Proprietar
Proprietăți unice: 7
Proprietari: 3
Agenție

5 zile în urmă
3

18.500 €
10.88 € / mp

Vand teren Stejaru

Pângărați

1.700 mp
1.700 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

58.500 €
13.03 € / mp

Teren de vanzare Pangarati 58.500 Euro 4488mp I ...

Pângărați

4.488 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

16.000 €
11.43 € / mp

Teren intravilan

Pângărați

1.400 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

34.560 €
27 € / mp

Teren casa 1280 mp cu proiect, autorizatie si u ...

Pângărați

1.280 mp
1.280 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

17.887 €
1.33 € / mp

Teren intravilan de 13.476 mp Sat Stejaru Com. ...

Pângărați

13.476 mp
13.476 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

58.500 €

Teren de vanzare Pangarati 58.500 Euro 4488mp I ...

Pângărați

Agenție

4 luni în urmă
4

40.000 €
23.53 € / mp

Teren intravilan Stejaru, 1700mp

Pângărați

1.700 mp
1.700 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

3 luni în urmă
3

34.560 €
27 € / mp

Teren intravilan de vanzare Pangarati Stejaru 1 ...

Stejaru (Pângărați)

La ~5km distanță

1.280 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
8

19.000 €
11.47 € / mp

TEREN intravilan 1657 mp PÂNGĂRAȚI-STEJARU, jud ...

Stejaru (Pângărați)

La ~5km distanță

1.657 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
7

27.000 €
7.50 € / mp

TEREN intravilan 3600 mp PÂNGǍRAȚI - PRELUCA

Preluca

La ~5km distanță

3.600 mp teren
Intravilan
Agricol

Agenție

Mai mult de un an
12

49.900 €
22.51 € / mp

Teren comuna Alexandru cel Bun , drumul spre Bi ...

Viișoara

La ~5km distanță

2.217 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
9

559.000 €
65 € / mp

Pământ de vânzare: sat Viișoara, comuna Alexand ...

Viișoara

La ~5km distanță

8.600 mp teren
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

0 €

Teren cu iesire la lacul Batca Doamnei pentru d ...

Viișoara

La ~5km distanță

Agenție

1 lună în urmă
8

36.750 €
20.99 € / mp

Teren 1751 mp Scaricica - comuna Alexandru cel ...

Scăricica

La ~5km distanță

1.751 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

36.000 €
20 € / mp

Teren(gradina) in Viisoara cu suprafata de 1800 ...

Viișoara

La ~5km distanță

1.800 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

33.500 €
38.500 €
32.71 € / mp

Casa din lemn si teren intravilan, Izvorul Munt ...

Central, Bicaz

La ~5km distanță

1.024 mp
1.024 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

10.500 €
7 € / mp

Teren Izvorul Alb Bicaz

Central, Bicaz

La ~5km distanță

1.500 mp
1.500 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

280.000 €
5.14 € / mp

Teren cu iesire la Lacul Izvorul Muntelui - pla ...

Central, Bicaz

La ~5km distanță

54.500 mp
54.500 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
4

11.500 €
23 € / mp

Teren intravilan Izvoru Muntelui, 500 mp

Central, Bicaz

La ~5km distanță

500 mp
500 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

280.000 €
5.14 € / mp

Teren cu ieșire la Lacul Izvorul Muntelui - pla ...

Bicaz

La ~5km distanță

54.500 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

17.500 €
20.47 € / mp

TEREN VADURI

Vaduri

La ~5km distanță

855 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
14

31.500 €
22.96 € / mp

Teren deosebit in apropiere de lac com.Alexandr ...

Vaduri

La ~5km distanță

1.372 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
3

27.000 €
21.77 € / mp

Teren splendid Vaduri cu utilități si vecini de ...

Vaduri

La ~5km distanță

1.240 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

575.000 €
25 € / mp

Teren 23000mp la E85 langa Elis Pavaje

Secu

La ~5km distanță

23.000 mp teren
f.s. 85 m
Agenție

10 luni în urmă
8

110.000 €
13.20 € / mp

Teren intravilan, 8333 mp, la E85, comuna Secui ...

Secu

La ~5km distanță

8.333 mp teren
f.s. 24 m
Agenție

10 luni în urmă
8

166.660 €
20 € / mp

Teren intravilan, 8333 mp, la E85, comuna Secui ...

Secu

La ~5km distanță

8.333 mp teren
Intravilan
Agenție

Mai mult de un an
6

30.000 €
7.89 € / mp

TEREN intravilan TARCǍU-SCHITU 3800 mp, judet ...

Tarcău

La ~10km distanță

3.800 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
8

30.000 €
13.59 € / mp

TEREN 2207 mp TARCǍU, judetul NEAMȚ

Tarcău

La ~10km distanță

2.207 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
2

229.248 €
18 € / mp

Teren de vanzare Tarcau sat Cazaci

Tarcău

La ~10km distanță

12.736 mp
12.736 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
9

29.700 €
13.01 € / mp

Teren 2283 mp – comuna Tarcău, localitatea Brat ...

Tarcău

La ~10km distanță

2.283 mp teren
Construcții

Terenuri de vânzare în Pangarati, Județul Neamț

Pangarati, situat în Județul Neamț, este o zonă liniștită, ideală pentru cei care caută un loc de refugiu în natură. Această localitate oferă oportunități excelente pentru investiții imobiliare. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor de vânzare din Pangarati, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 58.000 euro, cu oferte ce încep de la 58.300 euro și ajung până la 65.000 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă comparativ cu media națională de 100.489 euro.
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 13 euro, cu valori variind între 9 euro și 27 euro, în funcție de locație și caracteristici.
  • Disponibilitate: Terenurile au un timp mediu de listare de 168 de zile, ceea ce sugerează o piață stabilă.

Pangarati reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei interesați de achiziționarea de terenuri la prețuri accesibile, într-o zonă cu potențial de dezvoltare. Ești pregătit să explorezi opțiunile disponibile? Nu rata cele mai recente oferte!