Teren partial intravilan Romani, judetul Neamt, ID: R2326723

10.968 €
4.39 € / mp

Români, Judeţul Neamţ

Suprafață teren:
2.500 mp

Descriere teren

Licitatie publica teren in suprafata de 2500 mp. Comuna Romani, Jud. Neamt, Tarla 12, Parcela 256a/1 Suprafata de 2159 mp intravilan are categoria de folosinta faneata respectiv suprafata de 341 mp care are categoria de folosinta faneata insa este situata in extravilan. Are o forma dreptunghiulara (teren neimprejmuit) si o deschidere de cca. 10 ml la strada principala Utilitati: Energie electrica
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 21 Mai 2026 ID anunț: 493059
Suprafață teren: 2.500 mp
Front stradal: 10 m

Istoric preț

Proprietăți similare

Teren de 500 mp, în Girov
10.600 €
Județul Neamț, Girov
500 mp teren
Teren de 493 mp, în Central
11.000 €
Județul Neamț, Roman
493 mp teren
Teren de 13334 mp, în Exterior Vest
10.000 €
Piatra-Neamț, Exterior Vest
13.334 mp teren
Teren de 500 mp, în Central
11.500 €
Județul Neamț, Bicaz
500 mp teren
Teren de 937 mp, în Ion Creangă
10.000 €
Județul Neamț, Ion Creangă
937 mp teren
Teren de 550 mp, în Alexandru cel Bun
12.000 €
Județul Neamț, Alexandru cel Bun
550 mp teren
Teren de 6300 mp, în Totoiești
12.000 €
Județul Neamț, Totoiești
6.300 mp teren
Teren de 2624 mp, în Central
12.000 €
Județul Neamț, Roman
2.624 mp teren
Teren intravilan de 3444 mp, în Trifești
10.000 €
Județul Neamț, Trifești
3.444 mp teren
Pășune