De vanzare teren la munte pentru cabana!Suprafata 439 mp 11.000euro

11.000 €
22.31 € / mp

Roman, Judeţul Neamţ

Suprafață teren:
493 mp

Descriere teren

De vanzare teren intravilan la Tarcau, in suprafata de 493m2 (26m x 19m), cu acces facil la reteaua de curent electric si drum asfaltat.Pret 11.000 usor negociabilStiai, nu? De luni pana vineri ne putem intalni in intervalul orar 9:00 - 18:00 la biroul nostru pentru a discuta despre viitoarea TA locuintaStabileste o intalnire cu unul dintre agentii nostri imobiliari si hai sa povestim despre ACASA!______________________________________________ Oras Roman ,Judetul Neamt, strada Bdul Roman -Musat nr 33, sub Tosca , vis a vis de Primarie 9:00 -18:00
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 08 Mai 2026 ID anunț: 1425327
Suprafață teren: 493 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Recreere
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 477 m
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 558 m
parks
Parc
Recreere aprox. 843 m
parks
Parc
Recreere aprox. 941 m

Proprietăți similare

Teren de 500 mp, în Girov
10.600 €
Județul Neamț, Girov
500 mp teren
Teren de 1000 mp, în Ghigoiești
10.000 €
Județul Neamț, Ghigoiești
1.000 mp teren
Teren de 6300 mp, în Totoiești
12.000 €
Județul Neamț, Totoiești
6.300 mp teren
Teren de 550 mp, în Alexandru cel Bun
12.000 €
Județul Neamț, Alexandru cel Bun
550 mp teren
Teren de 500 mp, în Central
11.500 €
Județul Neamț, Bicaz
500 mp teren
Teren de 2624 mp, în Central
12.000 €
Județul Neamț, Roman
2.624 mp teren
Teren intravilan de 3444 mp, în Trifești
10.000 €
Județul Neamț, Trifești
3.444 mp teren
Pășune
Teren de 13334 mp, în Exterior Vest