Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
1

1.200 €
0.73 € / mp

Vanzare teren Sancraiu Almasului

Sâncraiu Almașului

1.645 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
7

35.000 €
16.92 € / mp

PF Vand teren intravilan AghiresuFabrici cu Uti ...

Aghireșu

La ~10km distanță

2.069 mp
2.069 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

3.000.000 €

Teren agricol de vânzare 180 dunams în Hida

Hida

La ~10km distanță

Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

84.000 €
14.48 € / mp

Vand teren Extravilan 5800mp

Gârbău

La ~15km distanță

5.800 mp teren
f.s. 140 m
Extravilan
Agricol

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

35.000 €
35 € / mp

De vanzare teren intravilan ?oimeni, Cluj

Vultureni

La ~15km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

590.380 €
70 € / mp

Vand teren Corusu 8434 mp

Corușu

La ~15km distanță

8.434 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

88.000 €
99.21 € / mp

Vand teren cu A.C. in Chinteni

Chinteni

La ~20km distanță

887 mp teren
f.s. 21 m
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
2

76.000 €
13.10 € / mp

Teren de vanzare Padureni, com Chinteni, jud Cl ...

Chinteni

La ~20km distanță

5.802 mp
5.802 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

120.000 €
120 € / mp

Teren intravilan Chinteni

Chinteni

La ~20km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

60.000 €
120 € / mp

Teren constructii

Chinteni

La ~20km distanță

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

70.400 €
16 € / mp

Vand teren in apropiere de Lacul de la Chinteni ...

Chinteni

La ~20km distanță

4.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
8

52.200 €
6 € / mp

Vand 2 terenuri intravilane, Cluj Padureni & Ma ...

Chinteni

La ~20km distanță

8.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

44.000 €
84.94 € / mp

Teren Central Chinteni

Chinteni

La ~20km distanță

518 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

13.000 €
4.64 € / mp

Teren extravilan Sanmartin Cluj Targu?or, aproa ...

Sânmărtin

La ~20km distanță

2.800 mp
2.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
12

88.000 €
51.19 € / mp

De vanzare teren intravilan in Mera

Mera

La ~20km distanță

1.719 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

30.000 €
30 € / mp

Vand teren cu cabana

Stana

La ~20km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

886.500 €
80 € / mp

Teren 1.1 Ha, intravilan Cluj-N. (B-dul Muncii- ...

Industrial, Cluj-Napoca

La ~20km distanță

11.081 mp
11.081 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

130.000 €
36.11 € / mp

Vand/ schimb teren cu apartament

Rădaia

La ~20km distanță

3.600 mp teren
f.s. 15 m
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
4

175.900 €
8.84 € / mp

Terenuri de vanzare Ciumafaia, jud. Cluj

Ciumăfaia

La ~20km distanță

19.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

14.000 €
5 € / mp

Teren extravilan superb în satul Ciumăfaia, com ...

Ciumăfaia

La ~20km distanță

2.800 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
5

28.600 €
35.75 € / mp

Teren Intravilan 800m Capusu-Mare

Căpușu Mare

La ~20km distanță

800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

200.000 €
38.10 € / mp

Vand teren Comuna Chinteni- Cluj ( 10km)- 5250 ...

Pădureni (Chinteni)

La ~20km distanță

5.250 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

99.000 €
39.51 € / mp

Teren de vanzare cu acces asfaltat si utilitati

Suceagu

La ~20km distanță

2.506 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
2

100 €
0.02 € / mp

Teren extravilan 6200 mp

Baciu

La ~20km distanță

6.200 mp teren
Construcții
Extravilan
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

185.500 €
35 € / mp

Teren parcelabil 5300 mp zona Lomb

Baciu

La ~20km distanță

5.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
16

135.000 €
15 € / mp

Vand sau schimb Teren extravilan 9000 mp,Corușu ...

Baciu

La ~20km distanță

9.000 mp teren
f.s. 50 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
4

100 €
0.02 € / mp

Vând teren extravilan

Baciu

La ~20km distanță

4.600 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

88.000 €
51.19 € / mp

De vanzare teren intravilan in Mera

Baciu

La ~20km distanță

1.719 mp
1.719 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

179.900 €
99.94 € / mp

Teren de vanzare 1800mp, cu utilita?i

Baciu

La ~20km distanță

1.800 mp
1.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
13

45.000 €
30 € / mp

Teren extravilan de vanzare 1500 mp in Popesti ...

Baciu

La ~20km distanță

1.500 mp
1.500 mp teren