Proprietăți unice: 3
Proprietari: 0
Agenție

7 luni în urmă
12

1.900 €
/ lună 3.52 € / mp / lună

Spatiu industrial de inchiriat, zona Exterior S ...

Exterior Sud, Ploiești

Agenție

10 luni în urmă
10

300 €
/ lună 0.30 € / mp / lună

R O A N D Y - Hale de inchiriat

Exterior Sud, Ploiești

1E
Agenție

11 luni în urmă
15

3.303 €
/ lună 5.55 € / mp / lună

Hala industriala constructie noua, in Tatarani, ...

Exterior Sud, Ploiești

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

23.000 €
/ lună 56.37 € / mp / lună

Vand teren Strejnic 408mp2

Central, Ploiești

La ~5km distanță

408 mp teren
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
8

551 €
/ lună 9.18 € / mp / lună

Spațiu Comercial de inchiriat langa AFI

Nord-Est, Ploiești

La ~5km distanță

60 mp utili
250 mp teren
5E
2008
Agenție

1 săptămână în urmă
10

1.816 €
/ lună 8 € / mp / lună

Imobil de închiriat – Ploiești ...

Sud, Ploiești

La ~5km distanță

227 mp utili
2E

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

1.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial/birouri

Central, Ploiești

La ~5km distanță

100 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
12

1.800 €
/ lună 7.93 € / mp / lună

Imobil de inchiriat Ploie?ti Sud pentru birouri ...

Sud, Ploiești

La ~5km distanță

227 mp utili
2004
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
4

650 €
/ lună 18.06 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat in Ploiesti ,str ...

Central, Ploiești

La ~5km distanță

36 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
8

3.499 €
/ lună 23.33 € / mp / lună

Spațiu comercial ultracentral de înch ...

Central, Ploiești

La ~5km distanță

150 mp utili
4E
Agenție

1 săptămână în urmă
7

500 €
/ lună 11.11 € / mp / lună

Anunt închiriere spatiu ideal pentru acti ...

Central, Ploiești

La ~5km distanță

45 mp utili
3E
2008
Agenție

3 luni în urmă
3

400.000 €
/ lună 202.02 € / mp / lună

Teren de vanzare, 1980 mp, zona Dorobantu Resid ...

Central, Ploiești

La ~5km distanță

1.980 mp teren
6E
Agenție

2 săptămâni în urmă
9

723 €
/ lună
600 €
14.76 € / mp / lună

Apartament 2 camere, spatiu birouri, Ultracentr ...

Central, Ploiești

La ~5km distanță

49 mp utili
10E
2025
Agenție

1 săptămână în urmă
2

310.000 €
/ lună 103.33 € / mp / lună

Teren intravilan 3.000 mp avize si autorizatie ...

Sud, Ploiești

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
7

300 €
/ lună 4.84 € / mp / lună

ROANDY - Spatiu pentru birouri in zona centrala

Central, Ploiești

La ~5km distanță

62 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
6

203.000 €
/ lună 14.04 € / mp / lună

Teren intravilan industrial, 14458mp, centura d ...

Est, Ploiești

La ~5km distanță

14.458 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

6.989 €
/ lună 14.87 € / mp / lună

Spatiu comercial Ploiesti Ultracentral

Ultracentral, Ploiești

La ~5km distanță

470 mp utili
2E
1985
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

6.990 €
/ lună 14.87 € / mp / lună

Spatiu comercial Ploiesti Ultracentral

Ultracentral, Ploiești

La ~5km distanță

470 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
8

321.081 €
/ lună 57 € / mp / lună

Teren industrial intravilan 5.633 mp deschidere ...

Central, Ploiești

La ~5km distanță

5.633 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

300.000 €
/ lună 15.00 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, Parcul Municipal P ...

Vest, Ploiești

La ~5km distanță

20.001 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
15

1.590 €
/ lună 3.61 € / mp / lună

CLINICA MEDICALA//AFTER SCHO0L// CENTRAL PLOIES ...

Central, Ploiești

La ~5km distanță

440 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
17

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Hale depozitare de la 260mp cu sau fara inst. f ...

Central, Ploiești

La ~5km distanță

2.550 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
7

396 €
/ lună 7.20 € / mp / lună

Inchiriere spatiu birouri, zona semicentrala, r ...

Central, Ploiești

La ~5km distanță

55 mp utili
8E
2025
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

2.000 €
/ lună 8 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL//BIROURI//PIATA VICTORIEI//BLO ...

Central, Ploiești

La ~5km distanță

250 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

157 €
/ lună 8.72 € / mp / lună

Inchiriez spatiu pentru birou

Central, Ploiești

La ~5km distanță

18 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
4

7 €
/ lună 0 € / mp / lună

Agentia imobiliara VIGAFON vinde teren intravil ...

Vest, Ploiești

La ~5km distanță

19.062 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

6.990 €
/ lună 14.87 € / mp / lună

Spatiu comercial Ploiesti Ultracentral

Ultracentral, Ploiești

La ~5km distanță

470 mp utili
1985
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
5

700 €
/ lună 10 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL//ZONA DE VEST//PIATA COCOS

Vest, Ploiești

La ~5km distanță

70 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
11

551 €
/ lună 6.89 € / mp / lună

Inchirere spatiu 4 camere in cladire noua, Ultr ...

Ultracentral, Ploiești

La ~5km distanță

80 mp utili
2E
2023
Agenție

2 luni în urmă
8

550 €
/ lună 10.19 € / mp / lună

Birou Ultracentral Ploie?ti | 54 mp | Str. Gheo ...

Ultracentral, Ploiești

La ~5km distanță

54 mp utili