Hala industriala, productie/depozitare.Zona Xenia.Ploiesti

14.500 € / lună
3.22 € / mp / lună

Xenia, Ploieşti

Descriere spațiu comercial

Agentia VictoriaEstate Va propunem ,spre inchiriere 3 Hale industriale de productie/depozitare,cu suprafata totala de aproximativ 3500 mp,in zona Xenia Ploiesti. Oferta noastra,vine in sprijinul dumneavoastra,in vederea dezvoltarii afacerilor/depozitare/productie,pentru un nou inceput. Pentru detalii si vizionare ,contact-
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă Gaz

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 16 Mai 2026 ID anunț: 1607227
Etaj: Parter
Suprafață teren: 4.500 mp

Istoric preț

Facilități

Utilități
Curent Apă Canalizare Gaze

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
8 Martie
Mijloace transport aprox. 414 m
transport
Ofelia
Mijloace transport aprox. 754 m
transport
Mihai Viteazul
Mijloace transport aprox. 771 m
transport
Mihai Viteazul
Mijloace transport aprox. 833 m
Școală
education
Gradinita
Învățământ aprox. 357 m
education
Scoala 28
Învățământ aprox. 419 m
education
Scoala Nicolae Simache
Învățământ aprox. 490 m
education
Gradinita
Învățământ aprox. 757 m
Recreere
shopping
Profi
Supermarket/Mall aprox. 404 m
restaurants
Terasa Prestij
Restaurante aprox. 411 m
shopping
Dan Lux Kafe
Supermarket/Mall aprox. 444 m
parks
Parc
Recreere aprox. 510 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Izvoarele
14.500 € / lună
Județul Prahova, Izvoarele
719 mp teren
Spațiu comercial, în Central
14.500 € / lună
Ploiești, Central
3.620 mp teren
Spațiu comercial, în Scorțeni
15.000 € / lună
Județul Prahova, Scorțeni
7.500 mp teren
Spațiu comercial, în Strejnicu
15.000 € / lună
Județul Prahova, Strejnicu
2.981 mp teren
Spațiu comercial, de 1,580 mp, în Cantacuzino
15.000 € / lună
Ploiești, Cantacuzino
1.580 mp utili
Spațiu comercial, de 2,400 mp, în 8 Martie
13.992 € / lună
Ploiești, 8 Martie
2.400 mp utili
2E
2010
Spațiu industrial, de 3,000 mp, în Ariceștii Rahtivani
15.427 € / lună
Județul Prahova, Ariceștii Rahtivani
3.000 mp utili
2026
Spațiu industrial, de 3,000 mp, în Exterior Vest
13.500 € / lună
Ploiești, Exterior Vest
3.000 mp utili