Proprietăți unice: 32
Proprietari: 6
Agenție

5 zile în urmă
11

229 €
/ lună

Apartament 1 camera Boul Rosu de inchiriat

Boul Roșu, Arad

1 camere
55 mp
Etaj 1 / 2
2000
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

300 €
/ lună

Apartament 2 camere Boul Rosu

Boul Roșu, Arad

2 camere
55 mp
Etaj 2
1988
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

370 €
/ lună

Apartament 2 camere

Boul Roșu, Arad

2 camere
40 mp
Etaj 4 / 9
1980

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
16

300 €
/ lună

In chiriez apartament 2 camere Boul Rosu

Boul Roșu, Arad

2 camere
4E
Agenție

4 zile în urmă
6

250 €
/ lună

Apartament 3 camere,zona Boul Rosu

Boul Roșu, Arad

2 camere
54 mp
Etaj 4
Agenție

3 zile în urmă

250 €
/ lună

Apartament 3 camere,zona Boul Rosu

Boul Roșu, Arad

2 camere
54 mp
Etaj 4 / 4
1980
Agenție

1 lună în urmă
11

400 €
/ lună
450 €

Apartament cu 3 camere de închiriat - Boul Roșu ...

Boul Roșu, Arad

3 camere
78 mp
Etaj 5 / 10
1980
Agenție

1 lună în urmă
4

250 €
/ lună

Apartament 2 camere ,zona Boul Rosu ,confort 1

Boul Roșu, Arad

2 camere
45 mp
Etaj 2
1987
Agenție

1 lună în urmă
16

850 €
/ lună 3.40 € / mp / lună

Spatiu comercial, 250 mp, pretabil loc joaca co ...

Boul Roșu, Arad

250 mp utili
2019
Agenție

1 lună în urmă
2

150 €
/ lună

Garsonieră confort 3 de închiriat în Arad – zon ...

Boul Roșu, Arad

1 camere
11 mp
Parter
1980
Agenție

1 lună în urmă
10

450 €
/ lună

Apartament 3 camere modern, zona Bou Rosu

Boul Roșu, Arad

3 camere
78 mp
Etaj 5
1980
Agenție

2 luni în urmă
9

400 €
/ lună

Apartament două camere strada Cozia

Boul Roșu, Arad

2 camere
93 mp
Demisol / 1
1E
Agenție

2 luni în urmă
9

400 €
/ lună

Apartament trei camere strada Cozia

Boul Roșu, Arad

3 camere
83 mp
Demisol / 1
1E
Agenție

3 luni în urmă
6

200 €
/ lună

Apartament 2 camere zona Boul Rosu

Boul Roșu, Arad

2 camere
50 mp
Etaj 3 / 4
1977
Agenție

3 luni în urmă
4

600 €
/ lună 7.23 € / mp / lună

Spatiu comercial stradal 110mp, zona Boul Rosu

Boul Roșu, Arad

83 mp utili
1997
Agenție

3 luni în urmă
10

320 €
/ lună

Apartament cu 2 camere de închiriat Via Romana

Boul Roșu, Arad

2 camere
54 mp
Etaj 9
2011
Agenție

8 luni în urmă
4

351 €
/ lună 4.68 € / mp / lună

Spatiu de închiriat, 80 mp, etajul 1, Calea Rom ...

Boul Roșu, Arad

75 mp utili
1980
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
14

400 €
/ lună

Apartament cu 3 camere de închiriat în zona Bou ...

Boul Roșu, Arad

3 camere
80 mp
Etaj 2
2000
Agenție

9 luni în urmă
8

320 €
/ lună

Apartament 2 camere de inchiriat calea Romanilo ...

Boul Roșu, Arad

2 camere
50 mp
Etaj 3
1960
Agenție

11 luni în urmă
8

450 €
/ lună 5.29 € / mp / lună

Spatiu de birou sau apartament cu 3 camere, 85 ...

Boul Roșu, Arad

85 mp utili
140 mp teren
1E
1940
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

280 €
/ lună

Apartament 2 camere de inchiriat Boul Rosu

Boul Roșu, Arad

2 camere
65 mp
1980
4E
Agenție

5 luni în urmă
6

300 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere zona Boul Rosu ID ...

Boul Roșu, Arad

2 camere
48 mp
Etaj 3
1987
Agenție

6 luni în urmă
8

350 €
/ lună

Apartament cu 3 camere de inchiriat - zona Boul ...

Boul Roșu, Arad

3 camere
72 mp
Etaj 2
1984
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
4

120 €
/ lună

Inchiriez garsoniera

Boul Roșu, Arad

1 camere
17 mp
Agenție

Mai mult de un an
11

390 €
/ lună

Inchiriez apartament 3 camere zona Boul Rosu - ...

Boul Roșu, Arad

3 camere
100 mp
Parter
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

155.000 €
/ lună 387.50 € / mp / lună

Vand Spatiu Comercial Bou Rosu

Boul Roșu, Arad

400 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

600 €
/ lună

Casa ultracentral 2 camere curte garaj

Boul Roșu, Arad

2 camere
120 mp
150 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă

130 €
/ lună

Garsoniera confort 3 la Boul Rosu

Boul Roșu, Arad

1 camere
17 mp
Etaj 3
1977
Agenție

8 luni în urmă
9

750 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

De inchiriat spa?iu comercial parter

Boul Roșu, Arad

100 mp utili
2E
Agenție

8 luni în urmă
12

300 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 cam., pet friendly, Boul ...

Boul Roșu, Arad

2 camere
51 mp
Parter
1982