Proprietar
Proprietăți unice: 4
Proprietari: 1
Agenție

3 zile în urmă
15

14.500 €
/ lună 3.22 € / mp / lună

Hala industriala, productie/depozitare.Zona Xen ...

Xenia, Ploiești

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

658.900 €
/ lună 55 € / mp / lună

Vand teren intravilan Ploiesti, str. Poligonulu ...

Xenia, Ploiești

11.980 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
19

7.500 €
/ lună
8.100 €
4.17 € / mp / lună

Hala Industriala Xenia 1800 mp, Acces TIR, Parc ...

Xenia, Ploiești

1.800 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
19

2.475 €
/ lună 4.50 € / mp / lună

Hala Industriala Vest Ploiesti 550 mp + Birouri ...

Xenia, Ploiești

550 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
5

430 €
/ lună 8.60 € / mp / lună

Spatiu Comercial 50 mp, Stradal, Malu Rosu

Malu Roșu, Ploiești

La ~5km distanță

50 mp utili
2010
Agenție

3 luni în urmă
7

1.900 €
/ lună 63.33 € / mp / lună

Spatiu Comercial 30 mp Malu Rosu zona Penny

Malu Roșu, Ploiești

La ~5km distanță

30 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
14

2.730 €
/ lună 6.50 € / mp / lună

Anunt de inchiriere – spatii comerciale si indu ...

Malu Roșu, Ploiești

La ~5km distanță

420 mp utili

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
7

5 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

HALE DE INCHIRIAT INCEPAND DE LA 220 PANA LA 58 ...

Malu Roșu, Ploiești

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

800 €
/ lună 20 € / mp / lună

Inchiriere cabinet stomatologic intr-o clinica ...

Malu Roșu, Ploiești

La ~5km distanță

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

500.000 €
/ lună 200 € / mp / lună

Teren de vanzare zona Albert Ploiesti

Albert, Ploiești

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
11

2.843 €
/ lună
2.350 €
30.24 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial, complex rezidentia ...

Albert, Ploiești

La ~5km distanță

94 mp utili
3E
2025
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
4

339.000 €
/ lună 60.54 € / mp / lună

Teren intravilan cartier Albert

Albert, Ploiești

La ~5km distanță

5.600 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
15

479 €
/ lună 12.28 € / mp / lună

Inchiriere studio pentru birouri, MRS Gradini, ...

Albert, Ploiești

La ~5km distanță

39 mp utili
6E
2026
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
15

5.980 €
/ lună 13 € / mp / lună

SPATIU BIROURI/ SHOWROOM/ CLINICA -Albert Ploie ...

Albert, Ploiești

La ~5km distanță

460 mp
2024
4E
Agenție

3 luni în urmă
16

2.626 €
/ lună
2.700 €
26 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL // ALBERT - GRADINILE // 101 M ...

Albert, Ploiești

La ~5km distanță

101 mp utili
2025
Agenție

9 luni în urmă
16

3.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Royal Imobiliare - cladire birouri

Albert, Ploiești

La ~5km distanță

5 camere
300 mp
2011
Agenție

7 luni în urmă
11

17.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL //SHOWROOM\\ZONA LEMS PLOIESTI

Albert, Ploiești

La ~5km distanță

3.400 mp utili
1E
2010
Agenție

3 luni în urmă
12

2.001 €
/ lună 16.14 € / mp / lună

Spatiu comercial parter de bloc, Ploiesti, Albe ...

Albert, Ploiești

La ~5km distanță

124 mp utili
4E
2026
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

550 €
/ lună 22.92 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat Amanet sau Schimb Valutar I ...

Cantacuzino, Ploiești

La ~5km distanță

24 mp utili
2005
Agenție

1 lună în urmă
8

450 €
/ lună 5.63 € / mp / lună

Inchiriere Spatiu Comercial 3 camere, zona ultr ...

Cantacuzino, Ploiești

La ~5km distanță

80 mp utili
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
35

14.220 €
/ lună 9 € / mp / lună

Spatii Birouri/ Policlinica/ Podul Inalt/ Ploie ...

Cantacuzino, Ploiești

La ~5km distanță

1.580 mp
2015
5E
Agenție

2 săptămâni în urmă
13

1.000 €
/ lună 7.14 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial, 140 mp, in Ploiest ...

Cantacuzino, Ploiești

La ~5km distanță

140 mp utili
1E
2000
Agenție

1 lună în urmă
13

800 €
/ lună 5.33 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial pentru birouri, cab ...

Cantacuzino, Ploiești

La ~5km distanță

150 mp utili
50 mp teren
2E
Agenție

4 luni în urmă
11

1.500 €
/ lună 4.69 € / mp / lună

Spatiu Comercial 350 mp, cu parcare - Zona Cant ...

Cantacuzino, Ploiești

La ~5km distanță

320 mp utili
Agenție

4 zile în urmă
8

1.100 €
/ lună 13.10 € / mp / lună

Spa #539;iu comercial de inchiriat Ploiesti, St ...

Cantacuzino, Ploiești

La ~5km distanță

84 mp utili
4E
Agenție

2 săptămâni în urmă
9

1.000 €
/ lună 7.69 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial cu acces stradal in ...

Cantacuzino, Ploiești

La ~5km distanță

130 mp utili
2E
Agenție

2 săptămâni în urmă
15

1.400 €
/ lună 5.60 € / mp / lună

Spatiu de Birouri de inchiriat I 254mp I Cantac ...

Cantacuzino, Ploiești

La ~5km distanță

250 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

800 €
/ lună 5.56 € / mp / lună

Spatiu Comercial de inchiriat I 144mp I Ploiest ...

Cantacuzino, Ploiești

La ~5km distanță

144 mp utili
2007
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

1.400 €
/ lună 5.60 € / mp / lună

SPATIU BIROURI//CABINETE MEDICALE//CANTACUZINO

Cantacuzino, Ploiești

La ~5km distanță

250 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
6

1.500 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spa?iu comercial 300 mp, Open Space, Zona Canta ...

Cantacuzino, Ploiești

La ~5km distanță

300 mp utili

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Xenia, Ploiești

Xenia, situată în Ploiești, este o zonă accesibilă, ideală pentru afaceri, având o infrastructură bine dezvoltată și acces facil la transport. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 750 euro, cu oferte ce încep de la 750 euro și pot ajunge până la 14.900 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a proprietăților este de 130 m², cu cele mai mici spații având 60 m² și cele mai mari ajungând până la 6.447 m².
  • Accesibilitate: Zona este considerată accesibilă, cu 11% din oferte fiind considerate afaceri accesibile.
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 6 euro, cu valori variind de la 1 euro până la 6 euro.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 168 de zile, indicând o piață activă.

Xenia, Ploiești, reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei care caută spații comerciale accesibile și variate. Ești pregătit să îți găsești noul spațiu de afaceri? Explorează acum ofertele disponibile!