Hala de inchiriat, acces asfaltat-Gradiste

2.500 € / lună
1.90 € / mp / lună

Grădişte, Arad

Suprafață utilă totală:
1.316 mp

Descriere spațiu comercial

Hala de inchiriat, cu o suprafata de 1316 mp, este gata de utilizare. Aceasta dispune de o pardoseala betonata si este construita din caramida, oferind un spatiu solid.Facilitatile includ:apa curenta electricitate canalizare fosa septica internet vestiar Accesul se face pe drum asfaltat, iar parcarea este betonata. Hala este ideala pentru productie sau depozitare.Imobilul este situat pe centura Aradului, in zona Gradiate, aproape de sensul giratoriu spre Oradea, avand acces usor catre DN7 Arad - Deva. Daca te intereseaza aceasta proprietate, nu ezita sa ne contactezi pentru mai multe informatii.Chirie 2500 eur/luna, negociabil.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 27 Martie 2026 ID anunț: 1369032
Suprafață utilă: 1.316 mp
Suprafață utilă totală: 1.316 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Școală
education
UAV Facultatea de Design
Învățământ aprox. 1583 m
Recreere
shopping
Metro
Supermarket/Mall aprox. 1561 m

Proprietăți similare

Spațiu industrial, de 600 mp, în Micălaca
2.541 € / lună
Arad, Micălaca
600 mp utili
2006
Spațiu industrial, de 3,243 mp, în Aradul Nou
2.350 € / lună
Arad, Aradul Nou
3.243 mp utili
3.243 mp teren
1992
Spațiu industrial, de 500 mp, în Micălaca
2.541 € / lună
Arad, Micălaca
500 mp utili
Spațiu industrial, de 675 mp, în UTA
2.450 € / lună
Arad, UTA
675 mp utili
1996
Spațiu comercial, de 500 mp, în Grădiște
2.500 € / lună
Arad, Grădiște
500 mp utili
2000
Spațiu industrial, în Exterior Sud