Proprietar
Proprietăți unice: 134
Proprietari: 55
Agenție

1 săptămână în urmă
8

3.499 €
/ lună 23.33 € / mp / lună

Spațiu comercial ultracentral de înch ...

Central, Ploiești

150 mp utili
4E
Agenție

1 săptămână în urmă
7

500 €
/ lună 11.11 € / mp / lună

Anunt închiriere spatiu ideal pentru acti ...

Central, Ploiești

45 mp utili
3E
2008
Agenție

2 săptămâni în urmă
9

723 €
/ lună
600 €
14.76 € / mp / lună

Apartament 2 camere, spatiu birouri, Ultracentr ...

Central, Ploiești

49 mp utili
10E
2025

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

23.000 €
/ lună 56.37 € / mp / lună

Vand teren Strejnic 408mp2

Central, Ploiești

408 mp teren
Agenție

Ieri
3

25 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan 2501mp cartier Mitica Apostol

Central, Ploiești

2.501 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
8

100 €
/ lună 0.20 € / mp / lună

Centrul Sportiv Urban Move Studio inchiriaza sp ...

Central, Ploiești

500 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă

100 €
/ lună 6.67 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial birou

Central, Ploiești

15 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

1.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial/birouri

Central, Ploiești

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
5

2.100 €
/ lună 2.82 € / mp / lună

Inchiriez Hala Ploiesti 745 mp, productie, sudu ...

Central, Ploiești

745 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
6

44.000 €
/ lună 88 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Strejnicu

Central, Ploiești

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
3

325 €
/ lună 7.74 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial

Central, Ploiești

42 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
6

298 €
/ lună 8.51 € / mp / lună

Spatiu comercial | Birouri, 2 camere, zona ult ...

Central, Ploiești

35 mp utili
3E
1950
Agenție

1 lună în urmă
5

302 €
/ lună
250 €
13.13 € / mp / lună

Spatiu Birouri 23 mp - 1000 mp, zona Centrala, ...

Central, Ploiești

23 mp
1960
2E
Agenție

1 lună în urmă
7

396 €
/ lună 7.20 € / mp / lună

Inchiriere spatiu birouri, zona semicentrala, r ...

Central, Ploiești

55 mp utili
8E
2025
Agenție

1 lună în urmă
6

430 €
/ lună 10 € / mp / lună

Inchiriere spatiu Birouri, zona Ultracentrala, ...

Central, Ploiești

43 mp
1980
8E
Agenție

3 luni în urmă
11

1.400 €
/ lună
800 €
7 € / mp / lună

Inchiriere cladire de birouri premium, ultracen ...

Central, Ploiești

200 mp
2000
1E
Agenție

3 luni în urmă
15

3.026 €
/ lună 9.01 € / mp / lună

Royal Imobiliare - inchirieri birouri zona cent ...

Central, Ploiești

8 camere
336,24 mp
2008
Agenție

3 luni în urmă
9

1.662 €
/ lună 9.50 € / mp / lună

Închiriere spațiu birouri – 175 ...

Central, Ploiești

175 mp
1E
Agenție

4 luni în urmă
11

567 €
/ lună
645 €
7 € / mp / lună

Casa noua de inchiriat, curte (zona relaxare), ...

Central, Ploiești

81 mp
2025
Agenție

6 luni în urmă
8

1.317 €
/ lună
1.100 €
10.88 € / mp / lună

SPATIU BIROURI//DIVERSE ACTIVITATI//ULTRACENTRA ...

Central, Ploiești

121 mp
1978
3E
Agenție

7 luni în urmă
12

744 €
/ lună
615 €
9.92 € / mp / lună

Inchiriere spatiu birouri 2 si 3 camere, centra ...

Central, Ploiești

3 camere
75 mp
2024
Agenție

7 luni în urmă
19

528 €
/ lună 5.50 € / mp / lună

Inchiriere spatiu Birouri 4 camere, Ultracentra ...

Central, Ploiești

96 mp
2023
1E
Agenție

8 luni în urmă
10

1.200 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spațiu pentru diverse activități ...

Central, Ploiești

240 mp utili
1E
Agenție

9 luni în urmă
14

7.200 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spatiu comercial sau birouri, pana la 600 mp, z ...

Central, Ploiești

1 camere
600 mp
2002
Agenție

9 luni în urmă
28

5.496 €
/ lună 7.21 € / mp / lună

Royal Imobiliare - inchiriere spatiu birouri zo ...

Central, Ploiești

10 camere
762,41 mp
2020
Agenție

9 luni în urmă
6

800 €
/ lună 8 € / mp / lună

Royal Imobiliare - Inchiriere spatii de birouri ...

Central, Ploiești

20 camere
100 mp
2000
Agenție

9 luni în urmă
11

1.000 €
/ lună 12.20 € / mp / lună

Royal Imobiliare - Inchiriere spatiu de birouri ...

Central, Ploiești

3 camere
82 mp
2015
Agenție

9 luni în urmă
16

16.498 €
/ lună 9.46 € / mp / lună

Royal Imobiliare - inchirieri spatii birouri

Central, Ploiești

12 camere
1.744 mp
2003
Agenție

10 luni în urmă
5

1.080 €
/ lună 6 € / mp / lună

Spatiu birouri de inchiriat, zona Central, 180 ...

Central, Ploiești

180 mp
Etaj 1
Agenție

10 luni în urmă
8

3.817 €
/ lună
3.155 €
10.91 € / mp / lună

Spatiu birouri de inchiriat, zona Central, 350 ...

Central, Ploiești

350,56 mp
Etaj 2 / 3
2008
3E

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în centrul Ploieștiului

Centrul Ploieștiului este o zonă vibrantă, ideală pentru afaceri, datorită accesului facil la transport și a fluxului constant de clienți. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 650 euro, cu oferte ce încep de la 236 euro și ajung până la 1.500 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă comparativ cu media națională de 700 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a spațiilor comerciale este de 75 m², cu cele mai mari având 198 m² și cele mai mici de 39 m².
  • Compartimentare: Toate spațiile disponibile sunt cu 2 camere.
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 8 euro, cu valori variind între 6 euro și 14 euro.
  • Accesibilitate: Aproximativ 14% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru antreprenori.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 161 de zile, indicând o piață cu o dinamică moderată.

Ploieștiul oferă oportunități excelente pentru cei care caută spații comerciale de închiriat, cu prețuri competitive și o locație centrală. Ești pregătit să îți dezvolți afacerea în această zonă? Explorează acum ofertele disponibile!