 camere
65 mp
Etaj 3
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

200 €
/ lună

Inchiriez garsoniera renovata Podgoria - Pod Gr ...

Grădiște, Arad

1 camere
38 mp
Etaj 1
Agenție

10 luni în urmă
7

200 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat in zona Gradiste

Grădiște, Arad

1 camere
25 mp
Etaj 1
1990
Agenție

Mai mult de un an
10

380 €
/ lună

Apartament 2 camere NOU,Gradiste

Grădiște, Arad

2 camere
68 mp
Etaj 2
3E
Agenție

Mai mult de un an
12

450 €
/ lună

Apartament de LUX 2 camere - Zona Gradiste

Grădiște, Arad

2 camere
70 mp
Parter
Agenție

Mai mult de un an
12

300 €
/ lună
350 €

Apartament 3 camera zona Gradiste

Grădiște, Arad

3 camere
90 mp
2010
1E
Agenție

Azi
8

1.000 €
/ lună

Inchiriez casa gradiste

Grădiște, Arad

4 camere
157 mp
Agenție

Azi
1

1.612.100 €
/ lună 49 € / mp / lună

Oportunitate de investitie, teren intravilan pa ...

Grădiște, Arad

32.900 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

240 €
/ lună

Dau in chirie apartament 1 camere zona gradiste

Grădiște, Arad

1 camere
39 mp
Etaj 3
2002
Agenție

6 luni în urmă
2

2.000 €
/ lună 13.70 € / mp / lună

Fara Comision Spatiu Comercial Spitalul Judetea ...

Grădiște, Arad

146 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

inchiriez teren 4.5 ha vizavi de metro arad

Grădiște, Arad

45.000 mp teren
f.s. 200 m