Proprietar
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

18 ore în urmă

12.000 €
1.90 € / mp

Teren intravilan linga strada

Totoiești

6.300 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

21 ore în urmă

22.000 €
1.87 € / mp

De vanzare teren extravilan

Tupilați

La ~5km distanță

11.763 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă

13.300 €
1.50 € / mp

Vand terenuri Dragomiresti

Borniș

La ~5km distanță

8.879 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
10

25.000 €
3.70 € / mp

TEREN intravilan 6764 mp DRAGOMIREȘTI - VAD

Vad

La ~10km distanță

6.764 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
9

27.600 €
23 € / mp

Teren 1200 mp Vadurele - comuna Alexandru cel B ...

Vad

La ~10km distanță

1.200 mp teren
Agenție

2 luni în urmă

27.000 €

Teren splendid Vaduri cu utilita?i si vecini de ...

Vad

La ~10km distanță

f.s. 20 m
Agenție

5 luni în urmă
4

27.000 €

Teren splendid Vaduri cu utilita?i si vecini de ...

Vad

La ~10km distanță

f.s. 20 m
Agenție

Mai mult de un an
4

10.500 €
8.75 € / mp

Teren Vaduri, com.Al.cel Bun

Vad

La ~10km distanță

1.200 mp
1.200 mp teren
f.s. 30 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

44.000 €
4.40 € / mp

Teren Secu-Vaduri

Vad

La ~10km distanță

10.000 mp
10.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

27.000 €
26.39 € / mp

Teren 1,023mp Vadurele (Alexandru cel Bun) / St ...

Vad

La ~10km distanță

1.023 mp
1.023 mp teren
f.s. 14 m
Agenție

7 luni în urmă
3

25.500 €
27.000 €
24.93 € / mp

Teren 1,023mp Vadurele (Alexandru cel Bun) / St ...

Vad

La ~10km distanță

1.023 mp teren
f.s. 14 m
Agenție

10 luni în urmă
20

32.000 €
5.66 € / mp

Teren intravilan de vânzare Unghi- jud. Neamt

Dragomirești

La ~10km distanță

5.654 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

95.000 €
10.13 € / mp

Teren vanzare Superoferta

Dragomirești

La ~10km distanță

9.378 mp
9.378 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
5

45.144 €
9 € / mp

Teren Miroslovesti, Pascani

Miroslovești

La ~10km distanță

5.016 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
12

71.800 €
5.84 € / mp

Teren- Com. Stefan cel Mare- jud. Neamt

Cârligi

La ~10km distanță

12.300 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

9 luni în urmă
8

15.000 €
13.51 € / mp

TEREN intravilan GIROV 1.110 mp

Boțești

La ~10km distanță

1.110 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
6

20.000 €
2.19 € / mp

TEREN intravilan 9.126 mp - comuna STEFAN cel ...

Ghigoiești

La ~10km distanță

9.126 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

14.000 €
5.91 € / mp

Teren intravilan, intre case, com.Stefan cel Ma ...

Ștefan cel Mare

La ~10km distanță

2.367 mp
2.367 mp teren
f.s. 31 m
Proprietar
Comision 0%

15 ore în urmă

25.000 €
2.50 € / mp

vand teren

Ruginoasa

La ~15km distanță

10.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

95.000 €
10.13 € / mp

Teren vanzare Superoferta

Grumăzești

La ~15km distanță

9.378 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă

95.000 €
10.13 € / mp

Superoferta

Grumăzești

La ~15km distanță

9.378 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

16.000 €
5.33 € / mp

Teren de vanzare in comuna Petricani, jud. Neam ...

Petricani

La ~15km distanță

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

16.800 €
7.45 € / mp

Teren la DN 2256 mp deschidere 23m ideal afacer ...

Bodești

La ~15km distanță

2.256 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

30.000 €
4.17 € / mp

7200 mp Bode?ti 30.000 euro

Bodești

La ~15km distanță

7.200 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

39.000 €
13 € / mp

Teren 3,000mp Oslobeni / Strada Oslobeni punct ...

Bodești

La ~15km distanță

3.000 mp
3.000 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
6

41.330 €
10 € / mp

Teren intravilan 4.133 mp cu dublă deschid ...

Girov

La ~15km distanță

4.133 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

10.600 €
21.20 € / mp

Teren 500mp Turturesti / Strada Principala

Girov

La ~15km distanță

500 mp
500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

10.000 €
7.69 € / mp

Teren de vanzare Caciulesti 10.000 Euro 1300mp

Girov

La ~15km distanță

1.300 mp
1.300 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

24.500 €
23.000 €
7.66 € / mp

Teren de vanzare Girov 24.500 Euro 3200MP

Girov

La ~15km distanță

3.200 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

24.500 €
23.000 €

Teren de vanzare Girov 24.500 Euro 3200MP

Girov

La ~15km distanță

f.s. 16 m