Proprietate publicată fără poze.
Cere poze vânzătorului
16 ore în urmă
- Proprietar
- Comision 0%
Teren intravilan linga strada
12.000 €
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
1.90 €
/ mp
Totoieşti, Judeţul Neamţ
Descriere teren
Sesizează o problemă
Teren intravilan ,6300mp,linga strada cu possibilit te pentru constrictie casa sau folosit ca teren agricol ID anun? : 1751187194
Citește mai mult
Citește mai puțin
Detalii teren
Actualizat în: 22 Mai 2026
ID anunț: 1654086
Suprafață teren:
6.300 mp
Istoric preț
Proprietăți similare
Căutări similare
- Terenuri de vânzare în Totoiești
- Terenuri de vânzare în Piatra-Neamț
- Terenuri de vânzare în Roman
- Terenuri de vânzare în Alexandru cel Bun