Proprietăți unice: 3
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
14

45.000 €
29.61 € / mp

Teren 1,520mp Hangu / Strada Principala

Hangu

1.520 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
14

42.000 €
59.07 € / mp

Teren 711mp Hangu / DN GROZAVESTI

Hangu

711 mp teren
Construcții
Intravilan
Agenție

2 săptămâni în urmă
16

61.000 €
20.96 € / mp

Teren cu vedere deosebita

Hangu

2.910 mp
2.910 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

34.340 €
17.17 € / mp

Teren lacul Izvorul Muntelui comuna Hangu

Chirițeni

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
16

61.000 €
20.96 € / mp

Teren cu vedere deosebita

Chirițeni

La ~5km distanță

2.910 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
4

220.000 €
19.06 € / mp

Vand teren Buhalnita

Buhalnița

La ~5km distanță

11.541 mp teren

Agenție

Mai mult de un an
14

92.500 €
8 € / mp

Teren 11557 mp comuna Ceahlau

Ceahlău

La ~5km distanță

11.557 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
10

46.200 €
8.00 € / mp

Teren 5777 mp in comuna Ceahlau

Ceahlău

La ~5km distanță

5.777 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

80.000 €
32 € / mp

Teren 2500 mp, la strada, Ceahlau,, locatie per ...

Ceahlău

La ~5km distanță

2.500 mp teren
f.s. 35 m
Agenție

1 lună în urmă
6

28.500 €
19.97 € / mp

Teren cu deschidere la drumul national impreuna ...

Ceahlău

La ~5km distanță

1.427 mp
1.427 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

125.000 €
12.50 € / mp

Vand teren in zona Ceahlau - Durau, Neamt

Ceahlău

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

294 €
0.29 € / mp

Inchiriez teren spatiu pamant1000 m2 Ceahlau Du ...

Ceahlău

La ~5km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
6

87.500 €
51.47 € / mp

1700mp teren intravilan perf drept, Ceahlau lan ...

Ceahlău

La ~5km distanță

1.700 mp
1.700 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

95.000 €
19 € / mp

Teren de vanzare .

Ceahlău

La ~5km distanță

5.000 mp
5.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

189.000 €
35 € / mp

Teren intravilan - 5400 mp – Durau , Ceah ...

Ceahlău

La ~5km distanță

5.400 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
5

189.000 €
35 € / mp

Teren intravilan - 5400 mp – Ceahlau , Du ...

Durău

La ~10km distanță

5.400 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
8

320.000 €
18.21 € / mp

Teren sat Bradu com.Grinties Jud. Neamt

Grințieș

La ~15km distanță

17.570 mp
17.570 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

170.000 €
9.60 € / mp

Teren intravilan

Grințieș

La ~15km distanță

17.707 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

10.500 €
7 € / mp

Teren Izvorul Alb Bicaz

Central, Bicaz

La ~15km distanță

1.500 mp
1.500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

33.500 €
38.500 €
32.71 € / mp

Casa din lemn si teren intravilan, Izvorul Munt ...

Central, Bicaz

La ~15km distanță

1.024 mp
1.024 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
4

11.500 €
23 € / mp

Teren intravilan Izvoru Muntelui, 500 mp

Central, Bicaz

La ~15km distanță

500 mp
500 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

280.000 €
5.14 € / mp

Teren cu ieșire la Lacul Izvorul Muntelui - pla ...

Bicaz

La ~15km distanță

54.500 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
1

280.000 €
5.14 € / mp

Teren cu iesire la Lacul Izvorul Muntelui - pla ...

Central, Bicaz

La ~15km distanță

54.500 mp
54.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

34.560 €
27 € / mp

Teren casa 1280 mp cu proiect, autorizatie si u ...

Pângărați

La ~15km distanță

1.280 mp
1.280 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

58.500 €
13.03 € / mp

Teren de vanzare Pangarati 58.500 Euro 4488mp I ...

Pângărați

La ~15km distanță

4.488 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
2

17.887 €
1.33 € / mp

Teren intravilan de 13.476 mp Sat Stejaru Com. ...

Pângărați

La ~15km distanță

13.476 mp
13.476 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
4

40.000 €
23.53 € / mp

Teren intravilan Stejaru, 1700mp

Pângărați

La ~15km distanță

1.700 mp
1.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

58.500 €

Teren de vanzare Pangarati 58.500 Euro 4488mp I ...

Pângărați

La ~15km distanță

Agenție

4 zile în urmă
3

18.500 €
10.88 € / mp

Vand teren Stejaru

Pângărați

La ~15km distanță

1.700 mp
1.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

16.000 €
11.43 € / mp

Teren intravilan

Pângărați

La ~15km distanță

1.400 mp teren