Proprietar
Proprietăți unice: 32
Proprietari: 3
Agenție
Comision 0%

Azi
35

17.206 €
/ lună 10.89 € / mp / lună

Spatii Birouri/ Policlinica/ Podul Inalt/ Ploie ...

Cantacuzino, Ploiești

1.580 mp
2015
5E
Agenție

1 săptămână în urmă
13

1.000 €
/ lună 7.14 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial, 140 mp, in Ploiest ...

Cantacuzino, Ploiești

140 mp utili
1E
2000
Agenție

1 săptămână în urmă
4

550 €
/ lună 22.92 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat Amanet sau Schimb Valutar I ...

Cantacuzino, Ploiești

24 mp utili
2005

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 săptămână în urmă
15

1.400 €
/ lună 5.60 € / mp / lună

Spatiu de Birouri de inchiriat I 254mp I Cantac ...

Cantacuzino, Ploiești

250 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
18

950 €
/ lună 6.79 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL // CANTACUZINO // 140 MP

Cantacuzino, Ploiești

140 mp utili
Agenție

8 luni în urmă
5

700 €
/ lună 10 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL//ZONA DE VEST//PIATA COCOS

Cantacuzino, Ploiești

70 mp utili
3E
1980
Agenție

8 luni în urmă
18

14.220 €
/ lună 9 € / mp / lună

Royal Imobiliare - inchirieri spatii birouri

Cantacuzino, Ploiești

20 camere
1.580 mp
2011
Agenție

8 luni în urmă
11

850 €
/ lună 5.67 € / mp / lună

Royal Imobiliare -Inchirieri Birouri zona Cant ...

Cantacuzino, Ploiești

6 camere
150 mp
1992
Agenție

9 luni în urmă
33

1.998 €
/ lună 4.37 € / mp / lună

Royal Imobiliare-Inchiriere Spatiu de Birouri Z ...

Cantacuzino, Ploiești

10 camere
457,39 mp
2000
Agenție

9 luni în urmă
6

500 €
/ lună 8.77 € / mp / lună

Royal Imobiliare - inchirieri birouri Cantacuzi ...

Cantacuzino, Ploiești

2 camere
57,96 mp
1950
Agenție

9 luni în urmă
20

278 €
/ lună 5.56 € / mp / lună

Inchiriere spatiu birouri, 2 camere, Cantacuzin ...

Cantacuzino, Ploiești

50 mp utili
4E
1986
Agenție

10 luni în urmă
10

601 €
/ lună 10.93 € / mp / lună

Inchiriere spatiu birouri, 3 camere, in Ploiest ...

Cantacuzino, Ploiești

55 mp utili
2E
2000
Agenție

11 luni în urmă
20

1.400 €
/ lună
1.200 €
5.60 € / mp / lună

Inchiriere spatiu birouri 250 mp, in Ploiesti, ...

Cantacuzino, Ploiești

250 mp utili
2E
2000
Agenție

Mai mult de un an
12

400 €
/ lună 16 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial 25 mp, Cantacuzino, ...

Cantacuzino, Ploiești

25 mp utili
1E
2000
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
10

900 €
/ lună 6.25 € / mp / lună

NOVISIMO-IMOBILIARE: SPATIU COMERCIAL DE INCHIR ...

Cantacuzino, Ploiești

144 mp utili
2015
Agenție

1 săptămână în urmă
15

800 €
/ lună 5.56 € / mp / lună

Spatiu Comercial de inchiriat I 144mp I Ploiest ...

Cantacuzino, Ploiești

144 mp utili
1E
Agenție

1 săptămână în urmă
9

1.000 €
/ lună 7.69 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial cu acces stradal in ...

Cantacuzino, Ploiești

130 mp utili
2E
Agenție

1 săptămână în urmă
19

950 €
/ lună 6.79 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL // CANTACUZINO // 140 MP

Cantacuzino, Ploiești

140 mp utili
3E
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 950 € și 1.000 €
Agenție

1 lună în urmă
8

450 €
/ lună 5.63 € / mp / lună

Inchiriere Spatiu Comercial 3 camere, zona ultr ...

Cantacuzino, Ploiești

80 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
6

1.500 €
/ lună 15 € / mp / lună

Cantacuzino, sp. com., 100mp, gr.san., parcare, ...

Cantacuzino, Ploiești

100 mp utili
2009
Agenție

1 lună în urmă
10

1.400 €
/ lună 5.60 € / mp / lună

SPATIU BIROURI//CABINETE MEDICALE//CANTACUZINO

Cantacuzino, Ploiești

250 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

1.400 €
/ lună 5.60 € / mp / lună

SPATIU BIROURI//CABINETE MEDICALE//CANTACUZINO

Cantacuzino, Ploiești

250 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
6

1.500 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spatiu comercial 300 mp, Open Space, Zona Canta ...

Cantacuzino, Ploiești

300 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
16

1.900 €
/ lună 14.62 € / mp / lună

HALA DE INCHIRIAT - CURTE GENEROASA PLOIESTI, Z ...

Cantacuzino, Ploiești

130 mp utili
2009
Agenție

4 luni în urmă
11

1.500 €
/ lună 4.69 € / mp / lună

Spatiu Comercial 350 mp, cu parcare - Zona Cant ...

Cantacuzino, Ploiești

320 mp utili
Agenție

7 luni în urmă
18

15.000 €
/ lună 9.49 € / mp / lună

Spatiu comercial P 5, 20 locuri de parcare, Plo ...

Cantacuzino, Ploiești

1.580 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
18

1.000 €
/ lună 4 € / mp / lună

CANTACUZINO-sp.com. aprox 250mp , et.2 la 1000 ...

Cantacuzino, Ploiești

250 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
10

1.700 €
/ lună 18.89 € / mp / lună

VIGAFON - Spatiu comercial 23 August - Cantacuz ...

Cantacuzino, Ploiești

90 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
9

1.350 €
/ lună 8.44 € / mp / lună

CANTACUZINO - Spatiu Comercial - HALA , 150 mp ...

Cantacuzino, Ploiești

160 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
13

800 €
/ lună 5.33 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial pentru birouri, cab ...

Cantacuzino, Ploiești

150 mp utili
50 mp teren
2E

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Cantacuzino, Ploiești

Cantacuzino, situat în Ploiești, este o zonă accesibilă, ideală pentru afaceri, având o infrastructură bine dezvoltată și acces facil la transportul public. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 1.000 euro, cu oferte care încep de la 299 euro și pot ajunge până la 15.000 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a spațiilor comerciale este de 150 m², cu cele mai mici având 25 m² și cele mai mari atingând 1.580 m².
  • Accesibilitate: Zona este considerată accesibilă, având prețuri sub media națională de 1.674 euro.
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 6 euro, cu valori variind între 4 și 21 euro.
  • Construcții recente: Aproximativ 3% dintre spațiile comerciale disponibile sunt noi sau în fază de planificare.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 128 de zile, indicând o piață activă.

Cantacuzino este o alegere excelentă pentru antreprenorii care caută spații comerciale accesibile și bine situate. Ești pregătit să găsești spațiul perfect pentru afacerea ta? Explorează acum ofertele disponibile!