Proprietăți unice: 6
Proprietari: 0
Agenție

3 săptămâni în urmă
15

575 €
/ lună 9.58 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial 60 mp, 9 Mai, Ploie ...

9 Mai, Ploiești

60 mp utili
4E
1986
Agenție

3 săptămâni în urmă
14

549 €
/ lună 8.85 € / mp / lună

Spațiu comercial de inchiriat - 9 Mai

9 Mai, Ploiești

62 mp utili
4E
1983
Agenție

1 lună în urmă
7

589 €
/ lună 9.50 € / mp / lună

//SPATIU COMERCIAL// ZONA VEST, 9 MAI//

9 Mai, Ploiești

62 mp utili
4E
1983

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
13

1.150 €
/ lună
951 €
10.45 € / mp / lună

Spatiu Comercial de inchiriat | 110 mp I Ploies ...

9 Mai, Ploiești

110 mp utili
1987
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
6

6.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

NOVISIMO-IMOBILIARE: SPATIU DE INCHIRIAT IN ZON ...

9 Mai, Ploiești

600 mp utili
2018
Agenție

Mai mult de un an
9

1.000 €
/ lună 7.41 € / mp / lună

Spatiu birou 130 mp anexe, bloc nou, Vest, Ploi ...

9 Mai, Ploiești

135 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Ieri

1.200 €
/ lună 4.62 € / mp / lună

Inchiriere spatiu birouri, 5 camere, zona Vest, ...

Mărășești, Ploiești

La ~5km distanță

260 mp utili
3E
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
22

5.500 €
/ lună 11 € / mp / lună

Cladire de birouri de inchirat | 500 mpu | Ploi ...

Mărășești, Ploiești

La ~5km distanță

500 mp utili
2E
2020
Agenție

9 luni în urmă
12

70.000 €
/ lună
1.000 €
10 € / mp / lună

SPATII COMERCIALE /BIROURI//CLINICA// WEST MALL

Mărășești, Ploiești

La ~5km distanță

7.000 mp
2013
6E

Agenție

3 luni în urmă
9

600 €
/ lună 8.57 € / mp / lună

Inchiriere spatiu birouri, 3 camere, Ploiesti, ...

Mărășești, Ploiești

La ~5km distanță

70 mp utili
1980
Agenție

1 lună în urmă
10

901 €
/ lună 12.87 € / mp / lună

Inchiere spatiu comercial, Ploiesti, Marasesti

Mărășești, Ploiești

La ~5km distanță

70 mp utili
1E
1990
Agenție

1 lună în urmă
53

9.005 €
/ lună 7.83 € / mp / lună

Oportunitate - Restaurant & Hotel în zonă centr ...

Mărășești, Ploiești

La ~5km distanță

1.150 mp utili
2E
Agenție

3 luni în urmă
7

1.199 €
/ lună
1.000 €
4.61 € / mp / lună

Inchiriere spatiu birouri, 5 camere, zona Vest, ...

Mărășești, Ploiești

La ~5km distanță

260 mp utili
3E
2024
Agenție

10 luni în urmă
7

900 €
/ lună 12.86 € / mp / lună

Inchiere spatiu comercial, Ploiesti, Vest

Mărășești, Ploiești

La ~5km distanță

70 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
12

1.000 €
/ lună 0.14 € / mp / lună

SPATII COMERCIALE /BIROURI//CLINICA// WEST MALL

Mărășești, Ploiești

La ~5km distanță

7.000 mp utili
6E
Agenție

Mai mult de un an

2.500 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Marasesti zona - cladire noua dest sp. birouri ...

Mărășești, Ploiești

La ~5km distanță

300 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
5

160 €
/ lună 11.43 € / mp / lună

Camera de inchiriat, 14 mp, zona Eroilor

Eroilor, Ploiești

La ~5km distanță

14 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
17

2.300 €
/ lună 4 € / mp / lună

SPATIU DEPOZITARE//PRODUCTIE// STR RUDULUI

Rudului, Ploiești

La ~5km distanță

Agenție

Mai mult de un an
16

220 €
/ lună 9.57 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial in Ploiesti, zona R ...

Rudului, Ploiești

La ~5km distanță

23 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
6

8.268 €
/ lună 2.40 € / mp / lună

DE INCHIRIAT Spa?iu industrial de 3,445mp in zo ...

Rudului, Ploiești

La ~5km distanță

3.445 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

2.300 €
/ lună 4 € / mp / lună

hala noua 575 mp suprafata utila - de inchiriat ...

Rudului, Ploiești

La ~5km distanță

575 mp utili
Agenție
Comision 0%

Azi
35

17.206 €
/ lună 10.89 € / mp / lună

Spatii Birouri/ Policlinica/ Podul Inalt/ Ploie ...

Cantacuzino, Ploiești

La ~5km distanță

1.580 mp
2015
5E
Agenție

1 săptămână în urmă
9

1.000 €
/ lună 7.69 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial cu acces stradal in ...

Cantacuzino, Ploiești

La ~5km distanță

130 mp utili
2E
Agenție

1 săptămână în urmă
13

1.000 €
/ lună 7.14 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial, 140 mp, in Ploiest ...

Cantacuzino, Ploiești

La ~5km distanță

140 mp utili
1E
2000
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
18

950 €
/ lună 6.79 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL // CANTACUZINO // 140 MP

Cantacuzino, Ploiești

La ~5km distanță

140 mp utili
Agenție

8 luni în urmă
11

850 €
/ lună 5.67 € / mp / lună

Royal Imobiliare -Inchirieri Birouri zona Cant ...

Cantacuzino, Ploiești

La ~5km distanță

6 camere
150 mp
1992
Agenție

4 luni în urmă
11

1.500 €
/ lună 4.69 € / mp / lună

Spatiu Comercial 350 mp, cu parcare - Zona Cant ...

Cantacuzino, Ploiești

La ~5km distanță

320 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
33

1.998 €
/ lună 4.37 € / mp / lună

Royal Imobiliare-Inchiriere Spatiu de Birouri Z ...

Cantacuzino, Ploiești

La ~5km distanță

10 camere
457,39 mp
2000
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
10

900 €
/ lună 6.25 € / mp / lună

NOVISIMO-IMOBILIARE: SPATIU COMERCIAL DE INCHIR ...

Cantacuzino, Ploiești

La ~5km distanță

144 mp utili
2015
Agenție

8 luni în urmă
5

700 €
/ lună 10 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL//ZONA DE VEST//PIATA COCOS

Cantacuzino, Ploiești

La ~5km distanță

70 mp utili
3E
1980

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în 9-Mai, Ploiești

Zona 9-Mai din Ploiești este un loc strategic, ideal pentru afaceri, având acces facil la transportul public și fiind aproape de diverse facilități comerciale. Imoradar24.ro a analizat piața spațiilor comerciale de închiriat din această zonă, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 950 euro, cu oferte ce încep de la 600 euro și pot ajunge până la 6.000 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă comparativ cu media națională de 1.674 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a spațiilor comerciale este de 135 m², cu cele mai mari proprietăți având până la 9.000 m² și cele mai mici de 53 m².
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 7 euro, iar cel mai mare preț pe metru pătrat atinge 13 euro.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 120 de zile, indicând o piață activă.

Zona 9-Mai din Ploiești reprezintă o oportunitate excelentă pentru antreprenori și investitori care caută spații comerciale accesibile și bine situate. Ești pregătit să îți dezvolți afacerea aici? Explorează acum ofertele disponibile!